اطلاعات لازم برای خرید کیس گیمینگ

همانطور که می دانید، قطعاً همه برای یک کار خاص، برای کارهای گرافیکی و ویرایشی، کارهای اداری، استفاده شخصی و ... از رایانه شخصی استفاده می کنند.
اما سوال مهم این است که چه نوع کیس برای هر یک از این موارد مناسب است.
اولین مشکلی که وجود دارد رفع نیاز است، یعنی می دانید چه چیزی نیاز دارید و از جعبه بازی که می خرید استفاده کنید.

خب همانطور که از نام کیس های استوک گیمینگ مشخص است به معنای کامپیوتر برای بازی و مشکلاتی مانند افت فریم (FPS Drop)، تاخیر و زمان وقفه ایجاد شده (Delay) و مواردی است که فرد را در حین بازی آزار می دهد. امروزه به مرور زمان بازی ها از موتورهای گرافیکی مختلفی استفاده می کنند و این بدان معناست که هر شرکت بازی سازی برای اجرای برنامه ها و اهداف خود به یک موتور گرافیکی قدرتمند نیاز دارد.
اما مشکل اینجاست که آیا مشخصات سخت افزاری کامپیوتر اصلی ما قابلیت پشتیبانی و پشتیبانی از این موتور گرافیکی را دارد یا خیر. Case Gaming به ما کمک می کند تا بتوانیم از این موتورهای گرافیکی پشتیبانی کرده و آنها را اجرا کنیم.

حداقل سیستم مورد نیاز برای کیس گیمینگ 
خب اول از همه باید بگم که ویژگی های بازی ها عموما یکسان نیست و هر بازی ویژگی های خودش را دارد.

برای اینکه بدانید با در نظر گرفتن مشخصات سیستم خود می توانید بازی خود را روان و راحت اجرا کنید، باید آن را با مشخصات مورد نیاز برای اجرای بازی اعلام شده توسط سازنده مقایسه کنید.
برای خرید کیس گیمینگ استوک میتوانید به فروشگاه هوپاد مراجعه کنید

سوالات متداول در مورد کیس گیمینگ میان رده
از یک سیستم گیمینگ میان رده چه انتظاری می توان داشت؟

بسیاری از کیس گیمینگ میان‌رده که در این مقاله ارائه شده‌اند، می‌توانند بازی‌های نسل هشتم جدید را در تنظیمات معمولی یا بالا اجرا کنند. علاوه بر این، چنین سیستمی به راحتی نیازهای روزانه شما را از وبگردی، پخش محتوای صوتی و تصویری، مشاهده فایل ها و اسناد و اجرای نرم افزارهای سنگین بدون وقفه برآورده می کند.

با چه بودجه ای می توان یک کیس گیمینگ میان رده خرید؟
با توجه به نوسانات بازار، ارزها، قیمت قطعات و عوامل دیگر، تعیین بودجه ثابت برای یک کامپیوتر بازی ارزان قیمت دشوار است. به همین دلیل در هر دوره قیمت ها را در اچ استوک به روز خواهیم کرد و همچنین تا حد امکان پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

راه حلی برای خرید بهترین کیس گیمینگ!
با درک اهمیت قطعات و تاثیر آن ها بر بازی، مطمئناً در این تردید هستید که اطلاعات مورد نیاز برای خرید یک کیس گیمینگ یا کامپیوتر گیمینگ مناسب با مشخصات بازی های امروزی و البته مهم تر از آن را از کجا می توانید پیدا کنید. از این مورد بازی هایی که با قیمت مناسب یافت می شوند. حالا قصد دارم یک پیشنهاد ویژه به شما بدهم که اگر به فکر خرید کیس بازی هستید قطعا پشیمان نخواهید شد.

کیس گیمینگ با کیس معمولی فرق داره؟
بله، کیس گیمینگ نسخه پیشرفته تر و قوی تری از کیس معمولی است که قابلیت اجرای بازی های سنگین را دارد

تفاوت اصلی بین کیس بازی و سیستم معمولی چیست؟
تفاوت در قطعات سخت افزاری مانند RAM-CPU-MotherBoard-GPU-Power است که قدرتمندتر هستند.

برای خرید کیس گیمینگ چقدر رم نیاز است؟
بستگی به نوع بازی شما دارد، اما حداقل 8 گیگابایت رم لازم است