سنگ گلدن بلک

معرفی سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان

مرمریت گلدن بلک کاشان اولین سنگ مشکی طلایی بود که پا به عرصه تولید انبوه گذاشت و در همان بدو معرفی به بازار سنگ های ساختمانی مورد توجه سازندگان و صادر کنندگان قرار گرفت. سنگی با  پس زمینه غالبا مشکی براق و در پاره ای از مواقع متمایل به قهوه ای  با رگه ها و خطوط طلایی، سفید و نامنظم در سطح سنگ می باشد. این مرمریت زیبا درابعاد  اسلب، تایل ، پله، لوح و پلاک های طولی با عرض 40 و 60 سانتیمترفرآوری می گردد. به دلیل ساب پذیری عالی این مرمریت جزء سنگ های لوکس قرار دارد و بسیاری از  طراحان و معماران،  آن را در پروژه های منحصربفرد و لاکچری بکار می برند. لازم بذکراست سنگ مرمریت  گلدن بلک کاشان بصورت فرآوری شده (تایل و اسلب)، خام (کوپ ، بلوک) و آکسسوری های سنگی  (شومینه، روشویی ) در خارج از مرزهای ایران نیز شهرت فراوانی دارد.

 

کاربرد سنگ گلدن بلک کاشان

کاربرد سنگ مشکی طلایی کاشان در سنگفرش نمودن کلیه فضاهای داخلی ساختمان، دیوارهای داخلی، کابینت یا جزیره آشپزخانه و سرویس های بهداشتی می باشد. تم مشکی طلایی شکوه و گرمی خاصی را به ساختمان شما می بخشد و در تمامی بخش های داخلی ساختمان می توان از این مرمریت خاص استفاده نمود. از جمله مواردی که این مرمریت خاص موجب جذابیت دو چندان فضای ساختمان می شود،می توان به استفاده از سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان به عنوان قاب حاشیه کف و دیوارهای ساختمان، حاشیه درب آسانسور و لابی ساختمان های لوکس اشاره نمود. این سنگ با زمینه رنگ مشکی جذابیت خاصی برای نمای داخلی به وجود می آورد و می تواند برای مراکز فروش، اداری و واحدهای مسکونی انتخاب مناسبی باشد. مضاف بر آنچه در بالا گفته شد، از این سنگ زیبا می توان به عنوان سنگ پله و زیر پله نیز استفاده نمود.

 • سنگ کف لابی هتل ها
 • حاشیه سنگ کف واحد های شیک تجاری و مسکونی
 • نمای داخلی
 • سرویس های بهداشتی
 • دیوار و کف لابی و فضاهای داخلی
 • مصنوعات سنگی
 • جزیزه سنگی، روی کابینت و بین کابینت ها، کف و دیوار آشپزخانه
 • حمام های مدرن (کف و دیواره)
 • تی وی وال (دیوار پشت تلویزیون)

قیمت سنگ گلدن بلک کاشان

عوامل مختلفی در قیمت گذاری  سنگ مرمریت مشکی طلایی کاشان مورد بررسی قرار می گیرد:

 • هر چه قدر رنگ سنگ یکنواخت باشد(بوری نداشته باشد) قیمت آن بیشتر است.
 • سنگ های کم رگه و کم فسیل قیمت بالاتری دارد.
 • ضخامت سنگ مرمریت تاثیر مستقیم بر روی قیمت آن دارد.
 • به میزانی که ابعاد سنگ مشکی طلایی کاشان بزرگتر و دقت برش ها بیشتر باشد بدیها از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود.
 • کیفیت فرآوری این سنگ از نظر عملیات ساب و مواد مورد استفاده قرار گرفته (ماستیک و اپوکسی) تاثیر زیادی بر روی قیمت سنگ خواهد گذاشت.

از آنجا که استان اصفهان یکی از بزرگترین مراکز تولید سنگ مرمریت گلدن بلک است و نیز بدلیل نزدیکی آن با معدن سنگ گلدن بلک کاشان و محلات، به احتمال زیاد، بهترین نرخ خرید را در این شهر خواهید یافت. همچنین بدلیل وجود شهرک صنعتی محمود اباد اصفهان و وجود دستگاههای پیشرفته فراوری سنگ، میتوانید بهترین کیفیت سنگ گلدن بلک را در اصفهان تهیه کنید و در پروژه های عمرانی خود بکار ببرید. اصفهان بدلیل اینکه از نظر موقعیت جغرافیایی در مرکز قرار دارد. هزینه انتقال سنگ از این شهر به شهر های دیگر کشور بصرفه تر خواهد بود. در سال های اخیر بسیاری از سازندگان ساختمان های عظیم سنگ پروژخ خای خود را به صورت مستقیم از تولید کننده های شهر اصفهان تهیه می کنند تا در نهایت قیمت تمام شده را کاهش دهند. برای دریافت مشاوره و خرید مستقیم انواع اسلب و تایل سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان با کارشناس فروش ما (09139604600) تماس بگیرید و یا از طریق آیکون واتساپ پایین صفحه، سفارش خود راثبت کنید.

معدن سنگ گلدن بلک کاشان

همانطور که از نام آن گویا است،  خاستگاه سنگ گلدن بلک کاشان در استان اصفهان، همجوار شهر تاریخی کاشان، نزدیک روستای برزک واقع گردیده است. فاصله کم معادن این سنگ تا کارخانه های سنگبری، اصفهان را به بزرگ ترین مرکز تولید این تهفه ی زیبای کاشان در ابعاد تایل و اسلب مختلف تبدیل کرده است.

دیگر سنگ های مترادف مرمریت مشکی طلایی کاشان

ایران از طیف وسیعی از معادن سنگ های مشکی طلایی مشابه با گلدن بلک کاشان برخوردار است که هرکدام ویژگیها و زیباییهای منحصربفرد خود را دارند. از جمله این سنگ ها میتوان مرمریت گلدن گلکسی محلات، مرمریت تری دی بلک یزد و مرمریت بلک رین را نام برد. با این وجود می توان گفت مرمریت گلدن بلک کاشان همواره در صدر توجه و استقبال طراحان و سارندگان ساختمان های مدرن قرار دارد.

مرمریت گلدن بلک محلات

مرمریت گلدن بلک کاشان شباهت زیادی به گلدن بلک محلات دارد. وجه تمایز این سنگ از دیگر مرمریت های مشکی طلایی وجود فسیل هایی است که به رنگ سفید و گاها طلایی در سطح سنگ پراکنده است. نا گفته نماند که مرمریت گلدن بلک محلات که با نام گلدن گلگسی نیز شناخته شده است، با برخورداری از زمینه مشکی و خطوط طلایی پهن تری که نسبت به گلدن بلک کاشان دارد، رقیب سرسخت آن نیز محسوب می شود.

دسته بندی مرمریت گلدن بلک کاشان

 • گلدن بلک فسیل دار
 • گلدن بلک کم فسیل
 • گلدن بلک با زمینه متمایل به قهوه ای
 • زمینه مشکی بدون خطوط و فسیل های طلایی (دارای خطوط و فسیل های سفید)

در حالت کلی سنگ  مرمریت گلدن بلک کاشان چنانچه دارای زمینه مشکی، کم خط و کم فسیل باشد، از اقبال بیشتری برخوردار است.

شما برای خرید سنگ گلدن بلک کاشان میتوانید به وبسایت سنگ آوران مراجعه نمایید.