توضیحاتی کامل در رابطه با روش جمع بندی سه روز یکبار

توضیحاتی کامل در رابطه با روش جمع بندی سه روز یکبار

همان طور که بالاتر نیز خدمت شما عرض کردیم روش جمع بندی یه روز یکبار و دریافت آموزش روش سه روز یکبار می تواند اثر زیادی بر روی نتیجه قبولی شما در کنکور ورودی دانشگاه ها داشته باشد.

اما حتماً در اینجا این سؤال برای شما مطرح می شود که روش هر سه روز یکبار یعنی چه؟ و روال استفاده از آن به چه صورت است؟

در پاسخ به این سؤال یعنی روش هر سه روز یکبار یعنی چه؟ باید خدمت شما عرض کنیم که در این روش شما دوست عزیز کنکوری باید هر یک از کنکورهای سال های گذشته را در هر سه روز یکبار آن هم در تمامی دروس جواب بدهید.

نکته جالب این که برای تداعی شدن فضای کنکور و کاهش استرس و اضطراب ناشی از جلسه آزمون الزاماً باید با لباس رسمی یعنی خانم مانتو و مقنعه و‌ آقایان پیراهن و شلوار در سر جلسه آزمون حاضر شوید.

راستی یادتان باشد که مدت زمان لازم برای شرکت در این آزمون همان 4 ساعتی است که در سر جلسه آزمون سراسری اصلی حاضر می شوید.

مزیت استفاده از روش جمع بندی سه روز یکبار چیست؟

استفاده از روش جمع بندی 3 روز یکبار و دریافت آموزش روش سه روز یکبار می تواند مزیت های زیادی را برای شما دوست عزیز به همراه داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

. به راحتی می توانید مطالب فراموش شده را شناسایی کنید

دوستان عزیز با استفاده از روش جمع بندی 3 روز یکبار به طور مرتب و تا زمان فرا رسیدن کنکور سراسری می توانید به این موضوع که چه مطالبی را فراموش کرده و به خاطر نسپرده اید پی ببرید و برای به یادآوری آن ها تلاش کنید.

. فضای کنکور برای شما تداعی می شود

بسیاری از داوطلبان کنکوری از حضور در سر جلسه کنکور و جو حاکم بر آن استرس و ترس دارند. اما با استفاده از روش جمع بندی سه روز یکبار به راحتی و با تداعی فضای کنکور اصلی می توانید بر این استرس و ترس زیاد غلبه کنید.

. با تمرین زیاد مؤفقیت در چنگ شماست

از آن جایی که به وسیله روش جمع بندی 3 روز یکبار می توانید به انواع و اقسام سؤالات جواب بدهید در نتیجه مطالب مختلف به کرات برایتان مرور می شود و همین موضوع می تواند مؤفقیت زیادی را برایتان به ارمغان آورد.

. از هدر رفتن وقت خود جلوگیری کنید

در صورت استفاده از روش جمع بندی 3 روز یکبار و با هر بار شرکت در آزمون به راحتی می توانید مشکلات درسی خود را شناسایی کنید.

در نتیجه و با شناسایی مشکلات درسی خود در هر بار آزمون دادن و برطرف کردن آن ها در دفعات بعدی پاسخگویی به سؤالات کنکور دیگر اشکالی ندارید و نیازی به صرف وقت برای برطرف کردن این اشکالات نیست.