ایده های طراحی استخر خانگی با روش های مدرن

Image for post
Image for post

بنابراین، شما به دنبال ایده های طراحی استخر هستید یا نمی دانید که چگونه یک استخر طراحی کنید. به نظر می رسد زمان های هیجان انگیزی در پیش است! امروزه استخرهای شنا از نظر زیبایی شناسی نیز می توانند یک ویژگی واقعی برای طرح شما باشند. انواع سبک ها و پرداخت هایی وجود دارد که می توانید متناسب با سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. باور کنید کیفیت و مطلوبیت زندگی شما و خانواده شما با داشتن یک استخر و طراحی مناسب آن، 100 پله بالا می رود.

 

اما، با توجه به موارد بسیار زیادی که باید هنگام طراحی استخر در نظر بگیرید، ممکن است کمی مطمئن باشید که از کجا شروع کنید. اندازه، شکل، در داخل یا خارج از خانه - طبیعی است که کمی غرق شوید. به هر حال، ایده‌های استخر حیاط خلوت مطمئناً ارزان‌ترین سرمایه‌گذاری نیستند و می‌خواهید اولین بار آن را به درستی دریافت کنید.

 

چند ایده برتر در مورد نحوه طراحی استخر

از نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید تا توصیه هایی در مورد انتخاب پیمانکار – اگر به دنبال ایده های طراحی استخر هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. البته پس از انتخاب ایده، سعی کنید بهترین تجهیزات را برای راه اندازی آن انتخاب کنید. تجهیزات اصلی راه اندازی استخر را مطالعه کنید.

 

1. هوای تازه را با طرحی در فضای باز در آغوش بگیرید

Image for post
Image for post

اولین چیزها هنگام در نظر گرفتن نحوه طراحی یک استخر - کجا قرار است باشد؟  ممکن است به طور خودکار فکر کنید آن را در فضای باز قرار دهید، و مزایای زیادی برای این وجود دارد.

آنها به نکته مثبت این اشاره می کنند که می توان در حین شنا از خورشید غرق شد - و این یک عامل بزرگ در کتاب های ما است. این غیرقابل انکار است که پاشیدن در آب خنک زیر آسمان آبی شفاف یکی از لذت های بزرگ زندگی است. یک فرو رفتن آرامش بخش در زیر ستاره ها نیز می تواند بسیار جادویی باشد.

با این حال، ایده های طراحی استخر در فضای باز مزایای عملی بیشتری نیز دارد. «در بیشتر موارد، یک استخر روباز اغلب به عنوان یک توسعه مجاز در بریتانیا تلقی می شود. بنابراین، ممکن است نیازی به مجوز برنامه ریزی نداشته باشد، مگر اینکه در یک منطقه حفاظت شده یا منطقه ای با زیبایی طبیعی برجسته بسازید. با این حال، آنها اضافه می کنند که همیشه عاقلانه است که از بخش برنامه ریزی محلی خود مشاوره بگیرید تا مطمئن شوید.

همچنین محدودیت‌های کمتری برای اندازه، شکل و طراحی کلی استخر شما وجود دارد، بنابراین می‌توانید هر چقدر که دوست دارید عجیب و غریب باشید.

اگر دوست دارید میزبانی کنید یا خانواده بزرگی داشته باشید، نکته مثبت دیگری نیز وجود دارد که باید به آن فکر کنید: استخرهای روباز با ادغام در فضای وسیع‌تر باغ، خود را اجتماعی می‌کنند. با یکی از بهترین باربیکیوهای خود در نزدیکی و نوشیدنی در دست می توانید رویاهای خود را در مورد مهمانی های تابستانی استخر برآورده کنید.

 

2. اما، مزایای استخرهای سرپوشیده را نیز در نظر بگیرید

Image for post
Image for post

یک استخر روباز عالی به نظر می رسد، درست است؟ اما صبر کنید، قبل از اینکه تصمیم نهایی را بگیرید، ارزش دارد که مزایای ایده های طراحی استخر سرپوشیده را نیز در نظر بگیرید.

یک استخر سرپوشیده می‌تواند کاربرد بسیار بیشتری را ارائه دهد، و اگر شما نیز دوست دارید در خشکی ورزش کنید، افزودنی فوق‌العاده به مجموعه ورزشی شما می‌شود. آنها در یک روز بارانی بسیار سرگرم کننده هستند و شما می توانید در تمام طول سال از آن لذت ببرید، چه بخواهید چند طول شنا کنید یا از یک شیرجه سریع بعد از یک روز در دفتر لذت ببرید.

تیم می افزاید: «در واقع، شما می توانید هر زمان که مناسب است، در روز یا شب، تابستان یا زمستان از استخر خود لذت ببرید.

آنها ادامه می دهند: "سیستم گرمایش آن به احتمال زیاد آب و هوای داخل استخر را گرم می کند و در عین حال بوی کلر را از بین می برد تا بتوانید در تمام طول سال در یک محیط دنج دوست داشتنی شنا کنید." علاوه بر این، به تعمیر و نگهداری زیادی نیاز ندارد زیرا احتمال اینکه به خانه جلبک‌ها، برگ‌ها و دیگر زباله‌ها تبدیل شود، بسیار کم است و واحد کنترل محیط‌زیست کارهای زیادی را برای شما تمیز می‌کند. اگر به دنبال ایده‌های باغچه با تعمیر و نگهداری کم هستید، ممکن است آنها راه‌حل برنده باشند.

