بهترین مبل شویی غرب تهران

مبل شویی در منزل

اگر در پایتخت هستید، خدمات مبل شویی مهرگان_ مبل شویی در غرب تهران به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید کثیفی و لکه های مبلمان خانه یا دفتر کارتان را به صورت عمقی و کامل تمیز کنید. شاید با شوینده های خانگی بتوانید لکه های سطحی را از بین ببرید، اما دستگاه های بهترین مبل شویی ، با تمیز کردن عمقی مبلمان، به شما این امکان را می‌دهد که به جای هزینه کردن و خریدن مبلمان جدید، از مبلمان خود استفاده کنید.

 

اما پیدا کردن بهترین مبل شویی در منزل تهران، با توجه به تعداد زیاد شرکت های مبل شویی در منزل تهران، کار چندان راحتی نیست. از طرفی شستن مبل در محل به تجربه و تجهیزات مخصوصی نیاز دارد.

 

با ما همرا باشید تا اطلاعات مفیدی درباره پیدا کردن بهترین شرکت شستشوی مبل در منزل و عوامل موثر بر قیمت مبل شویی به شما ارائه دهیم.

 

 

برای انجام نظافت فوری در تمام نقاط تهران به سایت زیر مراجعه کنید

شرکت خدماتی مهرگان

https://mehrehgan.com/ttps://mehrehgan.com/

 

 

چرا باید از سرویس شستشوی در منزل شرکت خدماتی مهرگان استفاده کرد؟

از آنجایی که سرویس های مبلمان، نسبت به سایر وسایل دیگر در منزل، محل کار، اداره، هتل و سایر جاهای دیگر، بسیار پرکاربرد هستند، مدام در معرض آلودگی و کثیفی زیاد می باشند، به همین دلیل نیاز به خدمات مبل شویی ، به شدت احساس می شود. استفاده از خدمات مبل شویی در منزل از آن جهت مفید است که :

 

لازم نیست از روشها و مواد شوینده خانگی که به مرور زمان باعث خرابی و پوسیدگی مبلمان می شود استفاده کرد.

کمتر به چوب و پارچه آن آسیب وارد می‌شود و می توان ظاهر آن را برای مدت طولانی تری حفظ کرد.

لازم نیست مبلمان سنگین خود را جابه جا کنید و برای حمل آنها هزینه های زیادی پرداخت کنید. سرویس مبل شویی در منزل تهران با حضور در محل و منزل شما، کار را برایتان آسان می کند.

 

 

 

عوامل موثر بر هزینه شستشوی مبل در منزل

قیمت مبل شویی در منزل تهران به عواملی متعددی بستگی دارد که قبل از درخواست نهایی باید به مشتری اعلام شود. البته قبل از تعیین قیمت، مشتری باید تمامی جزئیات مبل خود را ذکر کند تا قیمت به درستی از طرف بهترین مبل شویی در تعیین شود.

 

تعداد مبلمانی که قرار است شسته شود و نوع آن که یکی از مهمترین موارد در تعیین قیمت مبل شویی است.

جنس پارچه ی مبلمان نیز در هزینه شستشوی مبل در منزل موثر است، زیرا شستن بعضی از پارچه ها سخت تر و زمان بیشتری می برد، مثل پارچه های مخمل.

میزان زمانی که صرف مبل شویی شده است.

انواع لکه‌ها(سختی لکه‌ها)

تعداد بالشتک‌ها و کوسن هایی که نیاز به شستشو دارند.

جنس دسته‌ها و پایه های مبلمان، زیرا نحوه شستشوی هر کدام متفاوت است.

نوع مبلمان نیز بسیار در قیمت مبل شویی موثر است، اینکه مبلمان شما، استیل، راحتی و یا چرم است.

نوع رویه کوبی (رویه کوبی لمسه یا عادی)

 

 

آیا مبل شویی در منزل ، دوره‌ای انجام می‌شود؟

بله. تمامی خدمات مبل شویی در منزل تهران توسط مجربترین نیرو‌های مبل شویی می تواند به صورت دوره ای هم انجام شود. به خصوص کسانی که حیوان خانگی و یا فرزند کوچکی در خانه دارند، برای آنها نیاز به شستشوی مبلمان به صورت دوره ای بیشتر احساس می شود.

 

راحل شستشوی مبل در منزل به چه صورت است؟

متخصصین بهترین شستشوی مبل قبل از هر چیز جنس مبلمان شما و نوع لکه‌های آن را بررسی می کنند تا خدمات و مواد مورد نیاز و مناسب مبلمان شما را استفاده کنند سپس به انجام مراحل زیر می پردازند.

 

مبلمان را از کثیفی و گرد و خاک تمیر می کنند و جارو می کشند.

در مرحله بعد مبل شویی سطح مبل را برس کشیده و تمامی مو و کرک اضافی را می گیرند.

با استفاده از مواد شوینده با کیفیت، قوی و مناسب با لکه های مبلمان شما، سطح مبل را به کمک دستگاه شسته و کاملا تمیز می‌کنند.

در اخر به کمک دستگاه‌های مکنده قوی که به همراه خود دارند، تمامی سطح مبل را از مایعات و کف ها تمیز کرده و همین مکش ایجاد شده روی سطح مبلمان، باعث خشک شدن آن می‌شود.

تا اینجای کار ممکن است مراحل انجام شستشوی مبل ساده به نظر برسد؛ ولی توجه داشته باشید که پاک کردن لکه‌های روی مبلمان کاری بسیار حساس و نیازمند تجربه است. با کوچکترین بی دقتی ممکن است لکه ی بزرگتری ایجاد کنید. یا باعث آسیب رساندن به مبلمان شوید. ضمنا باقی ماندن رطوبت و نم در مبلمان در نتیجه شستن مبل بدون استفاده از دستگاه خشکشویی، باعث پوسیدگی مبلمان می‌شود.