روز ملی اسمارتیزها در 2 اکتبر میراث شیرین یک آب نبات نمادین و شلوارهای باهوش را جشن می گیرد که هرگز از یادگیری دست نمی کشند.

روز ملی هوشمند | 2 اکتبر

Reddit
(آخرین به روز رسانی در: 9 نوامبر 2022)
روز ملی هوشمند | 2 اکتبر
 

#روز ملی هوشمندان
اسمارتیزها از سال 1949 به وجود آمده اند. بیش از 70 سال از جشن گرفتن این رول ویفر آب نبات شیرین می گذرد. به مناسبت روز ملی اسمارتیزها، از همه دعوت می‌کنیم تا در خیابان خاطره قدم بزنند و از این شیرینی نوستالژیک لذت ببرند. اگر تا به حال اسمارتیز را امتحان نکرده اید، این شانس شماست که عضو جدید باشگاه شلوار هوشمند شوید.


اسمارتیز چیست؟ اسمارتیز ها رول هایی از یک قرص آب نبات پاستلی کوچک هستند که شیرین و کمی ترش هستند. برخلاف اکثر آب نبات ها، اسمارتیزها نیز تنها 6 ماده تشکیل دهنده دارند. در بسته بندی اسمارتیز شش طعم مختلف وجود دارد. طعم ها به طور تصادفی برای هر رول اسمارتیز جداگانه با هم مخلوط می شوند.


ترکیب طعم اصلی اسمارتیز

خرید اسمارتیز

 

Image for post
Image for post


سفید = کرم نارنجی
زرد = آناناسی
صورتی = گیلاس
سبز = توت فرنگی
بنفش = انگور
نارنجی = نارنجی
یک انتخاب هوشمندانه
وقتی صحبت از آب نبات می شود، اسمارتیزها انتخاب هوشمندانه ای در نظر گرفته می شوند. برای شروع، اسمارتیزها عاری از 9 آلرژی غذایی اصلی هستند: شیر، تخم مرغ، ماهی، صدف سخت پوستان، آجیل درختی، بادام زمینی، گندم، سویا و کنجد.

اگر از آب نبات کلاسیک بدون گلوتن رنج می برید، محصولات اسمارتیز راه حل خوشمزه شما هستند. این شیرینی بدون گلوتن نیز هست. جالب اینجاست که مواد تشکیل دهنده موجود در آب نبات اسمارتیز فاقد محصولات حیوانی است و آنها را به انتخابی خوشمزه و بدون ظلم برای کسانی تبدیل می کند که به دنبال آب نبات های وگان خوشمزه هستند. آیا اشاره کردیم که آنها فقط ۲۵ کالری در هر رول اسمارتیز دارند؟

جشن شلوارهای هوشمند
راه های بی پایانی برای جشن گرفتن امروز وجود دارد. اگر میل به آب نبات شما را از تفکر مستقیم باز می دارد، در اینجا لیستی از ایده ها برای شروع شما وجود دارد:


چند اسمارتیز را در شیرینی مورد علاقه خود بگنجانید. به عنوان تاپینگ روی بستنی، ژله یا کیک استفاده کنید. حتی می توانید آنها را در کوکی ها، براونی ها بپزید یا با مربای خانگی مخلوط کنید!
یک لباس هالووین «شلوار هوشمند» خودتان بسازید.
یک یادداشت تشکر برای معلمان بسازید و یک رول اسمارتیز را روی آن بچسبانید.
از Smarties به عنوان یک ابزار آموزشی برای یادگیری شمارش، شناسایی رنگ ها، مطابقت دادن آیتم ها و ساختن اشکال برای کمک به مهارت های حرکتی استفاده کنید.
بهترین جناس اسمارتیز خود را بسازید یا با عبارت کلاسیک «ممنون که مرا باهوشی ساختید» بروید.
البته یک رول اسمارتیز بخورید. یا شاید دو.
چند عدد اسمارتیز مگا آب نبات چوبی برای یک دوست انتخاب کنید.
با استفاده از #NationalSmartiesDay جشن اسمارتیز خود را تگ کنید و پست کنید.