5 اشتباهی که مردان هنگام خرید آنلاین گل انجام می دهند

خرید گل برای شریک زندگی خود می تواند همیشه کمی مشکل باشد ، درست است؟

شما نمی خواهید که این کار را اشتباه انجام دهید - بالاخره هیچ گلی بد نیست - اما چگونه می توانید جلوی اشتباهات ساده خود را هنگام سفارش دسته گل یا سبد گل بگیرید؟

خوشبختانه ، ما پنج اشتباه رایج را که مردها یا پسرها هنگام خرید آنلاین گل انجام می دهند ، پیگیری کرده ایم - پس پسران و مردها گوش کنید و خوب گوش دهید!

5 اشتباهی که مردان هنگام خرید آنلاین گل انجام می دهند
5 اشتباهی که مردان هنگام خرید آنلاین گل انجام می دهند
5 اشتباهی که مردان هنگام خرید آنلاین گل انجام می دهند

سوپرایز کنید و فقط گل رز قرمز مد نظرتان نباشد

گلهای رز قرمز ممکن است که جزو دسته اصلی هدیه باشد ، اما بیا بگذارید کمی متفاوت تر باشیم؟

این یک تصور غلط در مورد گل ها است که از آنجا که گل های رز قرمز گران ترند ، پس بهترین هدیه هستند ، مگر اینکه آنها گلهای مورد علاقه دختر یا عزیز شما باشند ، با انتخاب گل رز قرمز او فقط به این فکر میکند که شما گزینه ساده را انتخاب کرده اید ، بنابراین گلهای رز کلیشه ای و پر انتخاب را انتخاب نکنید و در مورد گلهایی که او در واقع دوست دارد فکر کنید و اگر مطمئن نیستید گلهای مورد علاقه او چیست ، به گزینه های سنتی فکر کنید ، اما از رنگ های کلیشه ای مانند قرمز دور شوید.

 

رنگ صورتی جایگزین مناسبی است اما نباید خلوص سفید یا رنگ هلویی را دست کم گرفت. اگر واقعاً می خواهید لبخند او را ببینید ، رنگ زرد نیز می تواند انتخاب خوبی باشد.

گلدان اضافه کنید

به دنبال گل فروشی های آنلاینی باشید که گلها را با یک گلدان یا باکس و یا جعبه به شما تحویل میدهند ، این موضوع بسیار اهمیت دارد و تاثیر کاملا فوری را نسبت به یک گل خالی از باکس میگذارد ، همین یک تغییر کوچک در اولین دیدار ، وقتی که جعبه را باز می کند ، تغییر بزرگی ایجاد می کند و او را کاملا سوپرایز میکند.

 

Image for post
Image for post

مشاهده ادامه این مطلب در لینک زیر در منبع خبر بر روی لینک زیر کلیک کنید :

منبع خبر : 5 اشتباهی که مردان هنگام خرید آنلاین گل انجام می دهند