دستگاه استرچ پالت دستی و اتوماتیک | قیمت و خرید

دستگاه استرچ پالت نوعی دستگاه بسته بندی است که طی فرآیندی نایلون استرچ به دور پالت توسط دستگاه استرچ پالت پیچیده می شود، نایلون استرچ حالت کشسانی دارد و از متداول ترین و به صرفه ترین روش های بسته بندی پالت به حساب می آید. استرچ به معنی کشیدن است و پالت به قطعاتی گفته می شود که محصولاتی که قرار است بسته بندی شود بر روی آن قرار می گیرند. 

استرچ پالت یک دستگاه کاربردی در زمینه بسته بندی و سلفون کشی انواع پالت ها در ابعاد و اندازه های مختلف است. این دستگاه با پیچیدن سلفون به دور محصولات در ابعاد مختلف سبب حفظ تعادل آن ها می گردد. این روش بسته بندی همانند شرینک پک جهت محافظت از گرد و غبار، رطوبت، حمل و نقل آسان و زیبایی به کار می رود. این دستگاه با نام هایی از قبیل سلفون پیچ پالت، پالت استرچر نیز شناخته می شود.

ماشین سازی شیرزاد در حال حاضر یکی از معتبرترین تولید کنندگان دستگاه استرچ پالت است که با داشتن سابقه طولانی در طراحی و تولید انواع دستگاه های استرچ پالت، توانسته به صاحبان مشاغل محصولات استاندارد ، بادوام و در عین حال با قیمت مناسب ارائه دهد.

انواع دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان-ماشین سازی شیرزاد
Image for post
Image for post

 دستگاه استرچ پالت صفحه گردان از جمله پر مصرف ترین نوع استرچ پالت می باشد که محصولات با وزن 3 تن و ارتفاع پالت تا 2 متر در آن بسته بندی می شود. این محصول دارای صفحه گردان چرخانی است که از طریق چرخش این صفحات، سلفون به دور آن ها می پیچد.

دستگاه استرچ پالت دروازه ای

دستگگاه استرچ پالت دروازه ای - ماشین سازی شیرزاد
Image for post
Image for post

دستگاه استرچ پالت دروازه ای برای محصولاتی به کار می رود که ارتفاع کالا بیش از 2 متر باشد و محصولاتی که از لحاظ وزنی کالای سنگین محسوب گردند مثل خودرو، یخچال، کولر و.. توسط دستگاه استرچ پالت دروازه ای استرچ پیچی می شوند. 

دستگاه استرچ پالت مرغکدار

دستگاه استرچ پالت مرغکدار- ماشین سازی شیرزاد
Image for post
Image for post

استرچ پالت مرغکدار از لحاظ عملکرد شبیه صفحه گردان است با این تفاوت که مرغک یا نگهدارنده اضافه شده جهت نگه داشتن محصولاتی  که احتمال ریزش دارند به کار می رود. این دستگاه برای محصولاتی که وزن زیادی دارند و نامتعادل هستند انتخاب خوبی می باشد.

دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

این مدل جهت بسته بندی لوازم کوچک و چمدان کاربرد دارد که اکثرا در فرودگاه و ترمینال استفاده می شود که جهت جلوگیری از آسیب و صدمه دیدن وسایل استرچ پیچی انجام می گیرد. دستگاه یک زائده ای دارد که مانع از افتادن کالا در زمان استرچ پیچی می گردد.

استرچ پالت دستی

استرچ پالت دستی- ماشین سازی شیرزاد
Image for post
Image for post

دستگاه استرچ پالت دستی قابلیت تغییر ابعاد با توجه به عرض رول استرچ را دارد. این محصولات تقریبا هیچ قسمت برقی ندارند و از چندین قسمت مکانیکی ساخته شده اند و از نظر ساختار در مدل های ایستاده و دستی هستند.

مشخصات فنی دستگاه استرچ پالت

این دستگاه دارای طول cm 250  ؛ عرض cm 150 ؛ ارتفاع    cm 260 است.

حداکثر ابعاد پالت در این دستگاه با طول cm120 ؛عرض:  cm120 ؛ ارتفاع cm200 می باشد.

وزن حداکثری پالت 2000 کیلوگرم است.

این دستگاه از توان مصرفی kw 5/1 برخوردار می باشد.

در این دستگاه ولتاژ ورودی 220 ولت است.

دستگاه استرچ پالت از وزنی 430 کیلوگرمی برخوردار است.

قطعات برقی مورد استفاده در این دستگاه از مارک LS کره می باشند.

نایلون یا فیلم استرچ

نایلون استرچ پالت- ماشین سازی شیرزاد
Image for post
Image for post

دستگاه استرچ پالت از رول هایی به نام نایلون یا فیلم استرچ استفاده می کنند که اغلب از جنس pvc می باشد. نایلون ها باید بسیار شفاف باشند، جنس خوبی داشته باشند و هم چنین از قابلیت کشسانی برخوردار باشند تا کیفیت کار افزایش یابد.

قیمت انواع دستگاه های استرچ پالت

قیمت دستگاه استرچ پالت-ماشین سازی شیرزاد
Image for post
Image for post

 

قیمت دستگاه استرچ پالت بسته به نوع استفاده از آن و شرایط کسب و کار محاسبه می گردد. به عنوان مثال مدل صفحه گردان به نسبت قیمت پایین تری دارد و مدل فرودگاهی ظرافت خاصی دارد و در ترمینال و فرودگاه ها به کار برده می شود.

https://shirzadmachine.com/post/2/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DA%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%AA