چه سرامیکی مناسب استخر است؟

 بهترین کاشی استخر بر اساس شرایط استخر، علاقه مشتری و ویژگی های مختلف دیگر اندازه گیری می شود که در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم، اما بهترین کاشی نه تنها می تواند ظاهر استخر را زیبا کند، بلکه مقاومت استخر و در برابر آن را نیز فراهم می کند. از مواد شیمیایی که برای نظافت استخر استفاده می شود استفاده می شود تا رنگ آن تغییر نکند و دچار خوردگی نشود.

علاوه بر این، هر نوع کاشی و سرامیک بسته به مواد به کار رفته در ساخت آن، استحکام و طول عمر متفاوتی دارد. لطفا توجه داشته باشید که کاشی های معمولی را نمی توان به عنوان کاشی استخر استفاده کرد زیرا در برابر رطوبت بالا و ضد آب مقاوم نیستند، بنابراین بهترین کاشی را انتخاب کنید این بستگی به عوامل مختلفی برای استخر دارد.

 

نمایندگی سرامیک زهره در گرگان روی لینک کلیک کنید

https://soperceram.ir/zoreh-ceramic-agency-in-sari/

 

نام این محصول نشان می دهد که طراحی و تولید آن برای مکان هایی با رطوبت بالا طراحی شده است، میزان جذب آب و رطوبت در این نوع کاشی ها در کمترین حد ممکن بوده و سال هاست که از آن به عنوان یک کاشی کاربردی استفاده می شود. برای عایق کاری و همچنین زیبایی استخرها از آن استفاده می شود و به همین دلیل است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

ویژگی های سرامیک استخر
همانطور که گفته شد جذب آب در سرامیک استخر کمترین یا صفر است و همچنین مقاومت در برابر یخ زدگی بالایی دارد و پس از چسباندن در هیچ شرایطی از سطح استخر جدا نمی شود اما در حالت معمولی امکان پذیر است. کاشی سرامیک. حتی در شرایط عادی نیز می توان آنها را از سطح جدا کرد و در مکان های مرطوب این امکان دو برابر افزایش می یابد به طوری که یکی از ویژگی های مهم ترین ویژگی سرامیک های استخری مقاومت آن در شرایط مختلف است.

 

نمایندگی سرامیک زهره در مشهد روی لینک کلیک کنید

https://soperceram.ir/zohra-ceramic-agency-in-mashhad/

 

تفاوت کاشی های استخر با کاشی های معمولی
کاشی های استخر در برابر آب و رطوبت مقاومت بالایی دارند اما کاشی های معمولی نمی توانند رطوبت را تحمل کنند.
کاشی های استخر به مدت طولانی با آب در تماس هستند و مقاومت بالایی دارند اما کاشی های معمولی برای محیط های خشک و معمولی طراحی شده اند.
اگر یک قطره آب روی کاشی استخر بریزد جذب نمی شود اما اگر با کاشی معمولی این کار را انجام دهید آب را جذب می کند و این نشان دهنده عدم جذب آب توسط بیسکویت است. کاشی های استخر مرحله پخت طولانی تری داشتند و تبدیل به بیسکویت شدند.
کاشی و سرامیک استخر در برابر سرما مقاوم بوده و از استخر جدا نمی شود، در حالی که کاشی های معمولی مقاومت کمی در برابر سرمای زمستان دارند و در صورت قرار گرفتن در مجاورت سرما از بدنه استخر جدا می شوند.
کاشی و سرامیک استخر آب را جذب نمی کند به همین دلیل روی دیواره های استخر ماندگاری زیادی دارد اما اگر برای کاشی کاری استخر از سرامیک های معمولی استفاده شود در مدت زمان کوتاهی مجبور به تعویض آن ها می شویم.
برای انتخاب کاشی استخری، عناصر مهمی را که در انتخاب نوع کاشی باید در نظر داشته باشید را با هم بررسی کرده ایم، اما انتخاب نوع کاشی استخر بستگی به سلیقه هر کدام دارد، خوشبختانه تولیدکنندگان آن را تولید کرده اند. کاشی مورد نظر برای هر نوع سلیقه بیایید با چند مدل کاشی آشنا شویم تا بدانیم کدام کاشی برای استخر مناسب است.

کاشی با نمای سنگ
به خاطر داشته باشید که کاشی هایی که ظاهر سنگی دارند، ویژگی های سنگ را ندارند، بنابراین برخلاف سنگ های طبیعی از رشد جلبک در آب جلوگیری می کنند.

شاید انتخاب دال سنگ کمی گران باشد و این به دلیل وجود سنگ گرانیت است، اما با توجه به ویژگی ها و مزایایی که برای شما به ارمغان می آورد، خرید آن به صرفه است و ارزش خرید آن را دارد. نوع دال استخر

کاشی چینی
ظروف سنگی چینی و همچنین موزاییک انتخابی همیشگی برای استخر شما هستند، بسیاری از افراد این گزینه را برای نمای استخر خود انتخاب می کنند، زیرا زیبا، بادوام، مقرون به صرفه و با ارزش است و خرید آن توجیه اقتصادی دارد.

کاشی های شیشه ای
یکی از انواع کاشی های استخر با شفافیت بالا می باشد که با انعکاس نور می تواند زیبایی استخر را دو چندان کند. تماس با بدن انسان، اما به دلیل لغزنده بودن، راه رفتن در آب دشوار است.