کسب درآمد از روبیکا

چند سالیست که از فعالیت شبکه‌های اجتماعی مختلف ایرانی و خارجی می‌گذرد. در این بین نیز هر چند ماه یکبار، یک شبکه اجتماعی خود را به کاربران معرفی می‌کند. اگر خوش شانس باشد در بین کاربران محبوب خواهد شد و اگر بدشانس از گردونه این رقابت سخت خارج می‌‎شود. حال در این بازار پر زرق و برق سوشیال نتورک‌ها شبکه‌های اجتماعی ایرانی مثل روبیکا با امکانات و ویژگی‌های مختلف قصد در افزایش و جذب کاربران خود دارد. روبیکا با امکان کسب درآمد از روبیکا به خوبی توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. امروز در این پست قصد داریم شما را با یکی از ویژگی‌های این شبکه اجتماعی که منجر به افزایش کاربران آن شده آشنا کنم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

Image for post
Image for post

کسب درآمد از روبیکا به چه شکل است؟

برای پاسخ به این سوال در ابتدا باید با شکل و مدل درآمدی شبکه‌های اجتماعی مختلف آشنا شویم. برخی از پلتفرم‌ها برای کاربران خوب و تراز اول خود که محتوای مناسبی تولید می‌کنند، درآمدزایی می‌کنند. دقیقا مشابه یوتیوب که امروزه افراد زیادی به دنبال افزایش درآمد از یوتیوب هستند. برخی دیگر نیز همانند تیک تاک، کسب درآمد را برعهده کاربران گذاشته‌اند. اما به کاربران دیگر پیشنهاد می‌کنند تا به اینفولئنسرها در زمینه فعالیت خود کمک کنند. برخی دیگر مثل اینستاکرام و تلگرام خود را برای درآمد کاربران به زحمت نینداخته‌اند و هیچ فکری برای این مسئله نکرده‌اند. اما روبیکا به جای پیروی از گرام‌ها ( تلگرام و اینستاگرام ) نگاهی به یوتیوب انداخته است. این شبکه اجتماعی امکان کسب درآمد از روبیکا را به کاربران خود داده است. 

این پلتفرم کاملا ایرانی به کاربران خود که محتوای مناسبی تولید و انتشار نمایند، در ازای افزایش تعداد بازدید مبلغی را پرداخت می‌کند. این مبلغ در نگاه اول آنقدر زیاد نیست اما در آینده و با افزایش فالوور و به پیروی از آن افزایش تعداد بازدید، رنگ و بویی جذاب به خود می‌گیرد. یکی از محاسن این روش درآمدزایی، سادگی بالای آن است که نیازی به انجام عملیاتی خاص توسط شما نیست. همچنین روش‌های پرداخت تماماً ایرانی خیال شما را از بابت نقد شدن درآمد خود تا حد بسیار زیادی راحت خواهد کرد. البته برای کسب درآمد از روبیکا باید به نکات مختلفی توجه کنید که در ادامه شما را با آن آشنا خواهیم کرد. 

راه‌های کسب درآمد از روبیکا

تبلیغات اولین روش کسب درآمد از این شبکه اجتماعی ایرانی می‌باشد. شما میتوانید برای کسب درآمد از روبیکا در ابتدا کانالی با تعداد مخاطب قابل توجه ایجاد کنید. هر روز به تعداد ممبرهای خود، تعدادی دیگر را بی افزایید تا در نهایت بتوانید از صاحبین مشاغل، کالا یا برندها، تبلیغاتی دریافت کنید و از این راه به پول برسید. این یکی از ابتدایی‌ترین راه‌ها و روش‌هاییست که در تلگرام و اینستاگرام نیز مرسوم است. اما روبیکا خوشبختانه راه‌های دیگری نیز برای رسیدن شما به درآمد در نظر گرفته است که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد. 

در کنار کسب درآمد از راه تبلیغات، راه دیگری نیز برای افزایش درآمد شما از این شبکه اجتماعی وجود دارد. در روبیکا شما به ازای فعالیت‌های خود میتوانید به درآمد برسید. فراموش نکنید که این درآمد در ابتدای کار بسیار نا امید کننده است. اما شما میتوانید با خرید ممبر روبیکا راه خود را برای کسب درآمد از روبیکا بسیار هموار کنید. درآمد شما از یک مغازه به تعداد مشتری‌هایتان بستگی دارد. درآمد شما از یک کانال یا پیج در شبکه‌های اجتماعی به تعداد فالوور یا ممبرهای شما بستگی دارد. روبیکا نیز از این قاعده مستثنی نیست. 

