فروش انواع یخچال نوشابه و نوشیدنی در انواع ایستاده و مینی

Image for post
Image for post

یخچال نوشابه یا یخچال نوشیدنی، یکی از انواع یخچال ایستاده و یخچال صنعتی محسوب می شود که همانطور که از نامش مشخص است برای نگهداری انواع نوشیدنی از قبیل دلستر، آب معدنی و نوشابه در سوپرمارکت ها، فروشگاه ها، فست فود ها، رستوران ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد.صنایع برودتی دی مارکت انواع یخچال ایستاده نوشابه را با استیکر های متنوعی از جمله پپسی،هایپ،کوکاکولا و ... تولید و خدمت شما عرضه می کند. این یخچال ایستاده نوشیدنی دارای ابعاد متفاوت و استانداردی بوده و در انواع 60 سانتی،70 سانتی،120 و ... به سفارش شما موجود می باشد همچنین در دو سایز کوچک و بزرگ نیز موجود است.درب تعبیه شده برای یخچال نوشابه ای به صورت شیشه ای بوده که جنس آن از نوع سکوریت (نشکن) می باشد که در برابر ضربه های احتمالی بسیار مقاوم است.عایق بندی این یخچال ها از نوع تزریق فوم پلی یورتان می باشد که عایق خوبی به منظور جلوگیری از اتلاف برودت و انرژی بالا می باشد.

انواع یخچال نوشابه

یخچال نوشابه تک درب

یخچال نوشابه دو درب

یخچال نوشابه کوچک

انواع یخچال نوشابه ایستاده

یخچال نوشابه قابل تولید با استیکرهای دلخواه شما مانند پبسی،کوکاکولا و... می باشد که برای به نمایش گذاشتن نوشابه ونوشیدنی های سوپرمارکت، فست فودی ها از نورپردازی فوق العاده دراین یخچال ایستاده استفاده شده است و شیشه های این یخچال برای حفط انرژی دوجداره کار شده است.

یخچال نوشابه کوچک

Image for post
Image for post

کاربردی مناسب برای انواع محیط های کاری هستند، چون حجم کمی را اشغال می کنند.فضای داخلی یخچال های هتلی برای نگه داری انواع مواد غذایی که حجم کمی دارند، مناسب است و مصرف انرژی این یخچال ایستاده بسیار کم می باشد.این یخچال صنعتی دارای نورپردازی LED می باشد که باعث می شود محصولات داخل یخچال بهتر قابل مشاهده باشد.

ویژگی یخچال نوشیدنی 

Image for post
Image for post

همه نوع یخچال های نوشیدنی ایستاده و یخچال مینی دارای جنس بدنه ای از استیل بوده که ضد زنگ و ضد پوسیدگی بوده و همچنین بسیار مقاوم میباشد، عایق بندی شده توسط تزریق فوم پلی یورتان در حد فاصل بدنه دستگاه و وان برای جلوگیری از اتلاف برودت و سرما ، پایه های چرخدار برای سهولت در جابه جایی ، دربی شیشه ای از جنس شیشه ی نشکن سکوریت که به عنوان نمای دستگاه هم هم کاربرد داشته ، موتور پر قدرت و دارای سیستم سرمایشی پر قدرت میباشد ، همچنین با مصرف کم انرژی بسلر محبوب میباشد . این محصول دارای رتبه بندی مصرف انرژی در رده A میباشد . 

 

کاربرد یخچال ایستاده نوشیدنی 

این یخچال به دلیل ابعاد کمی که دارد و همچنین با توجه به این ابعاد کم محصولات قابل توجهی را در خود جای میدهد ، و همچنین داشتن طبقاتی مجزا و قابل جابه جایی بسیار محبوب بوده و کاربرد بسیار زیادی را خواهد داشت . به دلیل داشتن برخی مزایا از ان به عنوان یخچال نوشیدنی استفاده میشود . البته که کاربرد های دیگر نیز خواهد داشت . این محصول در هایپر مارکت ها ، سوپر مارکت ها ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، سلف سرویس ها ، فست فودی ها ، استخر ها ، باشگاه ها و.... کاربرد دارد . البته کاربرد این محصول به ابعاد ان نیز بستگی دارد به عنوان مثال به کاربرد بردن مینی یخچال نوشیدنی در فروشگاه های مواد غذایی بسیار کار درستی نبوده و اغلب از یخچال های مینی نوشیدنی در مکان هایی همچون استخر و باشگاه ، هتل ها استفاده میشود . 

منبع: