محلول خانگی تمیز کننده مبل

 
 

بهترین محصولات شوینده مبل همیشه موادی هستند که به مبل شما آسیبی نرسانند، چه مبل پارچه ای باشد و چه مبل های چرمی و چوبی. عاقلانه ترین اقدام در خرید مواد شوینده مبل باید بر اساس کیفیت آن و اصالت کارخانه سازنده آن باشد.

بهترین متخصصان مبل شویی منطقه نارمک کلیه خدمات مبل نظافتی را برای نظافت مبل در منزل با لوازم تخصصی و مدرن ترین تجهیزات مبل شویی در نارمک ارائه می دهند.

بنابراین زمانی که قصد خرید محصولات شوینده مبلمان را دارید، بهتر است به کیفیت آن توجه کنید و اگر قرار است مبل خود را به یک مبل شوی بسپارید، باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که مبل شوینده حتما باید استفاده کنید. محصولات تمیزکننده مبلمان با کیفیت و استاندارد.

چگونه محصولات تمیز کننده مبلمان را انتخاب کنیم؟

پاسخ به این سوال بسیار مهم است زیرا مستقیماً بر نتیجه کار ما تأثیر می گذارد. هر چه از محصولات تمیزکننده مبلمان با کیفیت تری استفاده کنیم، عمر مبلمان ما بیشتر می شود و آسیب بیشتری به پارچه های حساس مبل وارد می شود. انتخاب یک شوینده مبل خانگی که هم طبیعی باشد و هم خاصیت تمیز کنندگی بالایی داشته باشد کار سختی به نظر نمی رسد. میتوانید شستشوی مبل ها را به مبلشویی در شمال تهران که از روند نظافت انان اطمینان دارید مانند شرکت خدماتی مهرگان بسپارید

از چه مواد شوینده ای برای مبل استفاده کنیم؟

وقتی از بهترین شوینده مبل و فرش صحبت می کنیم، ناخودآگاه توجهمان به مواد شیمیایی جلب می شود، اما در برخی موارد باید از شوینده های طبیعی استفاده کرد. به این نکته توجه کنید که بهترین شامپو مبل همیشه از مواد طبیعی تهیه می شود زیرا در صورت استفاده صحیح هیچ آسیبی به مبل های شما وارد نمی شود.

محلول تمیز کردن مبل خانگی

امروزه توصیه های زیادی برای نظافت مبل ها وجود دارد که گاهی اوقات می تواند برای مبل های منزل شما بسیار مضر باشد، به همین دلیل ما به شما مواد بسیار موثری را برای نظافت مبل در منزل پیشنهاد می کنیم که از جمله آنها بیشتر مواد طبیعی هستند و در دسترس شما هستند. اگر از شما پرسیده شد که برای شستن مبل از چه موادی استفاده کنید؟ این قسمت از مقاله مایع شوینده مبل منزل ما در مبلشویی مهرگان را از دست ندهید.

 
 

صابون مایع در شستشوی مبل

یکی از بهترین روش های شستشوی مبل در منزل، استفاده از مخلوط آب و صابون مایع است. برای استفاده از این محصول، آن را روی نقاط لکه دار یا کثیف بریزید. تمیز کردن مبل پارچه ای با صابون بسیار آسان است و به راحتی می توان آن را به تنهایی انجام داد.

 
 

مبل را با نمک بشویید

اگر لکه جدیدی روی مبل شما ایجاد شده و از چربی تشکیل شده است، به راحتی با نمک خشک پاک می شود. البته لکه های قدیمی به سختی پاک می شوند.

 
 

وقتی نوشابه روی مبل شما می ریزد، باید با ریختن مقداری نمک و استفاده از اسفنج آن را تمیز کنید.

