سرمایه گذاری در طلا

Image for post
Image for post

قیمت زنده طلا رو به جلو. در سرمایه گذاری، همچنین می تواند با یک دوره رکود پایدار کنار بیاید. این چیزی است که ما نداشته ایم.

O'Brien: ما مرتباً از مشتریان خود در این مورد نظرسنجی می کنیم، و نرخ بهره پایین طولانی مدت به طور مداوم در رتبه اول لیست در بین مشتریان ما قرار می گیرد. این چیزی است که بسیاری از سرمایه گذاران ما بیشتر نگران آن هستند، و همه بازده سرمایه گذاری کم خون و غیره از آن ناشی می شود. با توجه به سطح بالایی از بدهی که پس از کووید نیز داریم، در نهایت کسی باید برای آن صورتحساب بپردازد. این پیامدهایی خواهد داشت که شاید ما هنوز واقعاً آن را درک نکرده‌ایم، و همچنین هزینه نهایی صفر خالص یا هزینه مسائل دیگر مانند پیری جمعیت را که در حال حاضر در جریان هستند، درک نکرده‌ایم. وقتی همه اینها را کنار هم می گذارید، چه کسی پرداخت می کند و چه پیامدهایی برای سرمایه گذاری خواهد داشت؟ آیا این به قیمت افزایش مالیات برای بازنشستگان و غیره تمام می شود؟ این چیزی است که نیاز به تفکر زیادی دارد. قیمت طلا زنده

اگر فکر می کنید پیش بینی و مدیریت تورم سخت است، باید طول عمر را پیش بینی کنید!
در سمت DC، قبلاً به قدرت خرید اشاره کردیم، و تنوع در DC نیز بسیار مهم است - بخش بسیار مهمی در ایجاد آینده بهتر.

مودی: من موضوع امید به زندگی و طول عمر را تزریق خواهم کرد. این به چیزی است که ما در مورد تورم صحبت کردیم. اگر فکر می کنید پیش بینی و مدیریت تورم سخت است، باید طول عمر را پیش بینی کنید! چرا لینک اینجا هست؟ از آنجایی که طرح‌های بازنشستگی از قبل برای بهبود طول عمر در نظر گرفته شده‌اند، بنابراین این امر در اهداف تامین مالی بلندمدت و اهداف نهایی آنها گنجانده شده است.طلا اگر تأثیر امید به زندگی محتاطانه پیش بینی شده را با انتظارات تورمی محتاطانه پیش بینی شده ترکیب کنید، و اگر به چگونگی ایجاد آن فکر کنید، در پایان عمر عضو ترکیب می شود. این زمانی است که تمام طول عمر تورم انباشته شده است، و شما دوره پایان عمر را دارید - دوره طولانی مدت ریسک دم.

اما اگر این اتفاق نیفتد چه؟ سپس تمام این معیارها به اشتباه کالیبره می شوند. شما با هدف اشتباهی پیش بینی و اندازه گیری کرده اید. ممکن است در مقابل هدف اشتباهی محافظت کرده باشید. ممکن است شما در پرتفوی دارایی خود یک تخصیص اشتباه اساسی از بودجه ریسک داشته باشید، زیرا در حال برنامه ریزی در مقابل نمایه بلوغ و مدت زمان طرح بازنشستگی هستید که به سادگی محقق نمی شود. بنابراین، پیامدهای زیادی پیرامون موضوع امید به زندگی وجود دارد. قیمت زنده طلا و سکه

کالینز: موافقم - طول عمر مهم است. حتی در یکی از آن طرح‌های کاملاً محافظت‌شده، اگر همه پنج سال دیگر عمر کنند، همه چیز قطع می‌شود. ما به اندازه کافی پرچین نکرده ایم.

یکی از مزایای تصادفی همه‌گیری کووید، تقریباً از بین بردن شگفت‌انگیز آنفولانزا بوده است. بنابراین، خبر خوب برای بازنشستگان ما این است که آنها ممکن است مدت طولانی تری زندگی کنند. این برعکس چیزی است که ما ابتدا در مورد همه‌گیری فکر می‌کردیم. این فقط نشان می دهد که چگونه چیزهای کوچک می توانند طول عمر را به طور قابل توجهی تغییر دهند.

تفاوت قیمت ها

کول: ریسک پایه زیادی در حقوق بازنشستگی وجود دارد. چه مرگ و میر، چه تورم و چه نرخ. این در مورد حفظ درجه ای از احتیاط و اطمینان از داشتن یک استراتژی بلند مدت روشن است.

مشکلی که من امروز پیش‌بینی می‌کنم در سمت DC است - آیا ما به اعضای DC خود محصولات مناسبی را ارائه می‌دهیم و آیا افراد طرف DC کاملاً از ریسک‌های سرمایه‌گذاری که متحمل می‌شوند آگاه هستند؟

رئیس: بعد از اینکه امروز به صحبت‌های همه گوش دادم و به همه موضوعاتی که پوشش داده‌ایم فکر کردم، می‌خواهم نقل قولی از مقاله‌ای را که امروز صبح در تایمز خواندم، بدزدم، زیرا در واقع همه چیز را به خوبی از نظر خلاصه می‌کند. چه اتفاقی ممکن است در آینده بیفتد: "ممکن است دعا برای بهترین ها باشد اما باید برای بدترین ها آماده شود."