لوکس شدن استخر با آپشن مخفی

چراغ استخری ، آپشنی ویژه و بی نظیر 

چراغ استخری از المانی هست که نقش مهمی در نورپردازی دارد و می توانند جلوه خاصی به یک محیط ببخشد. از آنجا که امروزه توجه به زیبایی محیط و استفاده از عناصر مختلف تزئینی ، گسترش زیادی یافته است. به همین دلیل کاربرد چراغ و روشنایی ، اهمیت یافته است و با تولید چراغ هایی با تنوع بالا این امکان فراهم شده است تا در اماکن مختلف نورپردازی مورد توجه قرار گیرد. همچنین با نورپردازی درست جذابیت فضا نیز دو چندان می شود.

چراغ استخری در نمای شب
چراغ استخری در نمای شب
چراغ استخری در نمای شب

این چراغ کاملاً ضد آب میباشد و برای اینکه خطر برق گرفتگی نداشته باشد دارای ولتاژ 12v یا 24v  است. از چراغ استخری می توان در فضاهای مختلف استفاده کرد اما همانطور که از نام آن پیداست بهترین محیط برای بهره بردن از این چراغ اطراف استخر می باشد.

نکات قابل توجه در استفاده از لامپ استخری

جهت تامین روشنایی استخرها می توان از انواع چراغ با رنگ نورهای متفاوت استفاده کرد. ترکیب این نورها در کنار هم می تواند جذابیت ویژه ای را ایجاد کند. البته در انتخاب این روشنایی باید به ضد رطوبت بودن آنها توجه کرد و همه این ویژگی ها به نوع و کاربری استخر نیز بستگی دارد. البته در نورپردازی این فضاها المان های دیگر نیز حائز اهمیت هستند.

چرا چراغ استخری ؟؟

نوعی از پروژکتورهای LED می باشد که درون قاب با درجه حفاظت IP68 طراحی شده اند. چراغ یا پروژکتور استخری در انواع روکار و توکار در توان های مختلف می باشد.

به دلیل اهمیت نورپردازی مکان، استفاده از چراغ ها اهمیت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل از چراغ های مختلف برای مکان های مختلف استفاده می شود تا روشنایی و نورپردازی محیط فراهم شود.

چراغ های استخری و چراغ های آب نما  این امکان را فراهم می کند تا علاوه بر این که نورپردازی محیط مورد نظر به خوبی انجام شده و نور کافی و لازم برای محیط تامین شود، ترکیب شدن آب با نور زیبایی چشم نوازی را نیز تامین کند .

معمولا استخرها با نورپردازی صحیح بسیار زیباتر و شکیل تر به نظر می رسند.

البته منظور از استخر حتما استخرهای سرپوشیده یا سرباز بزرگ و عمومی نیست. بلکه استخر می تواند در حیاط منزل یا ویلای شما قرار داشته باشد.

حوضچه های بزرگ در شهر نیز می توانند از همین چراغ های استخری و آب نما برای نورپردازی و زیبایی استفاده کنند.

از این چراغ ها برای سونا نیز می توان استفاده کرد. این چراغ ها با رنگ های متنوع خود می توانند زیبای بصری فوق العاده ای را فراهم کنند.

چراغ استخری در فضای حیاط
چراغ استخری در فضای حیاط
چراغ استخری در فضای حیاط

مهم ترین ویژگی های چراغ استخری

چراغ های استخری علاوه بر اینکه نورپردازی لازم را برای استخر و محیط اطراف آن فراهم می کنند باعث می شوند ترکیب نور و آب زیبایی جالب توجهی را به وجود آورد که برای هر انسانی جذاب می‌باشد. دقت داشته باشید که لزوماً استفاده از چراغ استخری محدود به استخر های سرپوشیده یا بزرگ و عمومی نیست. 

شما می‌توانید در استخرهای خصوصی در منزل خودتان که در محیط بسته یا باز هستند هم از این چراغ ها استفاده کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید.علاوه بر استخرها، در محیط های شهری و به ویژه حوزه های بزرگ که در اماکن پرتردد معمولاً قرار دارند می توان از چراغ استخری و آبنما برای نورپردازی و زیبایی محیط استفاده کرد. 

دقت داشته باشید کمی خلاقیت می‌تواند زیبایی این چراغ‌ها را چند برابر کند. مثلاً اگر شما در کنار استخر خودتان از گیاهان برجسته استفاده کنید، آمیخته شدن نور با این گیاهان زیبایی منحصر به فردی را برای شما ایجاد می کند.

 

خرید چراغ استخری

شما می توانید برای خرید چراغ استخری در مدل های متنوع و همچنین اطلاع از قیمت روز به فروشگاه اینترنتی حامی نور مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با بهترین قیمت بازار و گارانتی بازگشت وجه خریداری کنید.