خدمات سمپاشی تضمینی 

خدمات سمپاشی تضمینی 

سمپاشی خانه ساده ترین و اساسی ترین روش برای از بین بردن انواع حشرات موذی در خانه است. سمپاشی خانه با توجه به اهمیت و ضرورت آن باید با راهکارهای اصولی و به دور از آلودگی محیط زیست باشد. از آنجا که اغلب محیط منزل بسته است باید سم پاشی با حداقل دفعات و ماندگاری بالا انجام شود. یکی از مباحثی که با گرم شدن هوا مطرح می‌شود، لزوم سم پاشی در برخی اماکن و منازل است که با برخورد با جانوران موذی پیدا می‌کند. نکته مهم در این مساله این است که افراد ناآشنا با استفاده از سموم نباتی، سلامت افراد خانواده به خصوص کودکان، میانسالان، خانم ‌های باردار و بیماران قلبی، کلیوی، ریوی و … را به خطر می‌اندازند. استفاده از سموم نباتی غیراستاندارد و تایید نشده خطر سقط جنین، مشکلات پوستی، عصبی و تنفسی را افزایش می‌ دهد. شرکت خدماتی و سمپاشی ماداکتو به بهترین نحو ممکن این خدمات را ارائه می دهد. در هنگام سم پاشی منازل از سم لازم برای از بین بردن انواع جانداران موذی مانند مورچه، موش، عنکبوت، جوندگان، کک، کنه، کرم ها، زنبورها، موریانه، ساس، سوسک و… به گونه ‌ای استفاده می‌ شود که هیچ ضرری برای افراد خانه نداشته باشد.

 

حشرات و جانداران موذی از چه راههایی وارد ساختمان می شوند؟

حشرات و جانداران موذی مثل پشه، موش، موریانه، کک، مورچه، ساس، شته و بسیاری دیگر معمولاً برای جستجوی غذا وارد محلی می ‌شوند و یا به همراه وسایل آلوده وارد محیطی می ‌شوند و آلودگی و بیماری را همراه خود دارند که می‌توانند به انسان منتقل کنند. در خانه های قدیمی ‌حشرات و جانوران موذی از طریق چاه فاضلاب، سوراخ ها و فضاهایی که در دیوارها و وسایل خانه وجود دارد، وارد ساختمان می‌شوند چون در این فضاها رطوبت و گرمای مناسبی برای رشد و زندگی آن‌ها فراهم است. آشپزخانه نیز به دلیل مرطوب بودن و وجود موادغذایی فراوان هم محل مناسبی برای مخفی شدن حشرات موذی است. مقوا، توده لباس و غذاهای معطر حیوانات خانگی هم جزو مواردی هستند که حشرات زیادی را به دور خود جمع می کنند. آن‌ها در لباس ها مخفی شده و از تمامی ‌امکانات موجود استفاده می کنند.

جهت سمپاشی محل کار در تهران به این لینک مراجعه کنید.

آیا با روش های خانگی می‌توان از شر حشرات خانگی خلاص شد؟

روش های خانگی مختلفی برای دفع آفات و حشرات وجود دارند. مثل استفاده از گیاهان بودار مانند سیر، پیاز و حشره کش های خانگی که به صورت اسپری، قرص، پودر، مایع و افشانه در بازار وجود دارند. این روش های خانگی برای خانه های نوساز که هنوز لانه حشرات و موجودات موذی نشده اند، ممکن است مفید باشد و مانع از رشد و تکثیر آن‌ها می ‌شود. سمپاشی خانه اقدامی ‌برای جلوگیری از ورود و تکثیر حیوانات و حشرات موذی در خانه است. اما این سموم باید با دوز مناسب در محیط های بسته مانند منازل و محیط کار استفاده شوند. گاهی استفاده از سموم غلیظ در محیط خانه یا محل کار باعث ایجاد مسمومیت های تنفسی و غذایی برای انسان و حیوانات خانگی می‌شود. کیفیت سم پاشی در محیط های بسته اهمیت ویژه ای دارد زیرا استنشاق بخارهای ناشی از سم پاشی های غیراصولی باعث ایجاد بیماری های قلبی و ریوی برای اهالی خانه می‌شود. خطرات سم پاشی ساختمان با مواد شیمیایی غیر استاندارد بسیار زیاد است. اگر تخصص کافی در زمینه سموم شیمیایی ندارید هرگز اقدام به سم پاشی نکنید و از شرکتهای خدماتی و سمپاشی کمک بگیرید.