 
 

مبل را با الکل سفید تمیز کنید

اگر رنگ یا جوهر روی مبل شما ریخته است، می توانید آن را با یک پارچه آغشته به الکل سفید تمیز کنید. البته در این روش به متریال مبل دقت کنید. برای اطمینان، می توانید ابتدا کمی پشت مبل یا جایی دور از دید را امتحان کنید.

 
 

مبل را با ترکیب الکل و نمک بشویید

این محلول در از بین بردن چربی بسیار موثر است و می توانید پس از انجام آزمایش به روش ذکر شده از آن استفاده کنید. برای این کار از پارچه ای مناسب با متریال مبل خود آغشته به این ترکیب استفاده کنید.

 
 

مبل را با پودر بچه تمیز کنید

از پودر بچه می توان برای از بین بردن لکه های چربی و رنگ استفاده کرد. این پودر در مدت کوتاهی لکه ها را از بین می برد.

 
 

مبل را با محلول نشاسته در آب بشویید

برای تمیز کردن برخی لکه ها مانند لکه های خون، بهترین روش محلول نشاسته در آب است. برای استفاده می توانید محلول را روی لکه بریزید و پس از خشک شدن آن را بتراشید و مبل را تمیز کنید.

 
 

برای شستن مبل از سرکه یا ترکیب آن با آب استفاده کنید

برای برخی از انواع لکه ها، مانند لکه چای و سایر مواد مشابه، می توانید از حوله آغشته به سرکه استفاده کنید و این کار را تا زمانی که لکه کاملا از بین برود، ادامه دهید.

 
 

استفاده از شیر برای تمیز کردن مبل

لکه های جوهر و رنگ را می توان با شیر پاک کرد. فقط کمی شیر روی لکه بریزید و بعد از چند دقیقه پاک کنید. خود لکه شیر را نیز می توان با استفاده از روش های مناسب از بین برد.

شامپو و مواد شوینده برای شستشوی مبل

در بازار می توانید مواد زیادی با این نام ها پیدا کنید که هر کدام روش مصرف خاص خود را دارند. هنگام تهیه این اقلام حتما از مکان های مطمئن استفاده کنید و روش استفاده از این مواد را قبل از استفاده کامل مطالعه کنید.

همیشه سعی کنید هنگام انتخاب این موارد از متخصصی که اطلاعات کافی در مورد مواد شیمیایی شوینده دارد بپرسید.

 
 

مواد شوینده مبل پارچه ای

بهترین راه برای تمیز کردن مبل های پارچه ای استفاده از بخارشوی با مواد شوینده رقیق شده است.

 
 

برای این منظور می توانید مواد شوینده مبل را به نسبت مساوی با آب رقیق کرده و در مخزن بخار بریزید و برای تمیز کردن مبل ها استفاده کنید.

شامپو کاناپه خانگی بهترین مایع برای شستن مبل ها است

اگر همچنان به دنبال شامپویی برای شستن مبلمان خود هستید، بهترین شامپویی که می توانید در خانه تهیه کنید، استفاده از محلول آب با صابون مایع است. اما مراقب باشید که از مقدار بسیار کمی صابون مایع استفاده کنید.

چگونه بهترین شوینده مبل را بخریم

مهمترین نکاتی که در هنگام خرید بهترین شوینده برای شستشوی مبل باید به آن توجه کنید این است که روی هر محصول شوینده مبل، کارایی آن، نوع مبل شما و روش استفاده ذکر شده است. و صد البته در زمان ما که همه چیز گرونتر می شود به قیمت آن توجه کنید.

 
 

در این شرایط عمر مبل شما مهمترین موضوعی است که باید به آن توجه کنید و مراقب باشید خدای ناکرده شامپوی تقلبی برای شستن مبل نخرید.

 
 

 
 

اگر جنس مبل خود را به طور دقیق نمی دانید، از مواد حاوی تینر یا الکل یا پاک کننده های قوی استفاده نکنید. زیرا در اکثر موارد چنین موادی رنگ اصلی مبل شما را از بین می برد و در واقع شما مبل خود را از بین می برید.