باشگاه اسب سواری؛مکانی مفرح در جزیره کیش

Image for post
Image for post

معرفی باشگاه اسب سواری کیش

مسئولان گردشگری کشور با توجه به محبوبیت اسب سواری تصمیم گرفتند که با افتتاح باشگاه اسب سواری کیش، امکانات انجام این ورزش را به بهترین شکل ممکن برای مسافران و گردشگران این جزیره فراهم کنند تا با مراجعه به این باشگاه لحظات زیبا و لذت بخشی را تجربه کنند.

این باشگاه اسب سواری یکی از بهترین و کامل ترین باشگاه های اسب سواری در کشور به حساب می‌آید که در شمال جزیره کیش از علاقمندان به این تفریح و ورزش که به صورت مبتدی یا حرفه‌ ای به انجام آن می‌ پردازند، پذیرایی می‌ کند. در این باشگاه بیش از ۵۰ رأس اسب از نژاد های اصیل و مختلف وجود دارد که در کنار امکانات پیشرفته و به‌ روز، لحظات به یادماندنی و خاطره انگیزی را برای علاقمندان به اسب سواری رقم می‌زند.

باشگاه اسب سواری کیش به منظور برگزاری مسابقات بین المللی اسب سواری خلیج فارس در حدود ۲۸ سال پیش در جزیره افتتاح شد. در طول این ۲۸ سالی که از فعالیت این باشگاه در جزیره کیش می‌ گذرد، با استفاده از ظرفیت های این جزیره، امکانات این باشگاه توسعه یافته و امروز به حد استاندارد های جهانی رسیده است.

امکانات باشگاه سوار کاری

پیست کورس استاندارد، مانژ صحرایی، اصطبل های استاندارد و مجهز و برخورداری از محوطه بزرگ از جمله امکانات باشگاه اسب سواری کیش هستند که آن را به یکی از بهترین باشگاه‌ ها در کشور تبدیل می‌کند.
یکی از مزیت ها و نکات مثبت در مورد این باشگاه اسب سواری این است که کادر درمانی و پزشکی و متخصصین دامپزشکی همواره حضور داشته و مشغول به فعالیت هستند تا برای حفاظت از سلامت سوار کاران و اسب ها اقدامات لازم را انجام دهند. استفاده از امکانات این مجموعه شامل محدودیت جنسی نبوده و هم آقایان و هم بانوان می‌توانند از این امکانات استفاده کرده و لذت ببرند.