بهترین کروز سواری در رودخانه های مشهور جهان

عجب آور نیست که یک سفر در پایین رودخانه راین می تواند از جمله بهترین کروز سواری های جهان باشد. رودخانه راین که از کشورهای مختلفی مانند سوییس، آلمان، فرانسه و هلند عبور می کند از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای مسافران است. بسیاری از بخش های کوبلنز و بینگن در کشور آلمان بخش های زیبایی از رودخانه راین را در برمی گیرند. در اینجا مسافران می توانند از برخی از زیباترین مناظر اروپایی لذت برده و قلعه های قرون وسطایی را همانند افسانه ای بی نظیر مشاهده کنند. کروز سواری رودخانه راین می تواند برای افرادی که محدودیت زمانی دارند تا نصف روز بوده و این میزان قابل افزایش تا ۱۱ روز خواهد بود.

Image for post
Image for post

کروز سواری رودخانه مکونگ | Mekong River Cruise

رودخانه مکونگ از کشورهای چین، برمه، لائوس، ویتنام، کامبوج و تایلند عبور می کند. گردشگران زمانی که در حال تجربه یکی از بهترین کروز سواری ها در رودخانه مشهور جهان می باشند می توانند ترکیبی از شهرهای مدرن و روستاهای باقی مانده از قدیم را به خوبی مشاهده نمایند. بسته به این که شما چه برنامه سفری را انتخاب می کنید، گردشگران می توانند از سایت های خیره کننده ای مانند عبادتگاه های باستانی آنگکوروات در کامبوج دیدن نموده و یا بازارهای رنگارنگ دلتای مکونگ در ویتنام جنوبی را مشاهده نمایند. کروز سواری بر روی رودخانه مشهور مکونگ می تواند یکی از بهترین راه های تجربه و دیدن آسیای واقعی باشد.

 

کروز سواری رودخانه دانوب | Danube River Cruise

برای بسیاری از افراد بهترین کروز سواری بر روی رودخانه دانوب بوده که همانند رویایی است که به واقعیت تبدیل می شود. دانوب که به عنوان دومین رود بلند اروپا شناخته می شود از طریق نه کشور مختلف شامل اتریش، بلغارستان، کرواسی، آلمان، مجارستان، رومانی، اسلواکی، صربستان و اوکراین عبور می نماید. بسته به نوع برنامه سفری که انتخاب می کنید، یکی از بهترین کروز سواری ها را بین یک تا ۷ روز انتخاب کرده و در امتداد رودخانه دانوب حرکت نموده و از دیدن قلعه های تاریخی قرون وسطایی و همچنین زیباترین شهرهای اروپایی لذت ببرید. برخی از بهترین کروز سواری ها در رودخانه دانوب از سه پایتخت اروپایی بوداپست مجارستان، وین اتریش و براتیسلاوا اسلواکی دیدن می نمایند.