 

3. یا، به دنبال بهترین های هر دو حالت با سقف متحرک

Image for post
Image for post

هر دو ایده طراحی استخر داخلی و خارجی دارای مزایا و معایب خود هستند، می توان از بهترین های هر دو دنیا لذت برد.

اگر می خواهید یک استخر در فضای باز داشته باشید اما نمی توانید با هوای سرد در زمستان کنار بیایید، پس یک راه سریع و آسان برای محافظت از استخر خود گنجاندن یک محفظه استخر شنا است.

محفظه های استخر معمولاً از شیشه یا مواد پلی کربنات با قاب آلومینیومی ساخته می شوند، بنابراین در حالی که ساختارهای دائمی هستند، به اندازه یک استخر خانه که به هزینه و انعطاف پذیری کمک می کند، بسیار مهم نیستند. با فرض اینکه استخر شما گرم است، پس از اینکه به طور ایمن محصور شد، آنقدر گرم می شود که حتی در سردترین روزها نیز در آن شنا کنید. زمانی که استخر از آن استفاده نمی شود، باید پوششی را روی استخر نگه دارید، در غیر این صورت متراکم شدن آن مشکل ساز خواهد شد.

 

4. اندازه و سبک استخر خود را در نظر بگیرید

خوب، پس به این فکر کرده اید که استخر شما قرار است کجا باشد و چگونه می خواهید از آن استفاده کنید. نکته بعدی که باید در مورد ایده های طراحی استخر فکر کنید، سبک است.

اندازه مشخصاً عامل مهمی در هنگام طراحی استخر است. اندازه‌گیری‌های بهینه به نحوه استفاده از آن بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید دورهای خود را به تنهایی شنا کنید، به عرض زیادی نیاز ندارید، اما به احتمال زیاد طولی بین 30 تا 40 فوت برای یک تمرین خوب می‌خواهید.

شما همچنین باید بودجه خود را در نظر بگیرید و در وهله اول چقدر فضای بازی را در نظر بگیرید. شایان ذکر است که گرم کردن استخر بزرگتر و عمیق تر دشوارتر و گرانتر خواهد بود.

 

5. در مورد اینکه چگونه می خواهید از استخر خود استفاده کنید فکر کنید

هنگامی که به ایده های طراحی استخر فکر می کنید، مهم است که به دقت در نظر بگیرید که چگونه می خواهید از آن استفاده کنید. این می تواند پیامدهای بزرگی برای بسیاری از عوامل داشته باشد - از محل قرارگیری آن گرفته تا اندازه و شکل آن.

 

6. عامل ایمنی

استخرهای شنا برای ورزش، تمرین، آرامش و معاشرت عالی هستند، اما اگر اقدامات احتیاطی مناسب در مرحله طراحی انجام نشود، می توانند خطراتی را نیز به همراه داشته باشند. با در نظر گرفتن ایمنی از استخر، با دانستن اینکه خطرات استفاده از استخر کاهش یافته است، از استخر خود لذت خواهید برد.

در مرحله طراحی، شرکت استخر انتخابی شما می‌تواند به شما در مورد دستگاه‌های حفاظتی ایمنی موجود برای محافظت از استخرتان، مانند پوشش استخر، محوطه یا حصار، برای نام بردن از چند محصول، توصیه کند.

با این حال، چند نکته طراحی اضافی وجود دارد که باید قبل از شروع نصب خود در نظر بگیرید. برای مثال، لزوماً مجبور نیستید از همه طرف به استخر خود دسترسی داشته باشید – برای مثال، یک طرف آن می‌تواند در مقابل دیوار محیطی قرار گیرد. این یک روش خوب برای ایده های باغ کوچک است و نیازی به نصب حصار استخر ندارید. علاوه بر این، به این فکر کنید که چقدر می خواهید حصار خود را از آب واقعی دور کنید. اگر قرار نیست فضای استخر شما در تمام طول زمستان مورد استفاده قرار گیرد، احتمالاً نمی خواهید مقدار زیادی از زمین خود را پشت حصار آن جدا کنید.

 

7. قبل از شروع نصب، تمام جنبه های طراحی را با پیمانکار خود در میان بگذارید

لازم است قبل از انجام هر کاری، نقشه‌های دقیق توسط پیمانکار استخر ارائه شود تا بتوانید ببینید که استخر نهایی چگونه خواهد بود و چیزی از نیازهای شما کم نشده است». "این تضمین می کند که استخر تمام شده از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است و با خانه شما مطابقت دارد.

هنگام بحث در مورد برنامه های خود با پیمانکار خود، و همچنین مواردی مانند هزینه های جاری استخر، دوز مواد شیمیایی و تمیز کردن، تمام موارد عملی بالا را در نظر بگیرید تا دقیقاً بدانید چه انتظاری دارید.