شرایط و قیمت چاپ روی چوب چگونه است ؟

چاپ روی چوب
چاپ روی چوب
چاپ روی چوب

چوب مصارف زیادی دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه چاپ چوب مورد استقبال همگان قرار گرفته است. اگر بخواهیم توضیح کوتاهی در مورد نحوه چاپ روی چوب ارائه دهیم ، می توانیم بگوییم که چاپ روی چوب به طور کلی به معنای انتقال یک سری تصاویر و متن بر روی یک تکه چوب است تا بتوانید فضای داخلی خانه یا محل کار خود را متحول کنید. فشار روی چوب همچنین می تواند عملکرد آن را در قطعات چوبی در مصالح ساختمانی و کابینت و بسیاری از موقعیت های دیگر نشان دهد.
کاربرد چاپ چوب

  • دکوراسیون داخلی و خارجی
  • اقلام تبلیغاتی
  • اسباب بازی های چوبی
  • انواع ساعتهای چوبی
  • قاب عکس شاسی
  • انواع چراغ های رومیزی و معمولی لیزری
  • انواع لوح تقدیر
  • انواع مجسمه
  • انواع جا کلیدی
  • مزایای چاپ چوب

چاپ روی چوب دارای مزایای بسیاری است که استفاده از آن را بسیار محبوب کرده است.

مزایای شامل:

مقاومت بسیار بالایی در برابر تأثیرات محیطی دارد و در اثر رطوبت ، گرما و سرما آسیب نمی بیند. زمان و سایر عوامل محیطی بر این فشار تأثیر نمی گذارد و از بین نمی رود. از ثبات رنگ بسیار بالایی برخوردار است که هنگام شستشو از بین نمی رود و بنابراین می توان از آن در فضای باز استفاده کرد.

توجه: چاپ روی چوب و ام دی اف از کیفیت بالا و دوام بسیار بالایی برخوردار است. فرایند چاپ به گونه ای است که رنگ به چوب منتقل می شود و بعد از چاپ اصلاً تمیز نمی شود و به راحتی با یک پارچه مرطوب تمیز می شود.

چاپ روی چوب نیز فرصتی ارزشمند برای طراحان داخلی و کسانی است که می خواهند از چوب با طرح و رنگ در ترکیب اجزای یک دکور استفاده کنند.

فشار روی چوب می تواند تأثیر آن را در قطعات چوبی در مصالح ساختمانی و ساخت کابینت و چندین مکان دیگر نشان دهد. چوب علاوه بر همه کاربردهای مفید آن در زندگی ما ، قابلیت استفاده به عنوان سطح چاپ را نیز دارد. این البته در صورتی امکان پذیر است که فناوری چاپ نمد بد با فناوری UV در دسترس باشد.

چاپ روی چوب و MDF با کیفیت بسیار بادوام است و با دستگاه فلت بد UV انجام می شود. با استفاده از این نوع چاپ ، رنگ مستقیماً به چوب و تابلوهای MDF اعمال می شود و رنگ به ساختار چوب منتقل می شود بنابراین پس از چاپ اصلاً تمیز نمی شود و این کار را می توان به راحتی و بدون نگرانی از رنگ با پاک شده انجام داد. با یک پارچه مرطوب وقتی نور و اشعه ماوراء بنفش روی چاپ می درخشد ، جوهر منتقل شده به چوب و ام دی اف خشک می شود. این تابش قطرات جوهر را به سرعت خشک کرده و از جابجایی و لایه برداری جوهر جلوگیری می کند. چاپ رنگی و جوهر روی چوب و ام دی اف حتی در هنگام چاپ در چند لایه پایدار است.

در واقع می توان گفت چاپ روی چوب کاربردهای مختلفی دارد ، چه در بحث دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمانها مانند تختخواب و ملافه ، لوازم خانگی چوبی ، میز و کمد ، بوفه ، روکش دیوار ، پارتیشن چوبی و تبلیغاتی صحبت برای چاپ متن ، شماره تماس ، لوگو یا اطلاعات مربوط به یک محصول و خدمات در دستگاه های مختلف مانند تخته سیاه و مجسمه ، بیلبوردها ، آلات موسیقی چوبی شامل قایق و گیتار ، اسباب بازی های چوبی ، انواع ساعت های چوبی ، قاب عکس و شاسی ، کلید زنجیر ، ماکت ، نور لیزری رومیزی و معمولی ، زیرانداز چوبی و همه مصنوعات چوبی.

دستگاه چاپ بد نمدی ، چاپ UV نیز نامیده می شود ، می تواند بر روی هر نوع سطح صاف از جمله چوب ، شیشه ، فولاد ، MDF ، ورق گالوانیزه ، پلکسی گلاس ، اجسام مسطح ، سنگ ، علائم ، آینه ها و غیره بسته به نیاز مشتری ، چاپ کند. مواد انتخاب شده است.

یکی از سایت هایی که در زمینه چاپ بسیار موفق عمل کرده است سرزمین چاپ به آدرس uvprint.ir است که پیشنهاد میکنم برای سفارش حتما به این وبسایت مراجعه کنید.

درضمن برای دریافت قیمت و شرایط چاپ بر روی چوب میتوانید با شماره  021-77335593 در تماس باشید.