بهترین برند مبل تختخوابشو در ایران

مبل تخت شو، یکی از انواع مبلمان هوشمند است که به طور مخصوص برای فضاهای کوچک و شلوغ طراحی شده است. این نوع مبلمان در حالت عادی، شبیه یک مبلمان معمولی است، اما با کشیدن آن به بیرون، به تخت خواب تبدیل می‌شود. آرا سوفا یکی از بهترین مارک‌ مبل تخت خواب شو در ایران می باشد.

Image for post
Image for post

مبل تختخواب شو، یکی از این گزینه های کاربردی است که علاوه بر منزل، امکان استفاده از آن در محیط اداری و منازل ویلایی هم وجود دارد.

شاید اسم مبل تخت خواب شو به گوش شما رسیده باشد. مبلمان تخت خواب شو از آن دست از وسایلی هستند که شما با خرید آن نه تنها یک مبل مدرن و زیبا خریداری کرده اید بلکه همزمان یک تخت خواب زیبا و همچنین کمدی جا دار برای خود دارید.

مبل تختخواب شو در واقع ترکیب هوشمندانه مبل و تخت خواب است با این تفاوت که نیاز نیست شما مبلغ بیشتری بابت خرید تخت خواب و تشک و لوازم جانبی آن پرداخت کنید.

مبلمان تخت شو انواع مختلفی دارند و دست شما را در خرید باز گذاشته است تا با توجه به فضایی که در اختیار دارید و یا بوجه ای که دارید بتوانید از این مبل هوشمند استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا انواع مبل تخت شو و همچنین معرفی بهترین برند، مارک مبل تختخواب شو را به شما معرفی کنیم.

انواع مبل تخت خواب شو عبارتند از:

مبل تخت شو یک نفره

مبل تخت شو دو نفره

مبل ال تختخوابشو

کاناپه تختخواب شو

هر کدام از این مدل ها در آرا سوفا مکانیزم منحصر به فرد خود را دارند و اغلب مدل ها دارای فضای باکس یا کمد مانند در زیر نشیمن هستند.

Image for post
Image for post

امروزه در ایران خیلی از کارگاه ها هستند که مکانیزم های مبل تخت شو را تولید میکنند اما باید متاسفانه گفت که این مکانیزم های تولید در داخل ایران عمر چندان زیادی ندارند و بسیار زود تر از چیزی که فکر کنید فرسوده و غیر قابل استفاده میشوند. جالب است بدانید مبل های تختخواب شو بازار با قیمت های بسیار پایین که اغلب مردم به دلیل قیمت پایین جذب آن برای خرید میشوند دقیقا به دلیل استفاده کردن از همان مکانیزم های نامرغوب است که قیمت تمام شده مبل تولیدی را کاهش میدهد.

با توجه به این توضیحات باید بگیم که بهترین برند مارک مبل تختخواب شو برندی است برای محصولات خود ظرافت در تولید داشته باشد و در تولید مبلمان خود کاری را انجام دهد که دیگران یا قادربه انجام آن نیستند یا به خاطرهزینه های زیاد آن را انجام ندهند.

برند مبل تختخوب شو آرا سوفا تمام کلاف مبلمان تولید خودش را از فلز سبک صنعتی تولید میکند به چنددلیل.

یک اینکه تحمل وزن مبلمان خودش را تا ۴۵۰ کیلو بالا ببرد.

دو اینکه کمک به حذف منابع طبیعی و درختان و محیط زیست کند. چرا که برای تولید مبلمان چوبی روزانه هزاران درخت از بین می روند و این خود به تنهایی عامل نابودی محیط زیست و درختان است.

و دلیل سوم برند آرا سوفا که مهمترین علت استفاده از فلز بادوام در تولید مبلمان است بالابردن و دوام و عمر مبلمان تولیدی این شرکت است.

Image for post
Image for post

همچنین قابل ذکر است که آرا سوفا تمام مکانیزم های مبلمان تختخواب شو خودش را از بهترین برند های اروپایی وارد میکند و روی تمام مبلمان تولیدی خودش یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد. تا از این راه اطمینان مشتریان خودش را به محصولاتش جلب کند.

باتوجه به زندگی های امروزی و کوچک شدن خانه ها و همچنین شرایط سخت اقتصادی که نمیتوان هزینه ها زیادی پرداخت کرد به راستی مبل تختخواب شو بهترین گزینه است. به تنهایی هم یک مبل راحتی و شیک در پذیرایی است هم در هنگام خواب به تخت خوابی تمام و کامل تبدیل میشود و دیگر نیازی به خرید انواع مدل تختخواب یک نفره و دو نفره تشک مجزا مشتقات کالای خواب و … نیست.

ما در این مقاله نکته های لازم برای خرید مبل تختخواب شو را بیان کردیم همچنین گفتیم بهترین مارک مبل تختخوابشو چیست و در هنگام خرید باید به چه مواردی دقت کرد.

هرکدام از برندها دارای این ویژگی ها بودند شما میتوانید به آن برند اعتماد کرده و خرید کنید.

  • داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر
  • داشتن سابقه در تولید و فروش
  • تنوع در محصولات

با خرید از فروشگاه ها و سایت های معتبر میتوانید اطمینان خاطر از کیفیت مبل خریداری شده داشه باشید، به سایت هایی مثل دیجی کالا، ترب، ایمالز که صرفا هر محصولی میفروشند اعتماد نکنید. این سایت ها نه تنها ضمانتی برای محصولات خود ندارند بلکه در صورت مشکل و خرابی مبل هیچ مسئولیتی در قبال تعمیر یا تعویض مبل برعهده نمیگیرند.