راهنمای خرید سرامیک کف 

 
 

کاشی و سرامیک کف یکی از کف پوش هایی است که به دلیل تنوع زیاد و طرح ها و نقش های زیبا در دکوراسیون منزل بسیار محبوب شده است. مزیت دیگری که نصب کاشی و سرامیک را به گزینه ای عالی تبدیل می کند این است که می توانید از کف سرامیک در قسمت های مختلف خانه خود مانند سرامیک آشپزخانه، کف سرامیک حمام و سرویس بهداشتی، سرامیک کف اتاق نشیمن و حتی فضاهای بیرونی مانند سرامیک استفاده کنید. سرامیک روی زمین از پارکینگ استفاده کنید.

برای خرید سرامیک کف در طرح های مختلف به سایت سوپر سرام مراجعه کنید

سرامیک های کف همیشه در معرض سایش، ضربه و فشار هستند. بنابراین باید استحکام مناسب، استحکام بالا و جذب آب کم داشته باشند. علاوه بر این، ضخامت آنها بیشتر از ضخامت کاشی های دیوار است. جلوه رنگ و اندازه این نوع سرامیک برای محیط شما بسیار موثر است و حتی محصولات سرامیکی مات و براق و یا حتی صیقلی بسته به نوع استفاده در محیط شما موثر خواهند بود.

برای دیدن طرح های مختلف کاشی پردیس پاژ روی لینک کليک کنید

https://soperceram.ir/product-category/factories/pardis/

 

سوال اصلی که برای اکثر مشتریان هنگام خرید و انتخاب سرامیک کف پیش می آید این است که سرامیک کف مات بهتر است یا براق؟

برای خرید سرامیک به این نکته توجه داشته باشید که سرامیک های کف براق انعکاس و جلوه نور بسیار خوبی در دکوراسیون منزل دارند و دکوراسیون شما را مجلل جلوه می دهند. اگر فضای خالی زیادی در خانه شما وجود دارد، نصب کف سرامیکی نمای زیبایی به محیط اطراف شما می دهد. در عین حال سرامیک های کف مات بازتاب و اثر نور کمتری دارند و کثیفی و لکه های کمتری را نشان خواهند داد. سرامیک مات در دکوراسیون و اتاق ها به سبک مینیمال نصب شده است. سرامیک کف مات نیز در سرویس بهداشتی تاثیر بسزایی دارد تا کثیفی اطراف توالت ایرانی کمتر دیده شود.

 
 

چه رنگی برای انواع سرامیک کف مناسب است؟

 
 

انواع کاشی های کف خانه با طیف رنگ های قهوه ای از جمله مواردی هستند که به راحتی با هر دکوراسیونی هماهنگ می شوند. پس از قهوه ای، کف سرامیکی کرم رنگ بیشترین استفاده را در پذیرایی خانه های کوچک دارد. برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن، سرامیک سفید روی زمین مناسب است. بر خلاف این رنگ، انواع سرامیک های سفالی به خانه حس نوستالژیک می دهد که عموما برای خانه هایی با دکوراسیون سنتی ایرانی استفاده می شود. سرامیک کف مشکی رنگ دکوراسیون منزل را چشمگیرتر می کند و برای آشپزخانه بسیار مناسب است به خصوص اگر در ترکیب با رنگ های دیگر استفاده شود.

کف سرامیک یشمی در هال مدلی بسیار مجلل است و در خانه های کمی یافت می شود. اما با استفاده از این رنگ در کف خانه فضایی منحصر به فرد ایجاد خواهید کرد. سرامیک های خاکستری یا خاکستری رنگ کمک بزرگی هستند، به خصوص در مناطق پر رفت و آمد. این رنگ چون کثیفی و آلودگی را نشان نمی دهد برای سرویس بهداشتی مخصوصا دور دستشویی و سینک ظرفشویی مناسب است و کثیفی و رطوبت را کمتر نشان می دهد. آبی همچنین یک تاریکی جذاب و یکپارچه ایجاد می کند، به خصوص زمانی که با قهوه ای ترکیب شود.

با خرید کاشی بین کابینت برای محیط آشپزخانه خود می توانید پازل دکوراسیون منزل خود را کامل کنید. برای مشاهده معاوضه انواع کاشی بین کابینتی، انواع کاشی سرویس بهداشتی و ... می توانید به بازار آنلاین سوپر سرام مراجعه و با شرایط ویژه خرید خود را انجام دهید.

 
 

کاربردهای کاشی و سرامیک کف

 
 

• مکان هایی با ترافیک بالا

استفاده از سرامیک برای مکان هایی مانند راهرو، اتاق نشیمن، آشپزخانه و ... که رفت و آمد زیاد است، بسیار توصیه می شود.

• ساختمان تجاری

بسیاری از مکان های تجاری به دلیل سهولت در نظافت و نگهداری، استفاده از کاشی و سرامیک را ترجیح می دهند و عموماً از آن به جای کاشی های مرمر و گرانیت استفاده می کنند.