گچبری سقف پذیرایی با طرح های زیبا

از گذشته تا به امروز در ایران از گچ بری برای تزئین سقف استفاده می شود. عمده ترین متریال مورد استفاده در الگوی گچ بری سقف، گچ است و به دلیل چکش خواری و چسبندگی آسان، رنگ مطلوب و قیمت ارزان گچ، اکثر معماران ساختمان از الگوهای گچ بری سقف، شومینه، دور لوستر و ... استفاده می کنند.
برای زیبایی و جذابیت بیشتر سقف پذیرایی می توانید از انواع سقف های کاذب و سقف های گچی استفاده کنید. سقف های گچی در اکثر خانه های ایرانی دیده می شود. روکش سقف پذیرایی جلوه ای خاص و متفاوت به فضای پذیرایی شما می دهد.

گچ بری سقف در معماری داخلی ایران قدمتی طولانی دارد. طرح های زیبای سقف پذیرایی فضای منحصر به فردی را در داخل پذیرایی ایجاد می کند.
استفاده از طرح های زیبا و جذاب گچ بری سقف می تواند معماری داخلی منزل شما را مدرن و متفاوت کند. امروزه طرح های متنوعی برای گچ کاری سقف طراحی شده است که می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و معماری داخلی خود از بین طرح های مدرن آن را انتخاب کنید و از کلاسیک استفاده کنید. گچ کاری برای سقف خانه شما

مدل های گچبری جدیدترین گچبری سقف پذیرایی
سقف های گچی انواع مختلفی دارند و این تنوع طرح سقف گچی می تواند طیف بسیاری از سلیقه ها را پوشش دهد.
نورپردازی مناسب به گچ کاری سقف زیبایی و جذابیت می بخشد. افزودن نور ال ای دی و نور هالوژن در طراحی سقف گچی پذیرایی می تواند ایده خوبی برای بالا بردن سطح مدل سقف پذیرایی شما باشد.

یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه پذیرایی است که باید در طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی پذیرایی به آن اهمیت زیادی داد. امروزه برای تزیین سقف پذیرایی از سقف کناف و نقوش گچ بری سقف کاذب و سقف پذیرایی استفاده می شود و نقش های گچی سقف پذیرایی تا به امروز در بین طراحان داخلی ساختمان از گذشته بسیار محبوب بوده و علاوه بر آن استفاده از مدل های گچی سقف می تواند معماری داخلی هر خانه ای را متحول کند. سقف ساختمان علاوه بر دریافت گچ بری در مکان های مختلفی مانند سقف آشپزخانه و سقف اتاق خواب قابل استفاده است. استفاده از لوسترهای زیبا و متفاوت می تواند باعث متفاوت جلوه دادن سقف ساختمان و همچنین ایجاد نورپردازی مدرن در سقف گچی شود. زیبایی و جذابیت سقف گچی را افزایش می دهد.

الگوهای گچی سقف شیک و مدرن
در معماری ایرانی که بسیار معروف و آمیخته با فرهنگ و تمدن کشورمان است، هنر زیبای گچ بری وجود دارد که همانطور که در بالا ذکر شد برای تزئین و طراحی سقف خانه ها، مساجد و بسیاری از مکان های دیگر استفاده می شد. در گذشته های دور. هنرهای زیبا تا به امروز در نقاط مختلف ایران مورد استفاده قرار گرفته است، مردم به این نوع معماری علاقه مند هستند و آن را در به کار بردن آن در پشت بام خانه های خود حفظ می کنند.

امروزه گچ کاری به روش مدرن تری انجام می شود و در کنار استفاده از آن از روش های جدیدی مانند نور مخفی نور استفاده می شود که زیبایی منحصر به فردی به سقف می بخشد. رنگ آمیزی نقوش گچبری متنوع و ظریف، علاوه بر نورپردازی، فضایی مجلل را در خانه به خصوص در اتاق نشیمن یا سالن ایجاد می کند و با زیبایی خود هر بیننده ای را شگفت زده می کند و در نقش های برجسته سقف غرق می شود.
الگوی گچی سقف و دیوار خانه می تواند زیبایی و جذابیت معماری داخلی خانه را افزایش دهد و علاوه بر آن استفاده از گچ با طرح های زیبا و متفاوت فضای متفاوتی را در خانه ایجاد می کند. دکوراسیون داخلی منزل شما