بهترین مارک یخچال قصابی کدام است؟

یخچال قصابی 

صنایع برودتی یخچالسازان تولید کننده ی بهترین یخچال قصابی می باشد، که یخچال صنعتی قصابی را با توجه به نیاز خریدار در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می کنیم. در صورت نیاز در این یخچال ایستاده آویز لاشه قرار می دهند تا راحت تر بتوانند گوشت ها را نگهداری کنند، و مشتریان که محصولات گوشتی خریداری می کنند، از سلامت آن اطمینان پیدا کنند. یخچال گوشت در دو نوع تک درب،دو درب و سه درب ساخته می شوند.

درون یخچال های قصابی نورپردازی استفاده شده است، پس مشتریان به وضوح می توانند محصولات داخل یخچال ها را ببینند. شیشه های به کار رفته در آن از نوع سکوریت نشکن و دو جداره  می باشد، و فاصله ای که بین شیشه های آن وجود دارد، دارای گاز آرگون می باشد، که از هر نوع تبادل دمایی محیط  داخل  با محیط بیرون آن جلوگیری می کند.

یخچال گوشت به صورت ایستاده طراحی شده که اقلام موجود در آن ها را زیر دمای اتاق و بالاتر از نقطه انجماد آب نگهداری کنند. در یخچال ویترینی و قصابی، کابینت آن ها در اندازه و شکل‌های مختلف ساخته می‌شوند، که بسته به نوع محصولاتی که به نمایش گذاشته می‌شود، متفاوت است. قدرت موتور یخچال مخصوص قصابی بالاتر از یخچال ایستاده سوپرمارکتی می باشد.

انواع یخچال قصابی ویترینی

Image for post
Image for post

یخچال قصابی دو متری

یخچال قصابی یک و نیم متری

یخچال قصابی دو طرف نما

یخچال قصابی دو متری

Image for post
Image for post

یخچال قصابی یک و نیم متری

Image for post
Image for post

دمای یخچال های قصابی

یکی از مهم ترین دغدغه هایی افرادی که فروشگاه ها و مغازه های قصابی، سوپر گوشتی و پروتئینی ها وجود دارد، این است که بتوانند، انواع محصولات گوشتی و پروتئینی سالم و تازه نگه دارند، چون مصرف کنندگان به کیفیت و سالم بودن فرآورده های گوشتی و پروتئینی اهمیت زیادی می دهند، پس باید دمای مناسبی را برای نگه داری آن ها در نظر گرفت، برای این کار باید از موتورهای بسیار قوی ای استفاده می کنند، تا بتوانند در مدت زمان کوتاه دمای داخل یخچال را پایین بیاورند و از خرابی محصولات داخل آن جلوگیری کنند.دمای درونی یخچال های قصابی 2 تا 4 درجه سانتی گراد می باشد.

یخچال ویترینی قصابی چیست
نگهداری هرنوع محصول خوراکی یا مواد غذایی،نیازمند یک فضای مناسب میباشد، که برای عرضه محصولات بابهترین کیفیت باید وسایل موردنیاز تهیه شود.
برای راه اندازی یک مغازه پروتئینی،ابزارهای زیادی باید تهیه شود اعم از :
یخچال قصابی، یخچال جزیره وسط فروشگاهی، کالباس بر، ترازو، ساطور و.....
دراین مطلب قصد داریم شمارا با ویژگی ها و مشخصات انواع یخچال گوشت آشنا کنیم.
بهترین فضا برای حفظ و نگهداری انواع مرغ و گوشت، یخچال قصابی میباشد.
برای تهیه یخچال قصابی میتوانید از طریق ارتباط با بخش تجهیزات فست یا تجهیزات آشپزخانه صنعتی اقدام کنید.

ویژگی های فنی یخچال گوشت و پروتئینی چه چیز های است

یخچال های قصابی به دلیل نگه داری از ماده مهم و حساسی به نام گوشت که میتواند شامل گوشت هر نوع حیوانی باشد نیازمند یک سری فاکتور های مهم و غیز قابل انکار دارد که بتواند برای سالم نگ ه داشتن این مواد به خوبی بستر سازی کند.

در ادامه این مطلب به نمونه ای از ویژگی های اساسی این مدل یخچال ویترینی گوشت اشاره مینماییم:

  • درب های این یخچال گوشت کشویی بوده که در هنگام باز شدن فضای زیادی را اشغال نمی کند واین از حیث برتر است و شیشه یخچال در برابر ضربه های احتمالی مقاوم و مستحکم است.
  • دارای عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان است.
  • یخچال ویترینی قصابی بدنه ای مستحکم از جنس استیل ضد خش و ضد زنگ و ضد اسید 316  دارد.
  • و همچنین به گونه ای طراحی می شوند که با دارا بودن قلاب داخل یخچال ایستاده که از تیکه های بزرگ گوشت به طور ایستاده در آن آویزان کرد.
  • درابعاد ۱/۵۰و ۲ متر است و هم دو طرف نما وهم یک طرفه پشت بسته ساخته می شود.

قیمت یخچال قصابی

در تعیین قیمت یخچال قصابی باید به عوامل تأثیر گذار مهمی از قبیل تعداد درب، نوع موتور، جنس بدنه، ابعاد یخچال نمایشگر و جنس شیشه ها، لاشه آویز دار بودن و... توجه کنید. در صورتی که اطلاعات و تخصص کافی و لازم را در انتخاب و خرید یخچال قصابی، یخچال قصابی بزرگ، یخچال گوشت قصابی، یخچال قصابی تک درب، یخچال قصابی کوچک و... ندارید، با کارشناسان صنایع برودتی یخچالسازان تماس حاصل نمایید.