از صفحات گسترده گرفته تا اتوماسیون مالی، مزایای ساده‌سازی فرآیندهای مالی شما
 

 با خودکار کردن فرآیندهای مالی خود، می توانید به دستاوردهای فوق العاده ای در بهره وری، کاهش هزینه ها، کاهش خطاها، افزایش رضایت کارکنان و جلوگیری از تقلب دست یابید. این مقاله را بخوانید تا درباره خودکارسازی فرآیندهای مالی و حسابداری و مزایایی که می تواند برای فرآیندهای مالی شما به همراه داشته باشد بیشتر بدانید.

در هر انقلاب صنعتی شرکت هایی وجود داشتند که توانستند دستاوردهای تکنولوژیکی دوره مربوطه را در زمان مناسب اتخاذ کنند. شرکت‌هایی که در انقلاب صنعتی اول نتوانستند از قدرت بخار و مکانیزاسیون بهره ببرند، نتوانستند به آن ادامه دهند.

 

صنایعی که در انقلاب صنعتی دوم به تولید انبوه و برق تبدیل نشدند، خیلی زود منسوخ شدند. شرکت هایی که در انقلاب صنعتی سوم از دیجیتالی شدن بهره کامل نبردند، اکنون با سیستم های مدرن تری جایگزین شده اند.

 

با هر انقلاب صنعتی فناوری جدیدی به وجود آمد که روش های سنتی تولید و تجارت را به طور اساسی تغییر داد.

 

در انقلاب صنعتی چهارم، اکنون شاهد فناوری‌های نوآورانه‌ای مانند اینترنت اشیا (IoT)، واقعیت افزوده (VR)، هوش مصنوعی (AI)، یادگیری ماشین (ML)، اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA) و پردازش زبان طبیعی هستیم. (NLP).

اینورتر ls g100

Image for post
Image for post

فهرست مطالب


انقلاب صنعتی چهارم: اتوماسیون فرآیندهای مالی و حسابداری
به منظور موفقیت، شرکت ها باید به سمت استفاده از نوآوری های ناشی از انقلاب صنعتی چهارم در تمام فرآیندهای تجاری خود حرکت کنند. بسیاری از شرکت‌ها قبلاً موفق شده‌اند این نوآوری‌های فناوری را در فرآیندهای تولید و مدل‌های خدمات خود ادغام کنند.

 

متأسفانه، به نظر می رسد که بیشتر فرآیندهای تجاری مالی هنوز در مرحله دیجیتالی شدن انقلاب صنعتی سوم گیر کرده اند. کسب و کارها اغلب هنوز به سیستم های سنتی برای پشتیبانی از عملیات مالی متکی هستند. در نتیجه، فرآیندهای مالی به دلیل کارهای دستی تکراری و گردش کار ناکارآمد، کند و مستعد خطا هستند.

 

با خودکار کردن فرآیندهای تجاری مالی خود، شرکت‌ها می‌توانند به دستاوردهای بازدهی عظیمی دست یابند، هزینه‌ها را کاهش دهند، از اشتباهات جلوگیری کنند، رضایت کارکنان را افزایش دهند و با تقلب مبارزه کنند.

اتوماسیون فرآیندهای مالی و حسابداری: فرآیندهای مالی شرکت خود را خودکار کنید
به لطف استفاده روزافزون از هوش مصنوعی، فرآیندهای تجاری مالی اکنون می توانند به طور گسترده خودکار شوند:

 

هوش مصنوعی: توسعه سیستم‌های رایانه‌ای که قادر به انجام وظایفی هستند که معمولاً به هوش انسانی نیاز دارند، مانند ب. ادراک بصری، تشخیص گفتار، تصمیم گیری و ترجمه.
یادگیری ماشینی: توسعه و استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای که می‌توانند بدون پیروی از دستورالعمل‌های صریح یاد بگیرند و سازگار شوند. شما با الگوریتم ها و مدل های آماری کار می کنید تا الگوها را در داده ها تجزیه و تحلیل کنید و از آنها نتیجه بگیرید. و
یادگیری عمیق: نوعی یادگیری ماشینی مبتنی بر شبکه های عصبی مصنوعی. در چنین مواردی، چندین لایه پردازش برای استخراج خواص برتر فزاینده از داده ها استفاده می شود. شبکه‌های عصبی مصنوعی مدل‌های رایانه‌ای هستند که نحوه عملکرد سلول‌های عصبی در مغز انسان را تقلید می‌کنند.
 

دریابید که چگونه می توانید با مدیریت هزینه ها و اتوماسیون فرآیندهای مالی و حسابداری نه تنها در پول خود صرفه جویی کنید، بلکه کسب درآمد کنید.

کاغذ سفید

Finance 4.0: چگونه موج چهارم در حال تغییر شکل مرکز مالی است
آینده همچنان همان چیزی است که قبلا بود: یک انقلاب. مرکز مالی در حال عبور از موج چهارم است و همانطور که موسس و رئیس مجمع جهانی اقتصاد کلاوس شواب زمانی گفت: "این انقلاب تقریباً هر صنعت را در هر کشور تغییر خواهد داد".

Finance 4.0 چیست و چه معنایی برای مدیران مالی دارد؟ Finance 4.0 چه تفاوتی با نسخه های قبلی خود دارد؟ شما می توانید همه اینها را در کاغذ سفید ما پیدا کنید.

کاغذ سفید را بخوانید

هوش مصنوعی (AI) در اتوماسیون فرآیندهای مالی و حسابداری
فناوری برای خودکارسازی فرآیندهای مالی و حسابداری، هوش مصنوعی را در امور مالی و همچنین یادگیری ماشینی و یادگیری عمیق را برای استفاده در زمینه‌هایی مانند تجزیه و تحلیل مالی، حقوق و دستمزد، اتوماسیون فاکتور، فعالیت‌های جمع‌آوری و تهیه صورت‌های مالی ادغام می‌کند.

 

استفاده از یک نرم افزار خودکار مانند این نیاز به مداخله انسان را از بین می برد