گچبری گلویی چیست؟

در معماری داخلی خانه های ایرانی، طراحی سقف همواره مورد توجه معماران ایرانی بوده است. به این ترتیب سقف ها برای جذابیت بیشتر در اکثر خانه های ایرانی گچ بری می شود. یکی از بهترین الگوهای گچ بری گچ بری سقف است که این نوع گچ کاری در طرح ها و ابعاد مختلف اجرا می شود. گچبری گلویی ابزار بسیار زیبایی است که سقف و دیوار را از هم جدا می کند و وجود آن زیبایی منحصر به فردی به خانه شما می بخشد. در ادامه مدل های مختلف و نور مخفی گچ گلو را به تفصیل برای شما توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

برای اطلاع از قیمت گچبری سقف اینجا کلیک کنید


الگوهای مختلف گچ بری سقف یارو
گچ سقفی انواع مختلفی دارد، اما در اینجا ما مهمترین و محبوب ترین آنها را داریم:
دندان موش
نور مخفی
ورساچه
همانطور که گفتیم می توانید از انواع گچ سقفی در دکوراسیون و طراحی سقف سالن پذیرایی، اتاق خواب ها و البته گوشه های کار استفاده کنید. در حال حاضر گچ بری یارو به دلیل فرآیند بسیار ساده گچ کاری در مدت زمان کوتاه با استقبال معماران و طراحان داخلی مواجه شده است.
شما می توانید با توجه به سلیقه خود نوع گچ سقف را انتخاب کنید و یا آن را به طراح داخلی خود بسپارید. اما در نهایت کارشناسان تیم گچ کاری آنوری پس از بازدید از محل گچ کاری نکات و پیشنهادات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد، زیرا تجربه کارشناسان ما از ایده تا اجرای طرح انتخابی بسیار زیاد است و به راحتی می توانند تشخیص دهند که طراحی آیا انتخاب با محل اجرا همخوانی دارد یا خیر؟ به عنوان مثال اجرای طرح های پیچیده گچ کاری برای سقف های کوچک مشمئز کننده است و زیبایی مطلوبی را ایجاد نمی کند.
نور پنهان از شیار گچ سقف

نور مخفی گچ سقفی به دلیل جذابیت و زیبایی که دارد توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده و طرفداران زیادی دارد. با توجه به اینکه اخیراً این نوع طرح ارائه شده است. اما محبوب و کاربردی بود. زیرا نورپردازی می تواند زیبایی دیوارهای گچی را دو چندان کند و با درخشش خود بر روی طرح های سقف، همه را به خود جذب کند. اگرچه استفاده از نور پنهان از گچ های سقفی با هزینه های اضافی و بالایی همراه است، اما ارزش زیبایی خانه شما را دارد.
قیمت گچ کاری شیار سقف

همه دوست دارند در خانه های زیبا و مجلل زندگی کنند زیرا محیط در روحیه و تفکر ما به زندگی موثر بوده و هست. یک محیط ساده قطعا با گذشت زمان خسته کننده می شود. با تزیین و مبلمان منزل خود می توانید نشاط را به خود و اطرافیانتان القا کنید. با ما هیچ محدودیتی برای اجرای طرح های گچبری مختلف در فضاهای مختلف وجود ندارد.