مبل شویی در منزل با دستگاه 

درباره سرویس شستشوی مبل و مبلشویی در منزل با دستگاه

یادش بخیر تا همین چند سال پیش داخل خانه ها کاناپه ها با ملحفه سفید پوشیده می شد و فقط با حضور مهمان بود که اثاثیه خانه ما دیده می شد! چرا؟ چون دغدغه همه خانم های خانه دار تمیزی مبلمان بود و شستن مبل در خانه کار سختی بود، تمام تلاششان را می کردند که مبل ها کثیف نشود! این یک واقعیت اجتناب ناپذیر است! هر چقدر هم که تلاش کنید، مبل ها کثیف می شوند. ضایعات غذا و ضایعات کوچک در آنجا جمع آوری می شود و انواع نوشیدنی ها در آن ریخته می شود. مبلمان می تواند گرد و غبار، کثیفی و سایر آلاینده ها را در الیاف خود به دام بیندازد و هنگامی که روی آن نشسته یا دراز می کشید، تمام آن آلودگی ها را استنشاق می کنید. بنابراین می توانید درک کنید که اهمیت شستشوی مبلمان زیاد است و باید بهترین روش را برای جلوگیری از آسیب دیدن آن انتخاب کنید.

مبل را در خانه با ماشین بشویید

شستشوی به موقع مبل در منزل علاوه بر تمیزی باعث افزایش عمر مفید مبلمان نیز می شود. مشروط بر اینکه این کار اصولی و توسط متخصص متخصص انجام شود! شرکت مهرگان خدمات نظافت مبل راحتی در محل را با بهترین کیفیت و با استفاده از متخصصین مجرب و تجهیزات و مواد درجه یک به شما ارائه می دهد.
شستشوی مبلمان در محل یکی از پرطرفدارترین و کارآمدترین خدمات در صنعت خشکشویی است. با استفاده از خدمات نظافت مبل در محل، نیازی به جابجایی مبل ها نیست. علاوه بر این، لازم نیست نگران قدیمی شدن مبل یا خوابیدن پرز مبل بعد از شستشو باشید. اگر این سرویس را از مکان های معتبر تهیه کنید، حتی عمر مفید مبل را نیز افزایش می دهد. ما در تمیز کردن مبلمان وبهلسترد خانه شما تخصص داریم و می توانیم سخت ترین لکه های روی مبلمان، تشک ها و صندلی های فرش شده را از بین ببریم.
ما از جدیدترین روش های نظافت مبل استفاده می کنیم و با توجه به شرایط مبلمان شما و با توجه به نوع پوشش، روش شستشوی مبل را انتخاب می کنیم که می تواند ابریشم، مخمل، پشم، کتان، میکروفایبر، نانو، پلی استر، چرم و کتان باشد. پس از اتمام، روکش مبلمان شما عاری از لکه هایی مانند لکه جوهر، لکه های قرمز نوشیدنی و آبمیوه، دوده، خون، لکه های مداد رنگی و سایر لکه ها خواهد بود.
کافیست نگاهی به نظرات مشتریان ما بیندازید تا خود از کیفیت خدمات ما و همچنین میزان تعهد و تخصص متخصصان نظافت مبلمان ما مطلع شوید.
خدمات شستشوی مبلمان یا لوازم داخلی ما با بررسی مبلمان شما توسط متخصصان واجد شرایط آغاز می شود. آنها نوع پارچه، رنگ و سن مبلمان را بررسی می کنند تا بهترین روش را تعیین کنند.
سپس هرگونه لکه و کثیفی روی مبل، صندلی یا مبلمان شما که به نظر می رسد نیاز به توجه بیشتری دارد، کاملاً شسته می شود. در نهایت متخصصین مبلمان شما را بررسی کرده و نظر شما را در مورد نظافت آن می پرسند تا کار مطابق میل و سلیقه شما انجام شود.


شمال تهران 22874643
شرق تهران 77866258
تهران مرکز 88195368
غرب تهران 44294634