خلاصه‌ای بر فعالیت یک ساله‌ام در پرسپت؛ آمارها و ارقام

با فرا رسیدن اسفند ماه، یک سال از عضویت من به در شبکه اجتماعی پرسپت می‌گذرد. در این یک سال، من 16 مقاله که پاک‌شان نکرده‌ام منتشر کرده‌ام و در مجموع 1006 بازدید گرفته‌ام که از این 1006 بازدید، 162 نفر زمان لازم برای مطالعه مطالب را گذاشته و به طور کامل آن را خوانده‌اند:

Image for post
Image for post

 

پربازدیدترین ماه در یک سال گذشته برای مطالب من، اسفندماه 1399 بوده است و پس از آن، اسفند ماه امسال بیشترین بازدید را برای من داشته است:

Image for post
Image for post

در این یک سال پربازدیدترین مطلب من، مطلب تجربه من از کار با مرورگر kiwi  بوده و حدود 46 درصد بازدید‌‌هایش از موتور جستجوی گوگل بوده است:

آمار بازدید مطلب تجربه من از کار با مرورگر kiwi
آمار بازدید مطلب تجربه من از کار با مرورگر kiwi
آمار بازدید مطلب تجربه من از کار با مرورگر kiwi

محبوبترین مطلب من از نظر کاربرانی که مرا دنبال می‌کرده‌اند نیز، مطلب آموزش نصب افزونه فونت آرا در نرم افزارkiwi browser  بوده که 71 درصد از بازدید‌هایش را از گوگل دریافت کرده است:

5 مطلب محبوب من
5 مطلب محبوب من
5 مطلب محبوب من
بازدید مطلب آموزش نصب فونت آرا
بازدید مطلب آموزش نصب فونت آرا
بازدید مطلب آموزش نصب فونت آرا

در طی این یک سال 59 نفر لطف کرده و مرا در پرسپت دنبال کرده‌اند و حدود 16 درصد کسانی که مطالب مرا دیده‌اند لطف کرده و برای مطالعه کامل این مطالب وقت گذاشته‌اند.

با وجود اینکه سال 1400 تمام نشده، قصد دارم که تا پایان اسفندماه 1401 به اهداف زیر در صفحه وبلاگ چه از نظر ارقام و چه از نظر کیفیت مطالب برسم:

براساس این هدف گذاری من باید تا پایان 1401، پنج مجموعه مطلب با کیفیت و براساس تحقیق و مطالعه در زمینه تاریخ و ادبیات بنویسم و منتشر کنم.

بر اساس این هدف گذاری من باید تا پایان سال 1401، حداقل 3500 بازدید و 900 مطالعه به شکل کلی داشته باشم.

براساس این هدف گذاری تا پایان سال 1401، من باید بتوانم اعتماد 100 نفر را برای دنبال کردن مطالبم جلب کنم و تعداد دنبال کنندگان این صفحه به طور یکتا 160 باشند.

اکثریت مطالب این صفحه باید در زمینه‌های تاریخ، تکنولوژی، محیط زیست، معرفی کتاب و فیلم و سریال باشند.


در آخر باید تشکر کنیم از سایت خوب پرسپت، که محیطی بسیار باکیفیت و خوب را برای تولیدمحتوای غنی و ارزشمند طراحی و در طی یک سال گذشته با بروزرسانی‌های گوناگون، باعث افزایش سطح کیفی این سایت شده‌اند و مطالب این وبسایت به شکل خوبی سئو شده و در گوگل رتبه می‌آورند. امیدوارم که این سایت به خوبی رشد کند و با همراهی شما بتوانم به اهداف گفته شده برای سال آینده برسم و مطالبی با کیفیت‌تر و ارزشمندتر برایتان بگذارم.