قیمت دستگاه بسته بندی آب معدنی

شرینک در اصطلاح به معنی کشیده شدن است و پک، بسته بندی می باشد. شرینک پک بطری، نوعی بسته بندی است که در آن نایلونی شفاف به دور محصول پیچیده می شود و چندین بطری را در کنار هم به صورت منظم نگه داری می کند، در نتیجه جابجایی آسان تر می شود و بدین وسیله از ورود گرد و خاک و .. نیز محافظت می نماید. 

از دستگاه شرینک پک برای بسته بندی محصولاتی از قبیل بطری آب معدنی، نوشیدنی ها و دیگر مواد غذایی استفاده می شود. شرینک پک بطری از طریق یک تونل حرارتی که در آن فیلم به دور محصول کشیده می شود و سپس حالت آن را به خود می گیرد و به آن می چسبد، انجام می گیرد.

ماشین سازی شیرزاد با داشتن سابقه طولانی در تولید انواع دستگاه های بسته بندی به ویژه انواع دستگاه های شرینک پک بطری در ابعاد و اندازه های مختلف، توانسته با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع آن ها را با مناسب ترین قیمت روانه بازار نماید.

ارتباط با ما: ۰۹۳۸۱۱۶۷۶۸۳

نحوه عملکرد دستگاه شرینک بطری

Image for post
Image for post

پس از اینکه محصول به صورت اتومات و یا توسط اپراتور در نوار نقاله قرار گرفت ، کالاها در ردیف های 2 یا 3 تایی قرار می گیرند و به سمت جلو هدایت می شوند. پس از آن در داخل فیلم شرینک قرار می گیرند، برش پلاستیک انجام می شود و وارد تونل حرارتی می شوند، نایلون حالت محصول را به خود می گیرد، دور محصول پیچیده می شود و در انتها به صورت شرینک از تونل خارج می شود.

مزایای استفاده از دستگاه شرینک بطری

امکان بسته بندی چند محصول ناپایدار کنار یکدیگر.

به دلیل استفاده از نایلون نازک محتوای بسته ها قابل مشاهده می باشد.

قابلیت حمل آسان.

انواع دستگاه شرینک بطری 

Image for post
Image for post

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک گاز سوز

دستگاه شیرینگ پک دستی

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

قیمت شرینک بطری

Image for post
Image for post

قیمت دستگاه شرینک پک بطری بسته به نوع اتومات و نیمه اتومات و هم چنین دوگانه یا تک گانه سوز متفاوت می باشد. به این نحو که متناسب با نوع دستگاه قیمت نیز تغییر میکند. 

https://shirzadmachine.com/post/16/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%BE%DA%A9-%D8%A8%D8%B7%D8%B1%DB%8C