گچبری ستون و سر ستون

ستون ها یکی از اجزای اصلی و غیرقابل جابجایی ساختمان های مسکونی و اداری هستند که به دلیل استحکامات در مکان های بزرگ قرار می گیرند و افراد معمولا بهترین گزینه را برای طراحی و تزئین ستون ها و سر ستون ها انتخاب می کنند.
روش های زیادی برای تزیین و زیباسازی دکور داخلی و ستون ها و سر ستون ها وجود دارد که یکی از پرطرفدارترین این روش ها گچ بری ستون و رویه می باشد که یکی از خدمات گچ بری توسط گروه پرشین در تهران و کرج می باشد.
گچبری سر ستون و ستون
همانطور که در ابتدا گفته شد در برخی مکان ها و خانه های بزرگ برای استحکام بیشتر از ستونی در وسط پروژه در حین ساخت آن استفاده می شود. در معماری اصیل ایرانی، ستون نمایانگر شکوه بنا است که به صورت گچ یا سنگ است که با گچ کاری بر روی آن جلوه خاصی می یابد. درست است که داشتن ستون در وسط اتاق پذیرایی یا آشپزخانه یا هر جای دیگری زیبا به نظر نمی رسد، اما در نهایت راه هایی مانند گچ کاری ستون و سر ستون یا آینه کاری ستون وجود دارد که می تواند ظاهر و فضایی زیبا و شیک ایجاد کند. در محل مورد نظر به طوری که هیچکس احساس بدی نسبت به ستون ها نداشته باشد.

گچبری مدرن کلاسیک_مشاوره و بازدید رایگان روی لینک کلیک کنید

https://gachboripersian.ir/%da%af%da%86%d8%a8%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%b1%d9%86-2/

 
 

این نوع گچ بری برای مکان هایی مانند ادارات، ساختمان های تجاری و مسکونی مانند منازل، هتل ها و تالارها و ... استفاده می شود تا سلامت افراد با وجود ستون ها تضمین شود و ظاهری زیبا و دلنشین در مکان ایجاد کند. این سبک از گچ بری ساختمان به دو روش ستونی دستی انجام می شود، در این روش ابتدا طرح و نقش مورد نظر خود را پیدا و انتخاب می کنید و طرح را با گچ کار مورد نظر خود در میان می گذارید و در زمان توافق شده، گچ کار طرح را انجام می دهد. در محل حضور خواهد داشت. روش دوم گچ کاری پیش ساخته ستون است که مجددا طرح و مدل مورد نظر خود را انتخاب کرده و از یک گروه گچ کاری درخواست تولید گچ بری پیش ساخته را می دهید و در نهایت گچ کاری پیش ساخته را روی ستون و سر ستون نصب می کنید. محل مورد نظر.که با خیال راحت تمامی این خدمات را به بهترین مجموعه گچبری هنری بسپارید.

انواع خدمات گچ بری ستون و سر ستون
گچ کاری ستون پذیرایی
همانطور که گفته شد می توان در وسط پذیرایی و لابی خانه ها ستون هایی برای استحکام بخشیدن به خانه ها ساخت و از الگوهای گچبری زیبا برای زیباسازی خانه خود استفاده کرد.

ستون آشپزخانه را روکش کنید
آشپزخانه نیز مانند پذیرایی می تواند دارای ستون باشد در صورتی که ساده و بدون نقش و نگار باشد از زیبایی مکان می کاهد و برای زیبایی آشپزخانه بهتر است از این سرویس برای ستون آشپزخانه استفاده کنید. همچنین باید بدانید که علاوه بر این نوع گچ، می توانید نمونه هایی از گچ سقف را نیز مشاهده کنید و از این سرویس برای زیباسازی سقف اتاق نشیمن و آشپزخانه خود استفاده کنید.

ستون گچی گرد
گچ بری ستون گرد که عمدتاً در لابی هتل ها و ویلاها استفاده می شود ساده و رنگارنگ به نظر می رسد و گچ بری سر ستون را می توان به صورت شیار یا زیر گچ بری تزئین کرد. گل و بوته.همچنین از ستون گرد می توان در اتاق های مجلل سالن عروس استفاده کرد.و او داماد است.

پوشش ستون تخت
از گچ بری ستون تخت در منازل مسکونی در راهروها و آینه های کنار دیوار استفاده می شود. گچ کاری ستون تخت مربع در انواع سالن ها استفاده می شود. این سرویس برای تزیین و پوشش ستون های فلزی یا لوله های فاضلاب که خانه ما را بد جلوه می دهد استفاده می شود.

