فروش فریزر صندوقی - خرید، قیمت و لیست مشخصات فنی

فریزر صندوقی

Image for post
Image for post

فریزر صندوقی یکی از تجهیزات مهم بسیار کارآمد با مصرف انرژی پایین در صنایع برودتی نارنیا سرما می باشد، که در چند سال اخیر بیشترین استفاده را دارند. این فریزرها با این که حجم کمی را نسبت به فریزر ایستاده اشغال می کنند، پس برای خانه های کوچک و خانواده های کم جمعیت کاربرد زیادی دارد، ولی حجم بسیار زیادی از محصولات مواد غذایی را در خود جای می دهند. یخچال صندوقی و یا فریزر صندوقی صنعتی در دو نوع خانگی و صنعتی به بازار عرضه می شود، که نسخه های صنعتی آن استفاده ی بیشتری دارد. کوچک ترین سایز این نوع از فریزرها، فریزر 150 لیتری درب شیشه ای می باشد.

از کاربردی ترین و پرمصرف ترین نوع فریزرها، فریزر صندوقی فروشگاهی می باشد، که یکی از اقلام های ضروری برای نگهداری مواد غذایی در فروشگاه ها می باشد، و در گنجایش های مختلف برای مصارف خانگی و سوپری طراحی و تولید می شوند. 

یخچال بستنی دارای ترموستات دیجیتال هستند، که همین امر موجب شده در فروشگاه های زنجیره ای، امکان تجاری، سوپرمارکت و هایپرمارکت ها، بستنی فروشی و کافه ها مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت فریزر صندوقی را با توجه گنجایش، تعداد درب، نوع موتور موارد دیگر قابل تعیین می باشد.

انواع فریزر صندوقی

فریزر صندوقی خانگی

فریزر صندوقی هایپری

فریزر صندوقی طرح قدیم

گنجایش فریزر صندوقی 

فریزر صندوقی های تولید شده در صنایع برودتی نارنیا سرما دارای حجم های متنوعی بود که شما با توجه به نیاز خود میتونید از انها استفاده کنید . 

 • فریزر صندوقی 260 لیتری
 • فریزر صندوقی 300 لیتری
 • فریزر صندوقی 400 لیتری
 • فریزر صندوقی 500 لیتری
 • فریزر صندوقی 650 لیتری

 فریزر صندوقی بدون برفک

Image for post
Image for post

فریزر های فروشگاهی به دلیل آن که داری درب کشویی بوده و به راحتی باز و بسته می شود یکی از پر متقاضی ترین فریزرصندوقی میباشد . اما باز و بسته شدن مداوم درب فریزر باعث می شود تا فریزر خوابیده دوچار برفک زدن بشود و همچنین باعث هدر دادن انرژی و استفاده بیش از حد از انرژی می شود . فریزر صندوقی بدون برفک صنایع برودتی نارنیا سرما با ورق استیل استنلس تولید شده و به دلیل داشتن عایق بندی مناسب از نوع فوم پلی یورتان و از همه مهم تر مجهز به سیستم نوفراست بوده که از برفک زدن یخچال بستنی جلوگیری می کند . این فریزر دارای دمایی در محدوده ی صفر درجه تا منفی 18 درجه می باشد .

ممکن است این فریزر تحت تاثیر دمای محیط بیرون قرار گرفته و به همین دلیل در آن از موتوری قدرمند از برند امبراکو استفاده شده است . همچنین این فریزر صندوقی دارای سبد هایی بوده که برای سهولت در تقسیم بندی مواد غذایی و مرتب سازی و چینش محصولات در داخل فریزر تعبیه شده است . 

فریزر صندوقی بهتر است یا ایستاده؟

ظاهر فریزر

از بزرگترین تفاوت‌ های فریزر ایستاده و فریزر صندوقی در ظاهر این دو فریزر است. در فریزرهای صندوقی یک درب در بالای فریزر وجود دارد، که زمانی که می خواهیم از فریزر استفاده کنیم، حتماً باید آن را بلند کنید. فریزرهای صندوقی از نظر عرضی فضای زیادی اشغال کرده، و مناسب برای مکان هایی هستند، که فضایی بزرگی دارند.

اما فریزرهای ایستاده در مکان هایی که هم فضا و هم ارتفاع استاندارد دارند، مناسب هستند. فریزرهای ایستاده که یک درب از جلو دارند، معمولاً در رنگ‌های سفید یا استیل تولید می‌شوند، و فضای کم تری اشغال می‌کنند.

اندازه فریزر

هر دو سبک فریزرها به طور کلی در اندازه‌های 5 تا 25 فوت مکعب تولید می‌شوند، اما در مدل‌های صندوقی و ایستاده، اختلاف ظرفیت وجود دارد. یکی از دلایلی که بیشتر افراد را به خریدن یک فریزر مستقل تشویق می‌کند، کم بودن فضای فریزر یخچال آن هاست.

به همین دلیل مشخصه‌ی اندازه و ظرفیت فریزر اهمیت بسیاری دارد.قبل از اقدام برای خرید فریزر مناسب، باید حجم مواد غذایی و سایز فریزر مورد نیاز خود را بدانید، تا بتوانید فریزری با اندازه مناسب تهیه کنید.

سر و صدای فریزر

صدای فریزرها از مهم‌ ترین تفاوت‌های فریزر های ایستاده و صندوقی محسوب می شود. فریزرهای صندوقی که سیستم یخ زدایی دستی هستند، سر و صدای کم تری نسبت به فریزرهای ایستاده دارند. با این حال، اگر فریزر صندوقی یک کمپرسور قدرتمند و پرسرعت داشته باشد، ممکن است، ایجاد سر و صدا کند. هم چنین ممکن است، صدا انبساط و انقباض طبیعی آستر برای شما آزار دهنده باشد.

خاموش و روشن شدن سیستم برفک زدایی خودکار در فریزهای ایستاده سر و صدای زیادی تولید می‌کند. کمپرسور این فریزرها نیز صداهای ناگهانی و بلندی ایجاد می‌کنند. هنگام تصمیم‌ گیری برای خریدن یک فریزر ایستاده، فاکتور پر سر و صدایی را در نظر بگیرید.

طول عمر فریزر

فریزرهای صندوقی با سیستم یخ زدایی به خاطر این که اجزای کم تری نسبت به فریزرهای ایستاده دارند، عمر طولانی تری دارند. اما فریزرهای ایستاده همان طور که به خاطر داشتن یخ شکن خودکار اجزای داخلی بیشتر و در نتیجه طول عمر کم تری دارند. فریزرهای صندوقی و ایستاده به طور معمول بین 10 تا 14 سال دوام بیاورند.

برخی از ویژگی های فریزر صندوقی نارنیا سرما

 • قدرت : 120 وات ، 220 ولت ، 50 هرتز
 • سیستم خنک کننده با کارایی بالا
 • نشانگر فریزر سریع
 • سبد سیمی با کیفیت
 • کمپرسور کم صدا.
 • گاز مبرد R600a
 • فوم پلی اورتان
 • با قفل و کلید
 • ترموستات قابل تنظیم
 • چراغ LED داخلی
 • 100٪ کندانسور مس

منبع: