فواید اتوماسیون

سفارشی سازی کامل ماشین ابزار: استراتژی رشد Progea Leonardo توسط مدیر عامل Giarola توضیح داده شده است.

خرید اینورتر ال اس M100
توسط Marco de' Francesco ︎ شرکت Albizzano، با گردش مالی 2.6 میلیون، ماشین ابزار را برای بخش های مختلف و خطوط کامل تولید می سازد. از جمله مشتریان می توان به Marsilli (کویل و موتور)، Persico (خودرو)، Intercos (لوازم آرایشی و بهداشتی) اشاره کرد. در مجموعه ماشین‌های بسته‌بندی، کمپکتورها، بلکه روبات‌ها و کوبات‌ها، که توزیع‌کننده آن است. پودو بات، پیشخدمت کوبات که تحویل می دهد. سریع ترین کابوت در جهان می ترسد. شماره یک شرکت، آنجلو جیارولا، در مورد آن به ما می گوید
28 ژوئیه 2023

ماشین آلات بسته بندی شیشه ای برای بخش داروسازی

 

Image for post
Image for post


بیشتر و بیشتر شرکت های تولیدی که ماشین های صنعتی تولید می کنند سفارشی سازی کامل را اتخاذ می کنند. آنها این کار را انجام می دهند تا خود را از رقبا متمایز کنند، ارزش افزوده ای برای شرکت های مشتری ایجاد کنند و نیازهای بازار را برآورده کنند. اما ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم؟ مسئله ایجاد سطحی از سفارشی‌سازی است که فراتر از گزینه‌های از پیش تعریف‌شده ارائه‌شده توسط سازنده است و به شرکت‌های مشتری اجازه می‌دهد تا بر هر مرحله از ایجاد محصول تأثیر بگذارند. از طراحی تا نصب، شرایطی ایجاد می شود که به موجب آن دومی می تواند از ابزارهای تعاملی برای تعریف مشخصات، انتخاب ابعاد، شکل ها، رنگ ها، مواد، عملکردها و هر جنبه دیگری استفاده کند. Progea Leonardo به خوبی از این موضوع آگاه است، شرکتی از Albuzzano (پاویا)، که ماشین‌های صنعتی روباتیک را طراحی و تولید می‌کند، مانند خطوط پمپ‌های قهوه ساز، اما همچنین ماشین‌های خودکار برای بخش‌های دارویی، آرایشی و شیرینی‌سازی. این شرکت با گردش مالی 2.5 میلیونی، سفارشی سازی کل را سنگ بنای استراتژی رشد خود قرار داده است.

از شرکت های مشتری می توان به سیستم های سیم پیچ و مونتاژ کویل و موتورهای مارسیلی، تامین کننده جهانی پرسیکو خودروسازی و دریایی، تولید کننده لوازم آرایشی اینترکوس، محصولات بهداشتی Cosmeva و شرکت پمپ برقی Ceme اشاره کرد.

 

 


این شرکت به موازات فعالیت سازنده، ربات های مشارکتی صنعتی (و نه تنها) را با توجه به درخواست و نیاز شرکت های مشتری وارد و نصب می کند. از جمله این ربات‌های Pudu، ربات «پیشخدمت» است که در میخانه‌ها و رستوران‌ها تحویل می‌دهد. ما در مورد آن با آنجلو جیارولا، مدیر عامل و مهندس فنی Progea Leonardo صحبت کردیم.

س: می توانید شرکت، دفتر مرکزی، زمان تولد، گردش مالی، کارمندان را توضیح دهید؟

آنجلو جیارولا، مدیر عامل و مهندس فنی Progea Leonardo
A: این شرکت در سال 2006 متولد شد و توسط Benedetto Perrotta تاسیس شد. در ابتدا شرکت در پردازش مکانیکی با مراکز ماشینکاری و CNC مشغول بود. نقطه عطف اتوماسیون بین پایان سال 2009 و آغاز سال 2010 اتفاق افتاد، زمانی که من با خرید نیمی از سهام وارد شرکت شدم: اکنون شریک مدیریت هستم. Progea 14 کارمند دارد. او در حال حاضر سرمایه گذاری سنگینی از نظر کادرفنی انجام می دهد زیرا 7 نفر به تیم پیوسته اند. کسب و کار اصلی ماشین‌های ویژه است، برای اتوماسیون صنعتی: مشتری ماشین‌های موقتی را می‌خواهد که بتوانند محصولات را خیلی سریع تولید کنند.

س: کدام بخش های صنعتی بیشتر به ماشین آلات و محصولات Progea علاقه مند هستند؟
پاسخ: ما در بخش نوشیدنی و به ویژه در ایجاد خطوط پمپ های قهوه ساز پیشرفت زیادی کرده ایم. اما همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی، داروسازی و بخش شیرینی پزی برای ما اهمیت فزاینده ای دارند. علاوه بر این، از سال 2021 تصمیم گرفتیم که توزیع کننده دو برند ربات ها و کوبات ها شویم: یکی از مدل های صنعتی (تورین: تبر اسکارا 4 و شش محور انسانی) و یکی از ربات ها (هانس). در نهایت به فروش آگو هانس نیز می پردازیم

س: بنابراین شرکت در حال گسترش است
پاسخ: ما دوست داریم سریعتر رشد کنیم. اما مشکل پیدا کردن پرسنل فنی "واجد شرایط و پرشور" است. ما در حال سرمایه گذاری هنگفتی روی جوانان هستیم، به این امید که آنها آینده ما باشند. ما باید روی تمرین و احترام تمرکز زیادی داشته باشیم.

س: درجه دیجیتالی شدن ماشین های Progea چقدر است؟ آیا هوش مصنوعی دخیل است؟
پاسخ: من می گویم که ما یک قدم با پیاده سازی هوش مصنوعی فاصله داریم: ما در سطح عالی ادغام انسان و ماشین هستیم.

س: چالش ها چیست؟ بازار چه چیزی می خواهد؟
A: بازار به ماشین آلات ویژه برای فرآیندهای صنعتی بسیار خاص نیاز دارد. و خواستار ادغام این ربات‌ها به راحتی با روبات‌ها است تا ربات‌ها بتوانند جایگزین انسان‌ها در فعالیت‌های بدون ارزش افزوده شوند. اکنون، به لطف سیستم های بینایی جدید و قدرتمند، ربات ها می توانند خود را جهت دهی کرده و تقریباً به طور خودکار عمل کنند.

س: وقتی صحبت از ماشین هایی برای پردازش خاص شد، شما ماشین هایی را برای لوازم آرایشی تولید می کنید
A: در واقع ما ماشین های رباتیک درون خطی با چندین حمل و نقل برای برچسب زدن و بسته بندی ریمل داریم.