بهترین سیستم های پخش کننده صوتی اتومبیل در سال ۲۰۱۹

یکی از بهترین نمونه‌های سیستم صوتی خودرو در سال ۲۰۱۹ ساخت شرکت kenwood بوده که با دو بلندگوی ۶*۹ اینچی برای طاقچه اتومبیل و دو بلندگوی ۵/۶ اینچی برای درهای جلو خودرو و سیم بلندگو توانسته تبدیل به یکی از پر فروش‌ترین نمونه‌های خود شود.

 

این سیستم صوتی مجهز به تک گیرنده DIN KDC-BT33 و یک جفت بلندگوی KFC-6965S، ۶*۹ اینچی و ۵۰ فوت سیم بلندگوی ۱۶ گیگا بایتی است. با توجه به همه موارد گفته شده از این سیستم، این پکیج جایگزینی عالی برای هر سیستم است و به کمک آن می‌توانید لذت شنیدن موسیقی واقعی و بدون نویز را در اتومبیل خود تجربه کنید.

 

ویژگی‌های بسیار زیادی دارد که باعث شده این سیستم تبدیل به یکی از بهترین سیستم‌های پخش کننده صوتی خودرو در سال ۲۰۱۹ شود. برای مثال این سیستم از کلیه فرمت‌های پخش مانند mp3 یا cd پشتیبانی کرده و به راحتی می‌توانید تلفن همراه خود را از طریق بلوتوث به آن وصل کنید. علاوه بر این ورودی AUX مخصوص برای اندروید و آیفون نیز در این سیستم وجود دارد و شما با هر وسیله‌ای که داشته باشید خیلی راحت می‌توانید به سیستم وصل شده و موزیکی که دوست دارید را گوش دهید. از صفحه نمایشگر این سیستم می‌توانید پیام‌ها یا لیست مخاطبین را مشاهده کرده و از منشی هوشمند خود مانند سیری بخواهید کار تماس یا ارسال پایمک را برایتان انجام دهد. علاوه بر این درگاه USB برای استفاده از فلش نیز در این سیستم طراحی شده است. سیستم صوتی kenwood یک اکولایزر سه بانده دارد که کیفیت بی نظیری از صدای موسیقی با حذف نویزهای خارجی را به شما هدیه خواهد داد.

 

 

بلندگوهای سه بعدی ۹*۶ اینچی می‌توانند تا حداکثر ۴۰۰ وات توان را تحمل کنند. بلندگوهای ۵/۶ اینچی نیز هر کدام ۳۰۰ وات قدرت دارند. این سیستم صدای موزیک را سه برابر واضح‌تر به گوش شما رسانده و باس‌های عمیقی دارد که مکمل موسیقی شما خواهد بود.

 اگر یک نکته منفی درباره این سیستم وجود داشته باشد این است که، سیستم kenwood به اندازه کافی توسط آمپ داخلی فشار نمی‌یابد تا بهترین صدای ممکن را به شما بدهد. علاوه بر این مشکلاتی از قبیل سیم کشی نیز وجود دارد که ممکن است باعث اختلال در گزارش گیرنده شده و تیوتر را از کار بیاندازد. گاهی ممکن است با اتصال بلوتوث به سیستم ساعت از صفحه نمایش شما نیز ناپدید شود.