ثبت نام دانشگاه بدون کنکور 

امروزه بسیاری از افراد به دنبال تحصیل در دانشگاه بدون کنکور هستند زیرا قبولی در کنکور برای بسیاری از افراد سخت است. این مشکل باعث می شود افراد ترجیح دهند درس نخوانند و در کنکور شرکت کنند. این نکته را در نظر داشته باشید زمانی که قصد تحصیل در دانشگاه بدون کنکور در تهران را دارید قطعا به دنبال بهترین دانشگاه خواهید بود. شایان ذکر است با مطالعه این مقاله می توانید لیست تمامی دانشگاه های بدون کنکور (دانشگاه آزاد اسلامی، علمی کاربردی و ...) را به راحتی پیدا کنید.
از طرفی لیست دیگری از دانشگاه های روزانه و شبانه به شما ارائه می شود. در نتیجه پس از مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی در مورد دانشگاه های بدون کنکور سراسری خواهید داشت.
در ادامه بهتر است بدانید شرایط ثبت نام، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و بسیاری موارد مهم دیگر مطرح خواهد شد که می تواند شما را در انتخاب درست یاری کند. در پایان این مقاله ویدیویی وجود دارد که می تواند به شما کمک زیادی کند. در آخر پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از دانشگاه های بدون آزمون 1402 با ما همراه باشید.
معرفی دانشگاه های بدون کنکور در ایران

آیا به دنبال لیست دانشگاه های بدون کنکور ایران هستید؟ توجه داشته باشید که معتبرترین دانشگاه های ایران در قسمت زیر ذکر شده اند که به راحتی می توانید در آنها تحصیل کنید. این نکته را در نظر داشته باشید.متقاضیان دانشگاه های سراسری مهر و بهمن می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه تهران را انجام دهند. طبق اطلاعیه سازمان سانس، پذیرش از اول آذرماه برای دانشجویان ورودی بهمن آغاز می شود. اما به دلیل وجود ویروس کرونا، به دلایل امنیتی و برای جلوگیری از شیوع آن، این زمان لغو شده و داوطلبان باید طبق جدول زمانی تعیین شده توسط سازمان وارد سایت شده و ثبت نام کرده باشند. ارزیابی در 18 آوریل برای اطلاع از زمان ثبت نام.

دانشگاه های سراسری که با سوابق تحصیلی بدون کنکور دانشجو می پذیرند.
دانشگاه آزاد
دانشگاه غیردولتی
دانشگاه علمی کاربردی
دانشگاه پیام نور
برخی از دانشگاه های نظامی


ثبت نام دانشگاه بدون کنکور سراسری

ممکن است برای ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور سراسری دچار مشکل شوید پس بهتر است در این مورد اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که اشاره کردیم راه ثبت نام بصورت اینترنتی با سوابق تحصیلی می باشد، برای این کار کافیست وارد سایت دانشگاه های سراسری sanjesh.org شده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.