چگونه کاربر خود را در روبیکا افزایش دهیم؟

خوشبختانه امروزه روش‌های زیادی برای افزایش فالوور و ممبر در روبیکا وجود دارد که شما میتوانید از هرکدام به هر نحوی که خواستید استفاده کنید. یکی از این روش‌ها تبلیغات است. تبلیغات از گذشته تا به امروز یار و یاور افراد فعال در زمینه کسب و کار بوده است. در قدیم از تبلیغات تنها برای فروش کالا یا خدمات استفاده می‌شد. اما امروز از این عنصر برای جذب دنبال کننده نیز استفاده می‌شود. ساختار آن نیز بسیار ساده است. تنها باید پیجی را متناسب با بودجه و فعالیت کاری خود پیدا کنید. سپس با مدیر آن در مورد تبلیغات صحبت کنید تا عملیات تبلیغات را به راحتی انجام دهید.

در کنار تبلیغات روش جدید دیگری نیز به نام خرید ممبر وجود دارد. در این روش شما برای پیج یا کانال خود در روبیکا ممبر یا فالوور خریداری می‎‌کنید. وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی میتوانند در این زمینه به شما کمک کنند. اما توصیه و پیشهاد ما به شما استفاده از خدمات وبسایت اسپید فالوور است. خدمات این وبسایت شناخته شده هستند و شما میتوانید با خیالی آسوده نسبت به خرید خدمات از این وبسایت اقدام نمایید. فراموش نکنید که در هنگام خرید ممبر و فالوور برای پیج یا کانال پیچیدگی‌های زیادی وجود دارد که باید به آنها بسیار دقت کنید. از جمله این پیچیدگی‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد. 

کیفیت ممبر 

یکی از مواردی که باید دقت بسیار زیادی به آن داشته باشید، کیفیت ممبر است. در هنگام خرید این محصول و خدمات برای پیج خود باید توجه بسیار زیادی به نوع ممبر داشته باشید. درحال حاضر نوع ممبر به دو دسته فیک ( غیر واقعی ) و واقعی تقسیم می‌شود. فالوور فیک قیمت کمتری نسبت به فالوور واقعی دارد. همچنین به جهت غیر واقعی بودن، باعث بهبود تعداد ویو کانال شما نیز نخواهند شد. تنها کاربرد این نوع فالوور، بالا بردن آمار اعضای یک کانال است که موجب افزایش اعتماد کاربران خواهد شد. 

فالوور واقعی بر خلاف فیک، قیمت بالاتری دارد. کاربرانی که به کانال شما وارد می‌شوند، همگی واقعی بوده و از سلیقه، قدرت درک و تصمیم‌گیری برخورداراند. همین مسئله باعث می‌شود تا میزان درصد ریز آنها حتی تا صد درصد هم افزایش یابد. به عبارت دیگر اگر ممبر و فالوور واقعی از محتوا و پست‌های شما رضایت نداشته باشد، آنگاه از کانال شما لفت می‌دهد و هزینه شما نیز از بین خواهد رفت. پس فراموش نکنید که اگر محتوای جذابی ندارید، هرگز به سراغ خرید ممبر واقعی نروید. 

سخن پایانی

کسب درآمد از فضای مجازی و اینترنت، از کارهای لذت بخش برای کاربران اینترنتی و نسل جدید است. امروز نسبت به دیروز فرصت‌های بیشماری را برای کسب درآمد در اختیار کاربران خود قرار داده است. اینستاگرام، تیک تاک، فیس بوک و اکنون روبیکا، همگی ابزارهایی برای کسب درآمد را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. در این پست شما را با روش‌های کسب درآمد از روبیکا و همچنین افزایش تعداد ممبر آشنا کردم. امیدوارم این محتوا برای شما جذاب بوده باشد. فراموش نکنید که حتما منو دنبال کنید.موفق باشید.