کسب درآمد از اینترنت - قسمت دوم

سلام عزیز میکنم خدمت کاربران عزیز وبسایت پرسیت . یک بار دیگه من حامد تقی پور در خدمت شما هستم با یک آموزش خیلی عالی و کاربردی. قبل از اینکه بخوایم کارمون رو شروع کنیم، پیشنهاد میکنم که حتما پیج اینستاگرام منو دنبال کنید.

به دوستانی که قسمت اول آموزش کسب درآمد از اینترنت رو مطالعه نکردن پیشنهاد میکنم تا حتما از آموزش کسب درآمد از اینترنت رو مطالعه کنن. 

اما بریم سراغ قسمت دوم . در قسمت اول آموزش ما در مورد یوتیوب و کسب درآمد از یوتیوب به شما عزیزان آموزش و اطلاعاتی رو ازائه کردیم. تشکر میکنیم از دوستانی که با ما همراه بودن و نظرات مهمشون رو برای من ارسال کردن . اما آموزش دوم ما از مجموعه کسب درآمد یکمی تخصصی تر دنبال میشه. البته که این بخش هم مثل بخش قبلی به تولید محتوا مربوط میشه. 

کسب درآمد از اینترنت قسمت اول

کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی

همونطور که در قسمت اول هم گفتم برای کسب درآمد از اینترنت حتما باید مخاطبینی رو با خودتون همراه کنید. اما این همراه کردن مخاطبان قطعا نیازمند زیر ساخت‌ها و پیش‌نیاز‌هایی نیز است. در ابتدای امر میخوام شما را با وبلاگ نویسی آشنا کنم و تفاوت‌های وبلاگ و وبسایت را برای شما روشن کنم. چون دوستانی همچنان سوال میکنند که  تفاوت وبلاگ و وبسایت در چیست ؟

تفاوت وبلاگ و وبسایت

وبسایت برای شرکت‌های طراحی می‌گردد. البته کاربران با کاربردهای دیگر نیز میتوانند یک سایت داشته باشند اما یک شرکت نمیتواند یک وبلاگ داشته باشد. برای طراحی و ساخت وبسایت ما نیازمند خرید یک دامنه مثل ( com - ir - org - net ,... ) هستیم، ولی برای وبلاگ به این مورد نیازی نداریم . برای طراحی وبسایت ما به خرید یک هاست نیازمند هستیم، تا محتوای سایت مارا میزبانی کند اما در وبلاگ نیازمند آن نیستیم. 

اما بریم سراغ کسب درآمد از وبلاگ : برای اون دسته از عزیزانی که توانایی طراحی سایت را بنا به هر دلیلی ندارند، وبلاگ میتواند گزینه مناسبی باشد. فقط کافیست وارد یکی از سایت‌های وبلاگ‌دهی مانند رزبلاگ یا بلاگفا یا هر سایت دیگری شوید. در ابتدا شما باید در این سایت‌ها ثبت نام کنید. هنگامی که ثبت نام می‌کنید، وبلاگ شما ایجاد خواهد شد. پس از ورود به فضای مدیریتی وبلاگ باید محتوای مشخصی را برای کاربران خود در وبلاگ قرار دهید. پیشنهاد من این است که یک موضوع خاص مثلا موسیقی یا ورزشی را انتخاب کنید و بر اساس آن محتوا تولید کنید. برای دوستانی که نمیدانند چه محتوایی قرار دهند آموزشش را قرار خواهم داد. 

هنگامی که شروع به تولید محتوا و قراردادن محتوا در وبلاگ خود می‌کنید در ابتدا کاربران زیادی به سمت شما جلب و جذب نخواهند شد. اما رفته رفته با وسعت دامنه فعالیت شما کاربران بیشتری به سمت شما خواهند آمد. این کاربران حکم طلا را برای شما خواهند داشت. حال میتوانید سیستم تبلیغات را در وبلاگ خود فعال کنید. میتوانید از آژانس‌های تبلیغاتی مختلف بنر تبلیغاتی بگیرید و در وبلاگ خود قرار دهید. کاربرانی که از وبلاگ شما دیدن می‌کنند کافیست روی بنرهای موجود در سایت شما کلیک کنند. آنگاه درآمد ناشی از این کلیک‌ها به حساب شما واریز خواهد شد. 

امیدوارم که از این محتوا لذت برده باشید. یادتون نره که منو دنبال کنید