قیمت طلا

Image for post
Image for post

فروش طلا مستلزم سه تفکر اولیه است:

طلای خود را کجا می فروشید؟

ارزش طلای شما چقدر است؟ قیمت طلا

پیشنهادات ارزیابی چیست؟

ما از طریق این سه مرحله در زیر قدم خواهیم زد.

در صورتی که از هم‌اکنون آماده شروع تعامل هستید، می‌توانید اتصال را دنبال کنید تا طلای خود را به Gainesville Coins ارائه دهید. 

شمش طلا

انبوه شمش طلا به عنوان سکه و شمش.

دیدن اینکه چگونه طلای خود را به طور ایمن بفروشید بخشی از روشی است که اغلب نادیده گرفته می شود که با قرار دادن منابع در فلزات با ارزش مرتبط است. تجمیع طلا در هر صورت به وضوح قابل توجه است، با این حال درک آنچه در فروشگاه در زمان فرصت مبادله فرا می رسد به همان اندازه ضروری است.

1. گزینه های خود را انتخاب کنید: کجا طلا بفروشید

هوشمندانه ترین گزینه شما در بین همه انتخاب ها این است که طلای خود را به یک فروشنده متخصص شمش عرضه کنید.

فروشندگان ماهر بیش از هر گزینه دیگری برای طلای شما به شما پول می دهند. به همین ترتیب، آنها مطمئن ترین و مطمئن ترین مکان برای فروش طلا هستند. مدرک متمایز قابل توجهی - مانند مجوز رانندگی یا ویزا - مورد نیاز است، اما قطعا ارزش امنیت و هماهنگی درونی را دارد.

امنیت و اعتماد ویژگی‌های کاملاً اساسی هستند که می‌توان آن را در هر کسی که به آن طلا پیشنهاد می‌کنید، پیدا کرد. متأسفانه، خطر سرقت یا ارائه نادرست یک نگرانی دائمی با منبعی با ارزش مانند طلا است.

ممکن است فکر کنید، "خوب، اما آیا راه های جایگزینی برای فروش طلا وجود ندارد؟" قیمت لحظه ای طلا

افتضاح ترین انتخاب شما یک معامله توزیع شده یا گرد هم آمدن سازمان یافته با یک فرد خارجی است. اساساً تعداد زیادی ترفند وجود دارد که از طریق این کانال ها کار می کنند. اگر همراه یا خویشاوند عزیزی دارید که نیاز به خرید طلای شما دارد، تصمیم خوبی است. با این حال، باور داشتن اعتماد به نفس زیاد یک خارجی خودسر، عاقلانه نیست.

بدترین انتخاب زیر برای فروش طلا یک وب سایت فروش مبتنی بر وب است. این دولت‌ها بیش از 10 درصد از هزینه آخرین معامله شما را «هزینه فروشنده» می‌گیرند (در حالی که ریسک تحویل و محافظت را می‌پذیرید). مهمتر از همه، هیچ اوراق بهاداری در برابر خریدهای کاهش یافته وجود ندارد. در این موارد، شارژ را از دست می دهید و باید چرخه را یک بار دیگر شروع کنید. سایت طلا

یکی دیگر از دوره‌هایی که می‌توانید بروید، گروفروشی یا فعالیت پول در ازای طلا است. در حالی که این انتخاب ها از نظر امنیتی کمتر وحشتناک هستند، به ندرت بهترین هزینه را برای طلای شما ارائه می دهند. با ایده کسب و کار خود، رهنداران اغلب از ناراحتی دلال سود می برند.

ممکن است تصمیم بگیرید که طلای خود را در یک نمایشگاه یا نمایشگاه سکه بفروشید، به خصوص اگر سکه های طلایی با ارزش سکه شناسی بیشتری داشته باشید. به یاد داشته باشید که خریداران در این تنظیمات صرفاً فروشندگان هستند. هنگامی که شک دارید، فروشندگان سکه هرگز علیه یکدیگر پیشنهاد نمی دادند. سعی کنید از هر تلاشی برای مشاجره عصبانی نشوید، شگفت زده نشوید! طلا آنلاین

یک مکان فیزیکی انتخاب کنید یا طلای خود را آنلاین بفروشید

در صورتی که تصمیم دارید طلا را به یک فروشنده شمش عرضه کنید، مرحله بعدی این است که فروش رو در رو یا اینترنتی را انتخاب کنید. به دلیل راحتی پیشرفته وب، فروشندگان متعددی به شما اجازه می دهند طلا را به صورت آنلاین به آنها بفروشید. احتمالاً باید از چیزها عکس بگیرید، یک ساختار تجاری را تکمیل کنید و به فروشنده فرصت کافی برای انجام معامله بدهید.

در صورتی که طلای شما به اندازه قطعات نعناع غیر معمول یا کلکسیونی باشد، احتمالاً باید در منطقه واقعی فروشنده توقف کنید. این به آنها بهترین فرصت را برای ارزیابی دقیق وضعیت و حضور سکه ها می دهد. این نگرانی در مورد اقلام غیر انحصاری مانند شمش طلا تا حدی کمتر است.

بسته به اینکه در کدام ایالت یا کشور زندگی می کنید، فروش طلا به صورت آنلاین ممکن است ساده ترین انتخاب باشد.

2. طلای خود را ارزیابی کنید

اطلاعات با توجه به ارزش طلای شما قدرت است. این یک فکر هوشمندانه است که قبل از اینکه طلای خود را بفروشید به طور کلی ارزش آن را بدانید. اولین چیزی که باید بررسی شود، هزینه فعلی طلا است که هر روز تغییر می کند.

ارزش سکه های شمش تا حدودی بیشتر از شمش های طلای غیر انحصاری خواهد بود. هر دو به طور استثنایی طلای بدون تقلب هستند و به منابع سیال فکر می کنند، با این حال تضادهای نقدینگی جزئی بین شمش ها و سکه ها وجود دارد. گزینه آخر معمولاً برای فروش تا حدودی ساده تر است و به این ترتیب هزینه های گزاف تری را سفارش می دهید.

پشتیبان مالی طلا

قبل از فروش به طور کلی به ارزش طلای خود فکر کنید.

اگر قطعات ضرابخانه طلای کلکسیونی دارید (به عنوان مثال سکه های طلای سکه شناسی)، فکر هوشمندانه ای است که کمی ارزش آنها را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که کیفیت های ثبت شده در هر راهنمای ارزش بهترین حدس است. یک فروشنده طلا تقریباً مبلغ کامل را به شما پرداخت می کند، اما به طور کلی باید سود فروش مجدد را رد کند.

چند فروشنده، به عنوان مثال، Gainesville Coins ارزیابی رایگان طلای شما را ارائه می دهند. چه تصمیم به فروش داشته باشید یا نه، کمک بیهوده است.

همچنین می‌توانید در صورتی که مطمئن نیستید سکه‌هایتان دارای چه مقدار فلز ارزشمند هستند، به این اعداد شکننده طلا و نقره کمک کنید.

منبع:

https://talakar.com/tag/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87/