ایده فوق‌العاده برای کف پذیرایی 

 
 

یکی از محصولات پرکاربرد در بازار کاشی و سرامیک ایران، کفپوش پذیرایی سرامیکی است. آمار جستجوی صفحات وب نیز این گفته را در مورد تمایل زیاد مردم به خرید سرامیک کف پذیرایی تایید می کند. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خرید سرامیک چالشی است که اکثر مصرف کنندگان با آن روبرو هستند

با توجه به افزایش استقبال مشتریان از کاشی و سرامیک کف، کارخانه ها و تولیدکنندگان کاشی و سرامیک چاره ای جز تولید طرح ها و رنگ های جدید برای کاشی و سرامیک کف ندارند. به همین دلیل اگر سری به بازار کاشی و سرامیک بزنید، خواهید دید که تنوع طرح های سرامیک کف با چند سال پیش قابل مقایسه نیست. بیایید نگاهی به برجسته ترین مدل های سرامیکی برای کف پذیرایی بیاندازیم:

 
 

برای خرید سرامیک نما به لینک زیر مراجعه کنید

https://soperceram.ir/product-category/ceramic-wall/ceramic-face/

 

 
 

کف سرامیک پذیرایی بزرگ

سرامیک های سایز بزرگ این روزها به یکی از انتخاب های برتر تبدیل شده اند. این سرامیک ها به دلیل افزایش فضا، بسیار محبوب شده اند. این سرامیک ها بهترین گزینه برای فضاهای بزرگ و کوچک هستند زیرا محیط را بازتر از آنچه هست جلوه می دهند.

 
 

کف پذیرایی سرامیکی کوچک

سرامیک سایز کوچک بسته به طراحی ساختمان و دکوراسیون داخلی شما ممکن است بهترین گزینه برای کفپوش باشد. اگر پذیرایی بزرگی دارید و می خواهید جلوه ای شیک و منحصر به فرد به آن بدهید، سرامیک مینیاتوری را پیشنهاد می کنیم. به خاطر داشته باشید که برای فضاهای کوچک با نور کم از سرامیک های کوچک استفاده نکنید، زیرا سرامیک ها فضای شما را کوچکتر نشان می دهند.

 
 

کف سرامیکی براق برای پذیرایی

سرامیک براق در تاثیر پذیرایی شما بیش از آن چیزی است که تصور کنید. این سرامیک های درخشان اگر با سلیقه و دقت انتخاب شوند بهترین گزینه هستند و فضای شما را زیبا و چشم نواز می کنند; انتخابی که هرگز قدیمی نمی شود و از مد نمی افتد.

کف پذیرایی با فرش سرامیکی

سرامیک مات یکی از زیباترین سرامیک ها برای کف است. با این حال، به یاد داشته باشید که اگر پذیرایی کوچک دارید، بهتر است سرامیک براق را با مات جایگزین کنید.

کف پذیرایی سرامیکی با طرح سنگ

سرامیک طرح سنگ می تواند گزینه مناسبی برای کف پذیرایی شما باشد زیرا از نظر زیبایی شباهتی به سنگ ندارد اما از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

کف پذیرایی سرامیکی با طرح پارکت

همانطور که می دانید کف پارکت بسیار محبوب است. اگر شما هم به کفپوش چوبی علاقه دارید و می خواهید جلوه ای چوبی به فضای خود بدهید، سرامیک طرح پارکت انتخاب خوبی برای شماست.

مدل های کف سرامیکی به مواردی که نام بردیم محدود نمی شود. شما می توانید تنوع بی نظیری از طرح های کف سرامیکی را در سوپرسرام مشاهده کنید و با توجه به سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 
 

جدیدترین مدل کفپوش سرامیکی

محصولات با گذشت زمان زیبایی و جذابیت خود را از دست می دهند و این امر در مورد انواع سرامیک های کف نیز صدق می کند.

انواع سرامیک کف (انواع کاشی کف)

سرامیک های کف بر اساس جنس، طرح، شفافیت، رنگ آمیزی و ... به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که سرامیک های مات، براق، روشن و تیره در این دسته قرار می گیرند. نوع دیگری از طبقه بندی کف سرامیک، سرامیک، چینی و گرانیت کم جذب آب است.

 
 

جدیدترین ساخته های سرامیکی

جدیدترین طرح های کف سرامیکی تولید شده توسط برندها در سایت سوپر سرام به فروش می رسد. در هر دوره ای بازار به سمت مد خاصی گرایش پیدا می کند، اما باید در نظر داشته باشید که جدا از تازگی طرح و رنگ سرامیک، باید آن را با توجه به دکوراسیون خود تهیه کنید.