مبلشویی پیشرفته در شمال تهران

امروزه اکثر قالیشویی ها سرویس نظافت مبل را به خدمات خود اضافه کرده اند، افرادی که این خدمات را بر عهده دارند مبل های مشتریان را در منزل یا محل کار شستشو می دهند. قالیشویی مهزگان یکی از قالیشویی هایی است که این خدمات را ارائه می دهد. کارکنان مهرگان مبل مشتری را با ماشین های مبل شویی تمیز می کنند. برای دریافت خدمات مبل شویی در منزل شمال تهران در محل باید با شرکت های مربوطه تماس بگیرید.

نحوه شستشوی مبلمان با ماشین
در مرحله اول شستشوی مبل، مواد شوینده با برس روی سطح مبل پخش می شود، کمک می کند کثیفی روی مبل باقی نماند. یک دستگاه برس، مواد شوینده را به خوبی از روی مبل عبور می دهد. در مرحله دوم مبل با دستگاه مبل شوی مخصوص شستشو می شود. وسایلی که برای شستشوی مبلمان استفاده می شوند قدرت مکش عالی دارند. این ماشین لباسشویی ها مواد شوینده جذب شده توسط مبل را به خوبی حذف می کنند. یکی از خدمات قالیشویی مهرگان نظافت مبل در تهران می باشد.

برای مبل شویی در منزل با دستگاه در تهران روی لینک کلیک کنید

https://mehrehgan.com/sofa-washing-machine/

 
 

کاناپه ها به چند روش شسته می شوند؟
خشکشویی مبل:
امروزه شستشوی مبل به دو صورت انجام می شود که یکی از این روش ها خشک شویی است. در این روش مبل بعد از شستشو کاملا خشک می شود به همین دلیل به این روش خشکشویی می گویند. در این روش پس از شستشوی مبلمان، رطوبت آن توسط دستگاه های مکنده از بین می رود. قالیشویی گلبرگ در سرویس مبل شویی خود از بهترین دستگاه های خشک کن استفاده می کند. برای دریافت خدمات نظافت مبلمان منزل در تهران می توانید با شرکت های ارائه دهنده این خدمات تماس حاصل فرمایید.

مبل شویی سنتی:
در این روش برای شستشوی مبلمان از شوینده های قلیایی استفاده می شود تا لکه و چرک مبل را پاک کند. برای شستن مبل به روش سنتی، بهتر است قسمت بالایی مبل را بردارید و به خشکشویی ها بفرستید. برای شستشوی مبلمان به روش سنتی باید از مقدار استاندارد آب استفاده کنید. اگر مقدار آبی که مبل را با آن می شویید بیشتر از حد استاندارد باشد به استحکام مبل لطمه می زند. برای پخش مواد شوینده روی سطح مبل در این روش باید از ابر نرم استفاده کنید. قالیشویی مهرگان بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت مبلمان در محل می باشد.

پس از از بین بردن لکه های مبل با مواد شوینده، می توانید با استفاده از یک پارچه تمیز مواد شوینده را از روی سطح مبل تمیز کرده و پاک کنید. در این روش ارائه دهندگان خدمات نظافت مبل از مواد شیمیایی صنعتی برای خشک کردن روکش مبل استفاده می کنند. برای نظافت مبل منزل در تهران می توانید با قالیشویی مهرگان تماس بگیرید. برای خشک کردن مناسب مبلمان، می توانید آن را در مقابل نور خورشید قرار دهید.
مزایای نظافت مبل در محل چیست؟
آلودگی های داخل مبل از بین می رود.
بوی بد مبلمان از بین می رود.
پس از شستن مبل، لکه ها از بین می روند.
بعد از سه یا چهار ساعت بعد از شستن مبل می توانید از مبل ها استفاده کنید.
ماشین های مبل شویی آسیبی به مبل نمی زند.
فرآیند شستشوی مبل چقدر طول می کشد؟
اکثر خانم ها به مدت زمان شستشوی مبل اهمیت می دهند. مدت زمان شستشوی مبل به موارد مختلفی بستگی دارد، پس از دانستن این موارد می توانید زمان دقیق شستشوی مبل خود را تخمین بزنید. یکی از مواردی که بر زمان شستشوی کاناپه تاثیر می گذارد تعداد کاناپه های شماست. نوع مبلمان نیز در شستشوی مبل تاثیر بسزایی دارد. برای نظافت مبل در محل می توانید در اسرع وقت با کارشناسان مهرگان کلبرگ تماس حاصل فرمایید. امروزه مبل ها از چوب، چرم و فلز ساخته می شوند. بعد از تعداد و نوع مبلمان، سایز مبل نیز در زمان شستشو موثر است.