آغاز مرحله اول مسابقات لیگ دوچرخه سواری کشور در ارس

 

Image for post
Image for post

ایسنا/آذربایجان شرقی فردا مرحله اول مسابقات لیگ دوچرخه سواری جوانان باشگاه‌های کشور به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار می‌شود.

در اولین مرحله مسابقات لیگ دوچرخه سواری باشگاه‌های کشور، 15 تیم از سراسر کشور 27 و 28 مهر در دو رشته استقامت و تایم تریل در ارس رقابت می‌کنند.

در اولین روز این مسابقات در رشته استقامت، دوچرخه سواران مسیر خود را از مقابل پارک دورنا آغاز می‌کنند، سپس با حرکت به سمت خروجی جلفا، قبل از پلیس راه وارد روستاهای طالب گولی وآغ بلاغ شده و از جاده ایواوغلی به سمت جلفا و میدان عباس میرزا حرکت، سپس به سمت میدان استاد ناهی (قره برون) و پس از دور زدن این میدان به سمت میدان یادبود جلفا رکاب می‌زنند که پارک درنا خط پایانی این مسابقات است.

در مسابقات تایم تریل انفرادی نیز 28 مهرماه، دوچرخه سوارارن حدفاصل پارک دورنا تا مقابل مجتمع ستارخان ارس را بصورت رفت و برگشت بطول ده کیلومتر رکاب خواهند زد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، لازم به ذکر است؛ برای اولین بار در تاریخ ورزش منطقه آزاد ارس تیم دوچرخه سواری صرافی کایای ارس در این مسابقات حضور یافته و میزبان مرحله اول لیگ باشگاه‌های کشور خواهد بود.