نکات مهم برای خرید بلوز زنانه

نکات مهمی برای خرید بلوز آستین بلند زنانه که باید به آنها توجه کرد

Image for post
Image for post

اطلاعات کلی درباره ی بلوز زنانه

بلوز یک واژه فرانسوی است که به معنای لباس گشاد برای پوشش بالا تنه می باشد. همیشه انتخاب بلوز زنانه کار سختی بوده است چرا که خانم ها با توجه به بودجه خود می خواهند بهترین جنس را خریداری کنند. امروزه بلوز زنانه از تنوع طرح و رنگ های مختلفی برخوردار است. اولین نکته ای که برای خرید بلوز زنانه باید به آن دقت کرد سایز لباس می باشد برای این منظور بهتر است سایز دور کمر و همچنین دور سینه خود را داشته باشید. برای ساخت بلوز زنانه از پارچه های مختلفی استفاده می کنند از جمله آنها می توان به نخی، کشی، حریر، بافت، جین، ساتن، توری، تریکو و گیپور اشاره کرد.

نکته مهم دیگر این است که در هنگام انتخاب و خرید بلوز زنانه مناسب باید به  نوع استایل لباس دقت کرد. این موضوع نشان دهنده این است که آیا بلوز زنانه مناسب استفاده به صورت روزمره می باشد و یا اینکه فقط می توان از آن برای مراسم های مجلسی استفاده کرد. از دیگر نکاتی که حتما باید به هنگام خرید بلوز زنانه به آن توجه داشت آستین بلند و کوتاه لباس مورد نظرتان است. البته نباید فراموش کرد امروزه در فناوری مد تولید کنندگان از مدل های متنوعی در خصوص آستین بلوز زنانه استفاده می کنند. بلوز زنانه می تواند با دکمه، بند و همچنین زیپ بسته شود انتخاب هر یک از این مدل ها بستگی به سلیقه فرد می باشد.

مسئله بعدی که باید در خرید بلوز زنانه به آن توجه کرد بلندی لباس می باشد. اصولا قد بلوزها به این صورت است که یا تا بالای زانو هستند یا تا روی باسن یا تا زیر باسن و یا به شکل کاملا کوتاه طراحی و تولید شده اند. انتخاب یک رنگ زیبا برای بلوز زنانه که هم می تواند قابل توجه باشد و هم در تناسبی عالی با رنگ پوست همخوانی داشته باشد، یک مزیت بسیار خوب برای تیپ و استایل خواهد بود. برای این منظور پیشنهاد می شود که چنانچه رنگ پوست شما روشن است از لباس هایی با رنگ تیره و بالعکس استفاده نمایید. قیمت بلوز زنانه می تواند با توجه به فاکتورهای اصلی و جانبی متعددی از سوی شخص و یا شرکت تولید کننده مشخص شود. منتهای مراتب شما باید در وهله اول با توجه به میزان بودجه خود اقدام به خرید بلوز زنانه کنید.

بلوز زنانه با جنس حریر

امروزه شاهد پر طرفدار شدن بلوز زنانه با پارچه های طرح دار و البته با طرح های گل های درشت در بین خانم ها هستیم که بیشتر این مدل بلوز ها به همراه یک شلوار یا دامن متناسب با آن در مجالس استفاده می شود. بلوز زنانه جنس حریر ترکیبی از پلی استر می باشد که علاوه بر نرمی و لطافت بسیار بادوام و مقاوم و همچنین عدم چروک پذیری پلی استر هم بهره می گیرد. طراحی بلوز زنانه حریر به طوری است که یقه آن به صورت دکلته و قایقی قابل استفاده می باشد.