مبلشویی در تهران 

نظافت مبلشویی در تهران سرویسی است که در منزل با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود. این سرویس یکی از ملزوماتی است که می تواند به نظافت، نگهداری و بازگرداندن مبلمان شما به ظاهر اصلی در هر شهری کمک کند.
مبلمان یکی از پرکاربردترین وسایلی است که شاهد استفاده از آن در انواع محیط های خانگی و اداری هستیم. در حال حاضر کمتر محیطی را می توان یافت که از مبل هایی برای افزایش راحتی و رفاه ساکنان و بازدیدکنندگان استفاده نکرده باشد.
شستن مبل ها در منزل می تواند نیاز نظافتی آن ها را برطرف کند و همچنین یک نیاز ضروری و دوره ای محسوب می شود. زیرا با توجه به استفاده مداوم و مکرر از آنها و مرکزی بودن آنها در دکوراسیون منزل، انتظار کثیف شدن و لک شدن آنها دور از انتظار نیست.
شست و شوی تضمینی مبل ها در محل مستلزم رعایت استانداردهایی است که شست و شو را به یک فرآیند دشوار و نتیجه شگفت انگیز تبدیل می کند. استفاده از وسایلی که بیشتر با لکه ها سروکار دارند تا بافت و تراکم پارچه بسیار مهم و حیاتی است.
نظافت تخصصی مبل در تهران

شستشوی مبل با دستگاه سه کاره با رعایت کلیه روش های تست شده و کار شده

در تمامی محلات و محله های تهران در کنار شما عزیزان هستیم. انواع خدمات نظافت و خشک کن مبل و صندلی در منزل توسط بهترین تکنسین های مبل شوی در تهران و با دستگاه نمک مبل بدون نیاز به جابجایی مبلمان انجام می شود. رسالت ما ارائه ممتازترین تکنسین های تهران در نزدیکی شماست. برای شستشوی انواع مبلمان راحتی، چرم، پارچه، مخمل، استیل، مبلمان ایرانی و خارجی کافیست محل سکونت خود را انتخاب کرده و تماس بگیرید:

خدمات نظافت کاناپه:

شستشوی انواع مبلمان معمولی و سلطنتی، راحتی، صندلی غذاخوری، مخمل، پارچه، چرم و ...

شستشوی انواع حصیر، قالیچه، فرش، موکت، انواع فرش و ...

با دستگاه صنعتی سه موتوره و برس مخصوص بدون آسیب رساندن به پارچه و ماسوره

استفاده از نانومواد درجه یک و شامپوهای مرغوب

آماده عقد قرارداد با رستوران ها، کافه ها، غذاخوری ها، سازمان ها، شرکت ها و ...
چه نوع مبلمانی را می توان در خانه شست؟

شستشوی انواع مبل در محل بدون جابجایی امکان پذیر است. البته هر نوع مبلمانی با توجه به پارچه اش به مواد شوینده خاصی نیاز دارد. به عنوان مثال، تمیز کردن مبل چرمی به مواد چرمی خاصی نیاز دارد. به طور کلی می توان انواع مبلمان زیر را شستشو داد:

کاناپه
مبل استیل
مبل سلطنتی
مبل پارچه ای
مبلمان کلاسیک
مبل لگنی
مبل چستر
مبل فرهی
مبل L شکل
کاناپه
صندلی کامپیوتر
صندلی ناهارخوری
صندلی اداری
انواع تشک و کوسن مجزا

شمال تهران 22874643
شرق تهران 77866258
تهران مرکز 88195368
غرب تهران 44294634