سمپاشی ساس در تهران

Image for post
Image for post

سمپاشی ساس در تهران

خدمات سمپاشی ساس در تهران یکی از پر درخواست ترین خدماتی است که توسط گروه ماداکتو انجام می شود. به همین دلیل ما سمپاشی منازل غرب تهران و سمپاشی منازل شرق تهران را با استفاده بهترین سموم برای سمپاشی منزل انجام می دهیم.

در این بخش به مواردی همچون هزینه سمپاشی منازل و همچنین انواع ساس و روش های مقابله با آن می پردازیم. با ما همراه باشید تا بیشتر از سمپاشی ساس در تهران اطلاعات کسب کنید:

 • ریشه کنی ساس
 • قیمت سمپاشی ساس
 • سمپاشی ساس در تهران
 • سمپاشی تضمینی ساس
 • ایا می دانید ساس از کجا می آید؟
 • بهترین زمان سمپاشی ساس
 • حشره ساس

 

امتیازات شرکت سمپاشی ساس در تهران ( ماداکتو)

 • بهترین سمپاشی تهران
 • سمپاشی ساختمان و منازل تهران
 • جز بهترین شرکت های سمپاشی دارای مجوز وزارت بهداشت
 • کاهش خطرات سمپاشی منازل توسط تیم حرفه ای
 • با کیفیت ترین شرکت سمپاشی ساس
 • دارای تاییدیه مجوز سمپاشی
 • انجام انواع سمپاشی منازل
   

چرا باید از خدمات سمپاشی ساس در تهران استفاده کرد؟

ساس ها حشراتی بسیار ریز هستند که هر دو جنس نر و ماده آنها خون خوار هستند و با نیش زدن و مکیدن خون انسان ها و حیوانات تغذیه کرده و رشد می کنند. نکته بسیار مهم در مورد ساس ها این موضوع می باشد که این حشرات در لابه لای تخت خواب شما سکونت دارند و هر از گاهی برای تغذیه بیرون می آیند و سپس به مکان خود بر می گردند.

شاید راه های بسیار برای از بین بردن تعدادی از ساس ها وجود داشته باشد اما تنها روش مورد تایید و موثر سمپاشی ساس در تهران می باشد.

سوالی که بسیاری از مردم از ما دارند این موضوع می باشد که سرو کله ساس ها از کجا پیدا میشه؟ و یا ما که تا دیروز اصلا ساسی در منزل ندیدیم چرا الان این همه ساس وارد منزل ما شده؟

اجازه بدهید خدمتتون عرض کنم که ساس ها از طریق لوازم و مبل دست دوم خریداری شده و یا میزهای چوبی و حتی تشک های دست دومی که خریداری کرده اید وارد منزل شما شده و تخم گذاری و تولید مثل می کنند.

به همین دلیل توصیه می شود تا جای امکان زمان خرید وسایل دست دو مثل میز و کمد چوبی، تشک، بالشت و… حتما به خوبی آنها را بازدید کنید که ساس ها در درون این اجسام نباشند.

همچنین زمانی که به سفر می روید ممکن است در هتل و اتاق تان ساس باشد. مراقب باشید ساس ها را به خانه نیاورید و حتما تختخواب اتاق هتل را چک کنید.

هزینه سمپاشی ساس در تهران

سمپاشی ساس در تهران یکی از نیازهای بسیاری از تهرانی های عزیز می باشد که قطعا در این شرایط اقتصادی هزینه سمپاشی ساس یکی از دغدغه های مردم شده است. نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که موارد بسیاری در تعیین قیمت سمپاشی منازل در تهران تاثیر دارد که به مختصر توضیحاتی در این مورد به شما می دهیم.

موارد تاثیر گذار بر سمپاشی ساس در تهران

 • متراژ محیط مد نظر که می تواند منازل ، شرکت ها ، بیمارستان ها ، هتل ها ، رستوران ها و … باشد.
 • نوع سم استفاده شده برای سمپاشی ساس در تهران
 • تعداد دفعات سمپاشی در یک محیط خاص
  روش های تشخیص حضور ساس ها در منزل

اگر یک روز از خواب بیدار شدید و بر روی تشک خود لکه های خون مثل جوهر تماشا کردید و یا گزیدگی زنجیر وار و پشت سر هم بر روی بدن خود ملاحظه کردید میتوانید با قطعیت بگویید منزل ما دچار حمله ساس ها شده است و راهکار آن سمپاشی ساس می باشد.

بهترین و سریع ترین راه ریشه کنی ساس ها ، سمپاشی حرفه ای و تخصصی می باشد. ما با تشخیص صحیح و پیدا کردن مخفی گاه ساس ها آنها را برای همیشه از خانه ی شما دور می کنیم.

سمپاشی ساس در تهران مناسب چه مناطقی است؟

یک سوال مهم که شاید سوال شما هم باشد این است که سمپاشی ساس در تهران بیشتر برای کدام محیط ها و یا مناطق انجام می شود؟

گروه ماداکتو با استفاده از با کیفیت ترین سموم و با به کار گیری کادری مجرب و با تجربه خدمت سمپاشی ساس را به صورت کاملا تضمینی در مکان هایی مانند: شرکت ها، آپارتمان ها، منازل مسکونی، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها ، داروخانه ها ، هتل ها و اقامتگاه ها ، آشپزخانه ها و همچنین فروشگاه های انجام می دهد.

نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که نسبت به موقعیت های مختلف سم استفاده شده متفاوت می باشد.

قبل از سمپاشی چه باید کرد؟

قبل از سمپاشی ساس شما باید پیش نیازهایی را اجرا کنید تا بتوانید برای همیشه از شر این حشرات ریز و خون خوار رها شوید:

 1. تمیز کردن تمام اتاق ها با مواد شوینده قوی. کف اتاق هارا تمیز می کنیم و حساسیت خاصی باید بر روی تشک ها و تخت ها داشته باشیم. چرا که اگر نتوانیم به خوبی نظافت انجام بدهیم باز هم بعد از مدتی می بینیم که سرو کله ساس ها پیدا شده چرا که نتوانستیم آنها را ریشه کن کنیم.
 2. لازم است بدانید ساس ها در دمای بالا و حرارت زیاد از بین می روند. پس آسان ترین روش خانگی برای از بین ساس ها شستن رختخواب ، تشک و ملحفه هاست. شما می توانید ملحفه ها را با آب داغ در لباسشویی شسته و به مدت دو روز در برابر تابش آفتاب قرار دهید.
 3. استفاده از سموم دود زا به حدی که اتاق و یا محیط مد نظر قابل رویت نباشد.
 4. برداشتن غذا و خوراکی ها و قرار دادن در جای سر بسته و مناسب

سمپاشی ساس در تهران توسط گروه ماداکتو

شرکت سمپاشی ماداکتو با نزدیک به یک دهه فعالیت در عرصه سمپاشی شامل سمپاشی ساس در تهران ، سمپاشی منزل در شیراز ، سمپاشی سوسک درشت ، سمپاشی سوسک کابینت ، سمپاشی ساس و … می باشد.

تمامی فعالیت های ما مورد تایید وزارت بهداشت می باشد و ما با استفاده از قوی ترین و با کیفیت ترین سموم موجود در بازار و همچنین با به کار گیری متخصصین مجرب و با تجربه سعی بر این داریم که محیط آرام و بدون بیماری برای شما به ارمغان آوریم. امید است که بتوانیم نقشی هر چند کوچک در آرامش محیط شما داشته باشیم.