وعده پوچ دوچرخه سواری برای داشتن ساختمان لاکچری

وعده پوچ دوچرخه سواری برای داشتن ساختمان لاکچری/ پُز عالی، جیبِ خالی

Image for post
Image for post

از رویای فدراسیون دوچرخه سواری برای داشتن یک ساختمان لاکچری تنها چیزی که باقی مانده یک ساختمان نیمه کاره با بدهی میلیاردی است.

به گزارش ایسنا، زمانی که  کلنگ  احداث ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری زده شد، قرار بود این فدراسیون به زودی و ظرف چند ماه صاحب یک ساختمان لوکس با نمای زیبا شود اما اکنون همه چیز در حد یک رویا باقی مانده است.

از بهمن سال ۹۸ که کلنگ احداث ساختمان توسط علی نژاد معاون قهرمانی زده شد تاکنون که یک سال  و ۹ماه از آن می گذرد تنها چیزی که نصیب فدراسیون شده یک ساختمان نیمه کاره است که آن هم در حال حاضر به حال خود رها شده و بخش اداری فدراسیون نیز در کمپ تیم های ملی جا خوش کرده است. نکته این است که تامین هزینه های احداث آن با توجه به تورم از ابتدا مشخص بود که بالا است و نکته این است که همان موقع پیش بینی برای تامین اعتبارات لازم باید انجام می شد که به نظر می رسد مسئولان وقت فدراسیون اصلا تورم را در نظر نگرفته بودند.

پس از انتخابات و روی کار آمدن رییس جدید نیز، انتقادات زیادی نسبت به فروخته شدن ساختمان قبلی فدراسیون و نوع احداث ساختمان جدید وارد شد به طوری که رشیدی که مدت زمان کوتاهی ریاست فدراسیون را برعهده دشت ایرادات فنی زیادی به نوع احداث ساختمان وارد و عنوان کرد برطرف کردن ایرادات و تکمیل آن هزینه هنگفتی را می طلبد. پس از آن فدراسیون درگیر حواشی انتخابات شد و دیگر نوبت به تعیین تکلیف ساختمان نرسید. در نهایت هم رشیدی استعفا داد و فدراسیون دوباره وارد دوران سرپرستی شد.