گچبری دور لامپ جدید

گچ دور چراغ و گچ دور لوستر توسط هنرمندان و افراد با تجربه در این زمینه در تغییر و زیباسازی خانه بسیار موثر است. گچ دور لامپ را می توان برای سقف اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب در طرح ها و سبک های مختلف استفاده کرد.

گچبری دور لامپی جدید بدون راویز 
گچ بری دور لامپی در نقش ها و طرح های مختلف در سبک های مدرن و سنتی قابل اجراست و یکی از اقدامات تغییر و نشاط بخشیدن به خانه محسوب می شود. با توجه به هزینه های زیاد تغییر دکوراسیون، بسته به بودجه ای که در اختیار داریم، می توانیم با کوچکترین اقدامات از جمله گچ کاری دور چراغ، گچ کاری پذیرایی و ... خانه را بازسازی کنیم. لازم به ذکر است که گچ کاری انتخاب شده برای اطراف لامپ ها باید با گچبری قسمت های دیگر خانه همخوانی داشته باشد و در این صورت هارمونی زیادی ایجاد می شود. پوشش اطراف چراغ نجیب در ظاهر ساختمان شما بسیار موثر است. یک چراغ گرد ساده و شیک یکی از نمونه هایی است که این روزها بیشتر افراد برای اتاق ها از آن استفاده می کنند. مدل های جدید چراغ های سقفی گرد می توانند جلوه ای جذاب به ساختمان شما ببخشند.

دور چراغ پذیرایی را گچ کاری کنید
گچ بری سقف دور لامپ یکنواختی و سادگی سقف خانه و محل کار شما را از بین می برد تا با کمترین بودجه زیبایی را به خانه خود بیافزایید. پیشنهاد می شود در صورتی که سقف دارای طرح گچ بری پیچیده است، الگوی ساده تری را برای گچ کاری دور چراغ انتخاب کنید، در این صورت زیبایی طرح پیچیده بیشتر نمایان می شود. با استفاده از گچ دور لامپ نه تنها زیبایی خیره کننده ای ایجاد می کند، بلکه می توان تمامی ایرادات و ایرادات ناشی از سیم کشی اطراف لامپ را پوشاند. پوشش اطراف چراغ حسنی یکی از مواردی است که به ساختمان شما جلوه زیبایی می دهد.

الگوی گچ بری حصیری دور لامپ
طرح گچ بری حصیری دور لامپ یکی از طرح های گچبری کلاسیک است که می تواند فضایی رمانتیک را در خانه شما ایجاد کند. گچ کاری حصیری مدل های مختلفی دارد. این طرح ها زمانی می توانند موثر واقع شوند که دکوراسیون و وسایل خانه به درستی انتخاب شوند.

پوشش اطراف لامپ های پیش ساخته
از جمله راحت ترین مدل ها برای گچ کاری دور چراغ می توان به مدل های پیش ساخته اشاره کرد. گچ های آماده بر اساس قالب های خصوصی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرند. این نمونه ها دارای استحکام بالایی هستند و می توان با خیال راحت در قسمت های مختلف خانه از آنها استفاده کرد. اگرچه محدودیت هایی برای استفاده از آنها وجود دارد، اما به دلیل مزایای فوق العاده آنها معمولاً توسط کاربران ترجیح داده می شوند.
چه عواملی بر هزینه گچ کاری دور لامپ تاثیر می گذارد؟
مدل گچی دور لامپ
کیفیت
ابعاد
تزئینات اضافی
زمان عملیات
دستی یا پیش ساخته