فروش انواع یخچال نوشیدنی ایستاده (نوشابه، دلستر، آب معدنی و...)

یخچال نوشابه

Image for post
Image for post

یخچال نوشابه که یکی تجهیزات پرکاربرد و ضروری در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها بزرگ و کوچک می باشد، که برای خنک نگه داشتن نوشیدنی هایی مانند انواع مایعات از قبیل نوشابه، آب معدنی و... استفاده می شود. یخچال سوپرمارکت در صنایع برودتی ریما سرما در سایزها و ابعاد مختلف (60، 70، 120 و 150 سانتی) با شیشه های نشکن طراحی و تولید می شود، تا مشتریان نگران شکستن شیشه های یخچال نباشند. معمولاً تعداد طبقات این یخچال ویترینی را با توجه به سلیقه ی مشتری قابلیت کم یا زیاد شدن را نیز دارد.

انواع یخچال نوشابه

Image for post
Image for post

یخچال ایستاده تک درب

یخچال ایستاده دو درب

یخچال هتلی

Image for post
Image for post

یخچال ایستاده نوشیدنی در انواع و اقسام مختلف طراحی و تولید می شوند، که یک نمونه از این یخچال ها، یخچال ایستاده نوشیدنی عرض 60 سانت می باشد، که این یخچال جهت نگهداری انواع نوشیدنی ها (نوشابه، دوغ، آب معدنی آبمیوه های طبیعی و...) در قالب های مختلف مانند بطری های پلاستیکی، بطری های شیشه ای، کاغذی، قوطی های فلزی و ... است.

این یخچال فروشگاهی به دلیل این که عرض کم مناسب برای مکان های کوچک می باشد مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. عایق بندی آن از نوع تزریق فوم و حتی می توان با توجه به سلیقه ی مشتری استیکرهای مختلفی (هایپ، کوکاکولا، پپسی و...) را روی آن ها درج کرد. 

مشخصات فنی یخچال نوشابه

Image for post
Image for post

عایق بندی استفاده شده در این دستگاه تزریق فوم پلی یورتان می باشد، که از اتلاف انرژی به بیرون یخچال جلوگیری می کند. جنس بدنه ی یخچال ایستاده نوشیدنی از نوع گالوانیزه است، که قابلیت نصب استیکر های دلخواه مشتریان را دارد. می توان به راحتی بر روی آن انواع استیکر های طرح نوشابه را نصب کرد. طبقات این یخچال قابلیت جا به جایی دارد، و هم چنین شیشه های به کار رفته در یخچال نوشابه دوجداره است، که مقاومت زیادی در برابر در هر گونه ضربه ای دارند، و دیگر لازم نیست نگران شکستن شیشه های یخچال باشیم، و دما را با توجه به این که ترموستات استفاده شده در آن ها دیجیتالی می باشد، می توان اندازه گرفت.

منبع: ریما سرما