بهترین vpn برای صرافی های ارزدیجتال (پیشنهاد برتر)

سلام.دوست خوبم خیلی خوش اومدی! بریم سراغ اصل مطلب: از اون جایی که اکثر صرافی های معتبر برای ارز های دیجیتال، به خاطر سیاست های آمریکا با ایران کار نمیکنن. میشه گفت یکی از اولین قدم ها برای کار در حوزه ارز های دیجیتال (در ایران)، انتخاب یک فیلتر شکن مناسب هستش. اما نکته قابل توجه اینکه نمیشه از هر فیلتر شکنی برای ارز های دیجیتال استفاده کرد. چرا که در صورت استفاده از فیلتر شکن ها غیر مناسب این امکان وجود داره که حساب ما داخل صرافی ها بلاک بشه و سرمایه مون از دست بره. لذا تصمیم گرفتیم که یکی از قسمت های دوره آموزش ارز های دیجیتال مون رو به مبحث فیلتر شکن ها اختصاص بدیم. تا به طور کامل آموزش نصب، فعال سازی و کار کردن با بهترین فیلتر شکن برای ارز های دیجیتال رو یاد بگیرید.

آی پی استاتیک

اولین ویژگی برای یک فیلتر شکن مناسب برای ارز های دیجیتال، آی پی استاتیک بودنش هستش. آی پی استاتیک بودن یعنی اینکه هر بار که ما می خواهیم به فیلتر شکن وصل بشیم، آی پی مارو به یک آی پی ثابت تغییر بده. نه اینکه هر دفعه به آی پی یک کشور دیگه تغییر بده!. برای مثال اگر آی پی مارو به شهر پاریس فرانسه تغییر میده،. هر بار که ما میخواهیم از فیلتر شکن استفاده کنیم باید دوباره آی پی مارو به پاریس فرانسه وصل کنه. به این ویژگی میگن آی پی استاتیک بودن فیلتر شکن. و برای کار در حوزه ارز های دیجیتال حتما حتما باید فیلتر شکن ما آی پی استاتیک باشه.

اهمیت وجود آیپی ثابت

چونکه صرافی های معتبری مثل بایننس در صورتی که ببینن ما از آی پی های مختلفی برای وارد شدن به حساب مون استفاده میکنیم،. سریعا حساب مارو مسدود میکنن. مخصوصا جدیدا صرافی بایننس بسیار زیاد روی این موضوع حساس شده و بار ها اعلام کرده که با کشور های تحریم شده کار نمیکنه. لذا خیلی باید حواسمون باشه که به هیچ وجه صرافی متوجه ایرانی بودن ما نشه. و همچنین از فیلتر شکن غیر آی پی استاتیک استفاده نکنیم. تا مشکلی برای حساب مون و دارایی هامون پیش نیاد.

قابلیت kill switch

دومین ویژگی فیلتر شکن مناسب، قابلیت کیل هستش. این قابلیت به این صورت کار میکنه که: شما یک آی پی رو برای یک سایت خاص روش سیو می کنید. بعد دیگه اگر به هر دلیلی بعدا حواستون نباشه یا یهو ارتباط تون با اون آی پی قطع بشه یا عوض بشه،. قابلیت کیل سریعا اربتاط شما رو با اون سایت خاص قطع میکنه و به شما اجازه دسترسی نمیده. در واقع این قابلیت میاد و دیگه خیال مارو از بابت اینکه آی پی ما حین کار کردن با سایت تغییر نکنه، راحت میکنه. و به طور کامل حواسش به ما هست تا با آی پی دیگه ای جز اون آی پی ای که مشخص کردیم، نزاره وارد اون سایت بشیم.

معرفی بهترین فیلتر شکن برای ارز های دیجیتال

معرفی بهترین فیلترشکن برای فعالیت در حوزه ارز دیجیتال: دقت کنید این نکته خیلی مهمه که شما از چه vpn جهت ورود به صرافیتون استفاده میکنید.حالا برای اینکه ما خیالتون رو از موضوع خرید vpn راحت کنیم چند تا از بهترین فیلترشکن های پولی خارجی را بهتون معرفی کنیم! بریم که "داشته باشیم"


1.NORD VPN - نورد وی پی ان

Nord VPN
Nord VPN
Nord VPN

قطعا بهترین فیلتر شکن برای کار در حوزه ارز های دیجیتال نورد هستش. اگر از استاید مطرح در حوزه ارز های دیجیتال هم بپرسید قطعا اولین فیلتر شکنی که معرفی میکنن، همین فیلتر شکن هستش (امتیاز: 10 از 10)

ویژگی های مثبت😍 

  •  دارای قابلیت کیل
  •  آی پی استاتیک

ویژگی های منفی😡

  • قیمت بسیار بالا (خیلی کمرشکنه برای من😅)
  • عدم وجود امکان پرداخت به ریال برای تهیه اشتراک

همین طور که اشاره شد. برای افرادی که تازه میخوان وارد این حوزه بشن، استفاده از این فیلتر شکن مقدور نیست. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم فیلتر شکن مناسبی رو برای افراد تازه کار هم معرفی کنیم. اما یادتون باشه بعد از اینکه کمی حرفه ای شدید برای راحتی کار حتما از فیلتر شکن نورد وی پی ان استفاده کنید. برای مشکل پرداختش هم می تونید از طریق بیت کوین پرداخت رو انجام بدید و اشتراک تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این فیلتر شکن و آموزش کامل کار با نورد وی پی ان، ویدئو آموزشی ابتدای صفحه رو نگاه کنید.

2. SMA VPN - سما وی پی ان

SMA VPN
SMA VPN
SMA VPN

سایت های ایرانی زیادی برای ارائه فیلتر شکن وجود دارن اما بر حسب تجربه من SMA VPN رو معرفی میکنم. چون خودم هم از همین فیلتر شکن قبلا استفاده می کردیم. این سایت فیلتر شکن مخصوص برای ارز های دیجیتال داره که می تونید با ریال اشتراک اون رو تهیه کنید.( خرید vpn )

 

راستی گلم خیلی خیلی ممنون که این مقاله رو تا پایان خوندی💖