خرید تاپینگ بستنی (فریزر ویترینی بستنی)

تاپینگ بستنی چیست؟

Image for post
Image for post

تاپینگ بستنی یکی از تجهیزات سرمایشی صنایع برودتی ریما می باشد، که از آن ها جهت خنک نگه داشتن بستنی های سنتی، شکلاتی، معجون ها و... در ویترین مغازه ها استفاده می شود، تا از خراب شدن و آب شدن بستنی ها جلوگیری کنند. در درون تاپینگ های بستنی کاسه های بزرگی قرار داده شده است، که از آن ها برای قرار دادن بستنی ها استفاده می شود.

از فریزر تاپینگ بستنی در مکان هایی استفاده می شود، که می خواهند بستنی های میوه ای و یا حتی بستنی هایی که دارای طعم های مختلفی هستند، را نگهداری کنند، چون در این صورت می توانند به راحتی جوابگوی مشتریان خود باشند، و نما و ظاهر شکیلی به مغازه های شما می دهد. از تاپینگ های بستنی که برای در دیدرس قرار دادن بستنی هایی که دارای طعم های مختلف هستند، برای مشتریان استفاده می شود. این دستگاه به شکل شیب دار طراحی می شود، که دارای درب های شیشه ای محدب است، و این کانتر شیشه‌ ای دارای درب کشویی بوده، که موجب سهولت استفاده برای کاربر می شود.

تاپینگ بستنی میوه ای که در واقع نوعی یخچال ویترینی به حساب می آیند، دارای دو مدل فانتزی و صنعتی طراحی و تولید می شوند. تاپینگ بستنی فانتزی مانند فریزر صندوقی دارای کابین هستند، که روی این کابین فقط یک شیشه محافظ به خاطر وجود پیشخوان روی آن ها نصب شده است، و در نوع صنعتی آن ها جنس ورقه های به کار برده شده در تولید آن ها از نوع استیل نگیر می باشد، و جنس شیشه های آن ها از نوع سکوریت نشکن می باشد، و شیشه های تاپینگ بستنی کافی شاپ را می توان در دو نوع تخت و یا محدب تولید کرد. داشتن لوگوی CNC به زیبا بودن این دستگاه کمک زیادی می کند.

یخچال بستنی برای نگهداری انواع مواد غذایی به ویژه بستنی بسیار مناسب است، و دما را بین 16- تا 24- درجه سانتی گراد نگه می‌دارد، و از آب شدن بستنی ها جلوگیری می کند. قدرت کمپرسوری که در یخچال بستنی استفاده شده، بسیار زیاد است، و در مدت زمان کوتاه دما را تنظیم می‌کند. برای این دستگاه های از موتورهای کشور (فرانسه، تایلند، اتریش، آلمان) و با قدرت موتورهای مختلف استفاده می شوند، که بسیار قوی بوده، و حتی در بعضی از مدل های آن دو موتور به کار رفته است، و در انواع مدل های (ایستاده و خم) طراحی و تولید می شوند.

موتور تاپینگ های بستنی را به گونه‌ای ساخته اند، که مصرف انرژی را به کم ترین میزان خود رسانده، و از این نظر بسیار به صرفه است.

تاپینگ بستنی صنعتی

Image for post
Image for post

تاپینگ بستنی صنعتی درای کمپرسورو پرقدرت  که به وسیله کمپرسورهای خنک کننده فیکس می شود ومانع از یخ زدن وشل شدن بستنی می شود بابهترین لدنه ی تزریق فوم پلی یورتان که باعث حفظ برودت داخل تاپینگ، مناسب برای انواع بستنی می باشد. با نورپردازی (LED) و ظروف استیل بن ماری مناسب جهت قرار گرفتن انواع بستنی های میوه ای، شکلاتی، سنتی و … در ویترین بستنی فروشی و آبمیوه فروشی می‌باشد

تاپینگ فانتزی

Image for post
Image for post

برای نمایش بستنی اسکوپی در طمع های مختلف از بخچال بستنی اسکوپی استفاده می شود، در قسمت بالای این تاپینگ بستنی کوچک فضایی تعبیه شده که فروشنده می تواند به عنوان میزکار از آن استفاده کند و همچنین می تواند قاشق ها و کاسه بستنی قرار دهد که موجب بالابردن سرعت کار بهتر فروشنده می شود، لازم به ذکر است این تاپینگ به دلیل کوچک بودن وهمینطور قیمت مناسب تر مورد توجه بستنی فروش ها قرار گرفته است. این دستگاه دارای درب شیشه ای محدب وکشویی است که موجب سهولت بهتر برای خریدار می باشد.

مشخصات و ویژگی های تاپینگ بستنی

 • کمپرسور مناسب با دستگاه با بهترین برندها
 • تاپینگ بستنی باید هر 5 روز شب تا صبح خاموش شود
 • درب کشویی و محدب
 • دارای دمای زیر صفر
 • ترموستات دیجیتال
 • تا 100 سال قابل نگهداری می باشد
 • دارای نشان استاندار
 • عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
 • قابلیت ساخت در ابعاد نختلف به سفارش مشتری
 • دارنده ی ترمومتربا قابلیت برنامه ریزی
 • روشنایی LED
 • چرخ جهت سهولت جابه جایی
 • قابلیت چیدن بستنی تا 15 سانتی متر بر روی بن ماری

انواع  مصارف  تاپینگ بستنی صنعتی 

کافی شاپ

بستنی و آبمیوه فروشی

تالار

هتل

فالوده فروشی

ویتامینه فروشی

فروشگاه وهایپرمارکت

منبع: