چگونه کمد خود را از لباس‌های زمستانی به بهاری تبدیل کنیم؟

Image for post
Image for post

در فصل زمستان همه‌ی ما بقدری پالتو و لباس‌‌های ضخیم پوشیده‌ایم که احتمالا با گرم شدن هوا نمی‌دانیم چگونه لباس‌های خود را از ضخیم به نازک تغییر دهیم. این چند نکته را بخوانید تا دیگر این مسئله برایتان چالش نباشد.

  • از روسری‌های ابریشمی به جای شال‌های بافتنی کلفت استفاده کنید. حتما رنگ‌هایی را انتخاب کنید که روشن و شاد باشند. این روسری‌ها را می‌توانید دور گردن یا مچ خود ببندید یا حتی می‌توانید مانند اکسسوری دور کیف خود ببندید.
  • به جای پلیور‌های پشمی از جنس‌های پنبه‌ای استفاده کنید. برتری آنها نسبت به پلیورهای پشمی این است که راحت‌تر هستند و همچنین باعث می‌شوند خیلی گرمتان نشود.
  • به جای پالتو‌های پشمی، پالتو‌های جنس جیر یا جین بپوشید. پالتو‌های پشمی جزو مواردی هستند که در هر کمد لباسی وجودشان الزامی است و همچنین بهترین آیتم برای پوشیدن در فصل بهار هستند.
  • پیراهن‌های یقه اسکی خود را با پیراهن‌های دکمه‌ای یقه باز عوض کنید. با اینکه یقه‌های اسکی جزو موارد محبوب در زمستان محسوب می‌شود، اما در فصل بهار برای ست لباس جایی ندارند.

ایده‌هایی برای ست لباس در فصل بهار

ساخت استایل همیشه راجع به ترکیب لباس‌‌های مختلف بر اساس ترند سال است و اینکه آیا استایلی که ساخته‌اید به شما می‌آید یا نه؟ تمام ایده‌‌هایی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم در ایران نیز قابل اجرا هستند فقط کافی‌است یک مانتو یا پالتوی نازک بر روی آنها بپوشید و ببینید که چگونه در فصل بهار زیبا و خوش‌ استایل خواهید شد.

پولیور و دامن بلند

هنوز زمان کنار گذاشتن پلیور‌ها فرا نرسیده پس فعلا از آنها چشم پوشی نکنید. فقط آنهایی که نازک‌تر هستند را برای ست لباس بهار استفاده کنید و به جای پوشیدن آنها با شلوارهای جین، دامن‌های بلند را امتحان کنید. دامن باعث می‌شود که استایل ظریف و زنانه و شیک‌تری برای فصل بهار داشته باشید. استایل خود را با کفش‌‌های پاشنه بلند تکمیل کنید و از تعطیلات و مهمانی‌های عید نوروز خود لذت ببرید.

شلوار‌های کوتاه و کفش‌های میول

ترکیب شلوار کوتاه و کفش‌های تخت میول که جزو داغ‌ترین ترند‌‌ها هستند گزینه‌ای عالی برای قرار‌‌های دوستانه و مهمانی‌های شبانه در فصل بهار است. 

جین بر روی جین

این استایل زیبا در سال‌‌های اخیر جزو مواردی بود که کمتر توسط افراد پوشیده می‌شد اما بهار فصلی است که باید قانون‌ها را کنار بگذارید و از استایل خود لذت ببرید. همچنین جین بر روی جین از مواردی است که این اواخر به آن اهمیت بیشتری داده شده و بیشتر پوشیده می‌شود. این استایل را همراه با یک آیتم مانند کیف یا کفش چرم می‌‌توانید کامل کنید.

در ادامه برایتان تعدادی استایل از ست‌ های فصل بهار آورده‌ایم که به راحتی همه‌ی آنها را می‌توانید در کشورمان بپوشید و از استایل خود لذت ببرید. سعی کنید که در استایل خود از رنگ‌های روشن و شاد بیشتر استفاده کنید.

برای زیباتر شدن و نشان دادن زیبایی یک کت جین می توانید آن را به همراه یک تاپ سفید پنبه ای ست کنید تا زیبایی و جلوه دوچندانی به آن بدهید. از این رو می توانید برای خرید تاپ زنانه اینـــجا را کلیک کنید.