قیمت یخچال فالوده شیرازی (فریزر فالوده)

 
 

Image for post
Image for post

یخچال فالوده ساز (فریزر فالوده) یکی پرطرفداران ترین یخچال ها برای نگهداری از فالوده می باشد. از یخچال فالوده شیرازی در کافی شاپ ها و فروشگاه های بستنی فروشی برای نگهداری از بستنی و فالوده، برای نگهداری دیگر مواد غذایی، داروها، خیارشور و... مناسب می باشند. ابعاد این یخچال صنعتی دارای ابعاد کوچکی می باشند، و در مکان هایی که دارای محدودیت فضایی هستند، مناسب می باشند. یخچال یخ در بهشت در لیتراژ و مدل های مختلفی تولید می شوند. علاوه بر این بر اساس اصول بهداشتی و همچنین قطعات درجه یک طراحی و تولید شده و حالت فریزری و ویترینی دارند، و برخی از آن ها به صورت صندوق دار نیز به تولید رسیده است.

جنس بدنه ی یخچال فالوده بستنی از نوع استیل 304 نگیر می باشد، به همین خاطر در برابر زنگ زدگی ها و پوسیدگی ها بسیار مقاوم می باشند. در واقع مصرف کنندگان می‌ توانند براساس سلیقه، یخچال مورد نظر خود را با ظرفیت دلخواه انتخاب کنند. همچنین می توانید انواع آب میوه گیری صنعتی، یخ در بهشت ساز و شربت سرد کن را نیز از صنایع برودتی یخچال سازان ونوس با قیمت مناسب خریداری کنید.

Image for post
Image for post

برای نگهداری فالوده در یخچال، یخچال فالوده در دو مدل تک مخزن و دو مخزن طراح و هم چنین قابلیت درج استیکر بر روی بدنه این دستگاه با توجه به سفارش مشتریان وجود دارد.

Image for post
Image for post

مشخصات فنی یخچال فالوده

مشخصات فنی یخچال فالوده ساز تک مخزن

جنس بدنه

استیل

عایق بندی

تزریق فوم

مخزن

55 لیتر

استیکر

طرح انتخابی

چرخ جهت سهولت در جا به جایی

دارد

دما

16- الی 24-

فریزر فالوده تک مخزن

Image for post
Image for post

مزایای یخچال فالوده

  • جنس بدنه ی اصلی این یخچال فالوده شیرازی از استیل می باشد، که در برابر زنگ زدگی ها و پوسیدگی ها بسیار مقاوم می باشد.
  • جنس درب ها از شیشه های نشکن و مقاوم می باشد، و در برابر ضربه های احتمالی استحکام بالایی می باشد، و از ورود هوا به درون یخچال مخصوص فالوده جلوگیری می کنند.
  • عایق بندی فریزرهای فالوده از نوع تزریق فوم پلی یورتان می باشد، به همین خاطر از اتلاف انرژی محیط داخلی یخچال جلوگیری می کند.
  • برای نگهداری از نوشیدنی ها و بطری ها از سینی های مخصوص استفاده می کنند.
  • دارای پایه های قابل تنظیم با امکان جا به جایی آسان

قیمت یخچال فالوده

قیمت یخچال فالوده شیرازی با توجه به فاکتورهای مختلفی اعم از تعداد مخزن (تک مخزن یا دو مخزن)، جنس بدنه، ظرفیت، نوع موتور و... متغیر می باشد.

https://venusboroodat.com/product/114/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D9%81%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%87