شستشوی مبل در خانه

بهترین متخصصان مبل نظافتی در منطقه پاسداران کلیه خدمات نظافت مبل را برای نظافت مبل در منزل با دستگاه های تخصصی و مدرن ترین تجهیزات مبل شویی در پاسداران در خدمت شما عزیزان می باشد.
مبل های خود را به کارشناسان آموزش دیده مبل شویی مهرگان در پاسداران بسپارید.
انواع کاناپه ها با بالاترین کیفیت و با بهترین مواد شوینده نانو شستشو می شوند. ضمناً مبل شوی مهرگان دارای مجوز رسمی اتحادیه می باشد.
احتمالا شما هم از آن دسته افرادی هستید که تصمیم می گیرید خودشان مبلمان را تمیز کنند و به دنبال بهترین محصولات تمیزکننده مبلمان در منزل هستند.

دلایل اصلی کثیف شدن مبل
مبل در منازل به دلایلی مانند گرد و غبار در فضا دچار لکه می شود، به مرور زمان و رنگ لباس های بی کیفیت روی مبل، مبل در اثر ریختن غذا یا دست های کثیف کثیف می شود. در برخی موارد، ریختن نان و غذا بین درزهای مبلمان، مبل شما را به هم می زند.

باید به این نکته توجه کنید که برای هر نوع کثیفی روی مبل آن را با روش صحیح خود تمیز کنید.

برای مثال در مواردی که به دلیل رنگ لباس روی مبل جوهر یا آلودگی وجود دارد، باید از شوینده های مخصوص مبل با کیفیت بالا استفاده کنید. در برخی موارد، شما حتی نیاز به استفاده از چندین نوع شامپو مبل شویی دارید تا تمیزی بیشتری برای مبل خود داشته باشید. برای شستن مبل حتما از بهترین مواد شوینده استفاده کنید.

این نکته را همیشه در نظر داشته باشید تا آن را در زمره بهترین مکان ها برای خرید پاک کننده مبل قرار دهید. زیرا برخی مواد شوینده سطح اصلی مبل شما را از بین می برند و این امر عمر مفید مبلمان شما را بسیار کاهش می دهد.

علت کثیفی مبل را شناسایی کنید
اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، شناسایی علت کثیفی مبل است.

در مواردی که کثیفی ناشی از گرد و غبار و استفاده کمتر از مبل است، می توانید با جارو زدن و جاروکردن بین درزهای مبل، مبل خود را دوباره تمیز کنید.

در مواردی که موی انسان یا حیوان خانگی به مبل شما چسبیده است، بهترین راه برای از بین بردن آن مو، استفاده از غلتک های مخصوص مو و پرزگیر است.

در مواردی که مبل شما تغییر رنگ داده و ظاهراً به دلیل رنگ کردن لباس یا خودکشی و استفاده مکرر از مبل کثیف شده است، بهترین راه حل استفاده از شوینده مبل یا شامپوی استاندارد برای شستشوی مبل است.

بهترین کار این است که مواد شوینده مبل را از بهترین و مطمئن ترین تولیدکنندگان مواد شوینده خریداری کنید.

جنس مبل شما چیست؟
نکته دوم: مهم ترین قسمتی که باید به آن توجه کنید جنس مبل است زیرا مواد شوینده می توانند برای مبل شما مضر باشند و حتی آن را از بین ببرند.

پس هنگام خرید مواد شوینده مبل باید به این نکته ضروری توجه زیادی داشته باشید تا بهترین شوینده ها را برای شستشوی مبل خود تهیه کنید.

خشک کردن سطح مبل بعد از شستشو
نکته سوم: برای خشک کردن سطح مبل بعد از شستن از یک پارچه یا حوله سفید استفاده کنید.

در مواردی که مبل شما چرم است باید لایه چرم را سریع خشک کنید زیرا خیس ماندن چرم مضر است.
شرکت نظافت مبلمان پاسداران با کادری مجرب و مجرب در این زمینه آماده خدمت رسانی به همشهریان خود در این زمینه می باشد که مجهز به دستگاه شستشو و خشک کن مبل با دستگاه مخصوص به پاسداران می باشد.

مراحل مبلشویی در تهران منزل توسط متخصصان نظافت مبل مهرگان ما
انتخاب بهترین مواد شوینده برای پارچه
اسپری فوم مخصوص روی تمام سطح مبل
به لکه های سرسخت توجه ویژه ای داشته باشید و در صورت لزوم از مته استفاده کنید
استفاده از جاروبرقی مرطوب قوی برای جمع آوری مواد شوینده و کثیفی از اعماق مبل و خشک شدن سریع
بسته به نوع مبل، حدود 2 تا 6 ساعت طول می کشد تا مبل ها کاملا خشک و آماده استفاده شوند.


مزایای شستشوی مبل در منزل با دستگاه
شستشوی مبل در منزل که یکی از محبوب ترین و تخصصی ترین خدمات مبل شویی در مهرگان می باشد.
از آنجایی که مبل های پارچه ای به سرعت کثیف می شوند، لازم است سالی یک یا دو بار مبل را بشویید.
شستن مبل با ماشین باعث می شود مبل حالت خود را از دست ندهد و تمیز بماند. شستن مبل یا ماشین در خانه، علاوه بر تمیز و مرتب نگه داشتن مبل، به زندگی بیشتر آن کمک می کند.
وقت بگذارید و سالم تر بمانید
همانطور که می دانید روش های زیادی برای شستشوی مبل و فرش در منزل وجود دارد.
اما اصلی ترین و مفیدترین راه برای صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه شستشو با دستگاه مخصوص است.
نظافت مبل و فرش با این وسایل نیاز به تخصص دارد. نظافت مبل مهرگان با کادری مجرب و نیروهای متخصص در این زمینه شما را در انجام این کار یاری می کند.