دستگاه استرچ پالت گردان | شیرزاد ماشین

مجموعه ماشین سازی شیرزاد انواع دستگاه های استرچ پالت صفحه گردان را در ابعاد و اندازه های مختلف با طراحی زیبا و منحصر به فرد و قیمت مناسب تولید و روانه بازار می نماید.

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان، یکی از روش های بسته بندی محصولاتی است که به صورت تعداد زیاد روی پالت قرار می گیرند و وزن زیادی نیز ندارند. از دستگاه استرچ پالت بدلیل اینکه وزن کمی دارد و فضای زیادی را اشغال نمی کند، در کارخانه ها و کارگاه ها به مراتب استفاده می شود. از جمله بهترین روش های جابجایی اجناس، استفاده از دستگاه استرچ پالت صفحه گردان می باشد. 

این دستگاه با ظرفیت 500 تا 3000 کیلوگرم طراحی می شود که در انواع صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی و.. کاربرد دارد.

مجموعه ماشین سازی شیرزاد انواع دستگاه های استرچ پالت صفحه گردان را در ابعاد و اندازه های مختلف با طراحی زیبا و منحصر به فرد تولید و روانه بازار می نماید. جهت کسب اطلاعات و مشاوره برای انتخاب بهترین محصول می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

عملکرد دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

Image for post
Image for post

استفاده از این دستگاه بسیار آسان است. به این نحو که پس از چیدمان محصول بر روی پالت، اپراتور فیلم استرچ را به یک گوشه پالت بسته و استارت میکند. اپراتور بسته به نوع و ابعاد محصولات میتواند سرعت چرخش صفحه زیرین و هچنین حرکت فیلم استرچ به سمت بالا و پایین را کنترل کند. 

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دوبل

Image for post
Image for post

یکی از دستگاه های مرتبط، دستگاه استرچ صفحه گردان دوبل می باشد که با داشتن دو صفحه و یک دکل شرایطی را فراهم نموده تا محصولات کاملا متفاوت از لحاظ ایعاد و اندازه در یک دستگاه، استرچ پیچ شوند. این دستگاه بسیار مقرون به صرفه است.

مزایای دستگاه استرچ پالت صفحه ای

Image for post
Image for post

جابجایی بسیار آسان دستگاه

اشغال فضای کمتر

قیمت مناسب

مشخصات فنی دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

ابعاد دستگاه       :    250*150*250

ولتاژ ورودی       :   تکفاز 220

توان مصرفی       :  1kw

توان تحمل وزن     :  1000kg و2000

ظرفیت پالت          :  10-15عدد در ساعت

وزن دستگاه          :   600kg

سیستم انتقال         :   موتور گیربکس

رنگ دستگاه        :  پودری الکترواستاتیک

حداکثر ابعاد پالت  :  120*120*220

سیستم کنترل        :  plc

خرید دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

Image for post
Image for post

گروه ماشین سازی شیرزاد با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی، نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تولید انواع تجهیزات صنعتی و محصولات بسته بندی از قبیل انواع  دستگاه استرچ پالت صفحه گردان بسیار حرفه ای و نام آور است.

این مجموعه با حفظ کیفیت و نیاز روز مشتریان به فرآیند تولید خود افزوده است و توانسته جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات صنعتی قرار گیرد و به مشتریان و کارفرمایان خود خریدی با آرامش خاطر و با کیفیت ارائه دهد.

https://shirzadmachine.com/post/10/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DA%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86