گچ بری ستون نیم گرد
از ستون نیم دایره ای می توان در اطراف آینه، گوشه دیوارها، زیر لبه طاق های آشپزخانه اپن، راهروها برای زیبایی منزل استفاده کرد.

گچ بری ستون چند ضلعی
گچ بری این نوع ستون ها به صورت چهار ضلعی، شش ضلعی، هشت ضلعی انجام می شود. ستون های چند ضلعی به دلیل تنوع در طرح ها نسبت به گچ بری به صورت ستون های گرد و مسطح مدرن و زیباتر هستند.

بازیگران ستون پا کوتاه
این نوع گچ بری در دهانه ها و کنار درب اتاق ها و همچنین سنگ قبر زیبایی چشمگیری به خانه می بخشد.

گچ پیش ساخته ستونی
همانطور که می دانیم امروزه گچ کاری پیش ساخته جایگزین گچ کاری دستی شده است، یکی از مزایای گچ کاری ستونی دستی طبیعی بودن آن و اجرای تمیز و دقیق طرح است.

گچ بری سرتخت پیش ساخته و دست ساز می باشد
گچ بری ستون به صورت گرد، مسطح یا مربع، زیبایی خاصی به خانه می بخشد.

گچ کاری ستون پذیرایی
همانطور که گفته شد می توان در وسط پذیرایی و لابی خانه ها ستون هایی برای استحکام بخشیدن به خانه ها ساخت و از الگوهای گچبری زیبا برای زیباسازی خانه خود استفاده کرد.
این هنر پذیرایی به ایجاد منظره ای زیبا در داخل خانه کمک می کند. پوشش ستون گیرنده به دو صورت انجام می شود: پوشش دستی ستون و پوشش پیش ساخته. در گچ بری پیش ساخته قالب آماده است و می توانید طرح مورد نظر خود را قبل از نصب مشاهده کنید. اما در گچ کاری دستی شما طرح مورد نظر را به تیم ماهر پرشین سفارش می دهید و طبق درخواست شما به بهترین شکل گچ کاری ستون را آماده می کنند.

گچ بری ستون وسط پذیرایی
با ستون های اضافی در وسط اتاق نشیمن، آشپزخانه و فضاهای دیگر چه باید کرد؟ در ابتدا سعی کنید با روش سازه ای این ستون را حذف کنید اما در بسیاری از موارد امکان حذف ستون وجود ندارد و باید به فکر زیباسازی آن باشید. ستون های مرکز پذیرایی، ستون های اصلی هر خانه هستند که مهندسان برای ایمنی و استحکام آن ها را قرار می دهند و به هیچ وجه قابل جابجایی و برداشتن نیستند. ستون های دیگری نیز در برخی خانه ها وجود دارد که هدفشان زیبایی و تزیین است.
همه این ستون ها ساده و بدون طرح هستند، کارکرد خاصی ندارند و از زیبایی خانه هم می کاهند اما می توانید با روکش دادن به آن ها شخصیت، هویت و جلوه خاصی ببخشید. روکش ستون مرکزی پذیرایی راه حلی ایده آل است که می تواند جلوه زیبایی به ستون های وسط پذیرایی بدهد. در نگاه اول ستونی در وسط پذیرایی می تواند زیبایی پذیرایی را از بین ببرد، اما با طراحی زیبا و مدل گچی می توانید یک ستون خشن را به یک اثر هنری منظره تبدیل کنید. گچ بری ستون پذیرایی توسط بهترین تیم هنری بر روی تعداد زیادی ستون انجام شده و نمای زیبایی را برای ستون های ساختمان های مسکونی، هتل ها و رستوران ها ایجاد کرده است.

ستون گچی مربع
معمولاً در بیشتر مکان های نوساز و امروزه با متراژهای بالای 70 متر از ستون استفاده می شود و این ستون ها معمولاً مربع هستند. اگر این ستون ها به سادگی در محیط باشند از زیبایی محیط می کاهند و به همین دلیل می توان از گچ بری یا آینه کاری برای زیبایی آن ها استفاده کرد. اگر قصد گچ کاری ستون های مربعی را دارید می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

ستون کنار دیوار را بپوشانید
اگر به دنبال طراحی و تزئین ستون کنار دیوار هستید. فراموش نکنید که طراحی ستون باید با دیوار هماهنگ باشد. برخی از ستون ها در کنار دیوار قرار دارند و در صورت استفاده از خدمات گچ بری این نوع ستون ها بسیار زیبا و شکیل به نظر می رسند. در برخی موارد این ستون ها به سفارش مهندسان برای استحکام و در برخی موارد بنا به نظر مالک برای تغییر دکوراسیون و زیبایی قرار می گیرند.