از کجا تلویزیون بخرم؟

 
 

شما معمولاً دو راه برای خرید تلویزیون دارید، یکی اینکه به بازار بروید و از فروشگاه های سطح شهر خرید خود را انجام دهید یا آن را به صورت آنلاین سفارش دهید که از طرق مختلف می توان آن را به صورت آنلاین انجام داد، دیگری خرید تلویزیون در بازار تهران است. یکی سفارش تلویزیون در بازارچه های مرزی مانند بانه یا بندر گناوه است. همه این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. ابتدا در مورد مزایا و معایب خرید حضوری صحبت خواهیم کرد.

فروش اقساطی تلویزیون در جمهوری روی لینک کلیک کنید

https://sony-co.com/showpost/76/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%82%D8%B3%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-

 
 

 
 

معایب خرید تلویزیون در فروشگاه های شهری
به عنوان مثال وقتی به صورت حضوری به مغازه های شهر سر می زنیم متوجه می شویم که تنوع کمی دارد و باید از بین تنوع کم موجود یکی را انتخاب کنیم که ما را از انتخاب متناسب با شرایط خود دور می کند. مثلا 8 میلیون بودجه برای خرید داریم. تلویزیون در نظر گرفته ایم و می خواهیم تلویزیون 49 اینچ بخریم. تلویزیون هایی در این سایز توسط برندهای مختلفی مانند ال جی، سامسونگ، سونی، فیلیپس و ... تولید می شوند که به عنوان مثال بازه قیمتی که برای این سایز توسط این برندها ارائه می شود 7200000 تا 8500000 می باشد. هر کدوم مشخصات خودشونو دارن ولی وقتی به بازار سر بزنین میبینین که فقط سونی با قیمت 8300000 دارن. شما راهی برای بحث در مورد ویژگی ها ندارید. قیمت و طراحی ندارید و انتخاب بسیار محدودی دارید. از معایب دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که امکان تست تلویزیون در فضای بسته و محدود کم است و معمولاً فروشندگان سعی می کنند شما را کنترل کنند و به شما اجازه تست کامل محصول را می دهند.

شماره نمایندگی سونی در تهران اینجا کلیک کنید

مزایای خرید تلویزیون در فروشگاه های شهری
اما این روش مزایایی هم دارد به این صورت که می توانید ابتدا محصولی را که انتخاب کرده اید از نزدیک ببینید و سپس اقدام به خرید کنید.

اول، مزایای خرید تلویزیون در اینترنت
برخلاف فروشگاه، شما در انتخاب مدل و برند کاملا آزاد هستید. ما فروشگاه های جامع زیادی در ایران داریم که تقریباً همه مدل ها و برندهای مختلف را دارند. اگر مدل مورد نظر شما را ندارند، می توانید با یک جستجوی ساده آن را پیدا کنید. . می توانید آن را در جای دیگری پیدا کنید در فروشگاه های اینترنتی معمولا به جزئیات و ویژگی های مدل ها اشاره می شود و می توانید با چشم باز خرید کنید. شما همچنین می توانید خرید خود را با قیمت بسیار ارزان تری انجام دهید، به عنوان مثال، اگر می خواهید تلویزیون بخرید. باید بدانید که قیمت تلویزیون در گناوه نسبت به تمامی بازارهای ایران ارزانتر است و با خرید در این شهر نه تنها انتخاب های بسیار متنوعی دارید، بلکه می توانید با قیمت گران تری نیز در خرید خود صرفه جویی کنید. در محدوده عقل ضمناً در خرید اینترنتی تلویزیون معمولاً پس از تحویل کالا، پرداخت انجام می شود، به این صورت که ابتدا محصول را دریافت کرده، در منزل آن را بررسی و تست می کنید و پس از بررسی کالا، آن را پرداخت می کنید. امکان بررسی محصول و همچنین فضای بهتر.

معایب خرید اینترنتی تلویزیون
این روش خرید فقط در یک مورد مشکل ایجاد می کند و آن هم اگر از جای غیر معتبر خرید می کنید و به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام بی نام اعتماد دارید. و شماره تلفن ثابت و آدرس کامل هم دارند. هنگام خرید مشکلی پیش نخواهد آمد